2019. július 31., szerda
C6035A Fotópapír, tintasugaras, 610 mm x 45,7 m, 90 g, nagy fehérségű, HP - Jelenlegi ára: 8 505 Ft
C6035A Fotópapír, tintasugaras, 610 mm x 45, 7 m, 90 g, nagy fehérségű, HP
Termék azonosító: 83139
Nagy fehérségű, mindennapi használatra szánt tekercses tintasugaras papír.
Alapanyag súlya: 90 g/m2
Tekercsszélesség: 610 mm
Tekercshossz: 45, 7 folyóméter
Nyomtató típusa: tintasugaras
Bevonat típusa: mattMennyiség: 1 db(Egységár: 8 505 Ft/db)
Státusz
Külső raktáron
Szállítási idő
1-3 munkanap
Vidéki PPP-ra a szállítás +1 munkanap!
Szállítási díjak
Futárszolgálat: 1100 Ft*
Pick Pack Pont: 950 Ft*
FoxPost: 790 Ft *
Személyes (11-16h)
30 000 Ft felett Ingyenes!
* Futár maximum: 30 kg, 120x60x60 cm!
* PPP maximum: 30 kg, 50x50x50 cm!
* FoxPost maximum: 25 kg, 62x60x36 cm!
Fizetési módok
UtánvétElőre utalás
Jelenlegi ára: 8 505 Ft
Az aukció vége: 2099-01-01 00:00 .
Opel Astra H 2003-2012 - olajbetöltő cső, AF13/AF17 automata váltóhoz, (a/z)14,18(xep/xer) - Jelenlegi ára: 3 873 Ft
olajbetöltő cső, AF13/AF17 automata váltóhoz, (a/z)14, 18(xep/xer) (24436368)
24436368
Opel
Opel Astra H 2003. 09. 01-2009. 08. 31 (OPEAst H)
Használt - bontott cikk!
Jelenlegi ára: 3 873 Ft
Az aukció vége: 2019-08-22 01:38 .
24436368
Opel
Opel Astra H 2003. 09. 01-2009. 08. 31 (OPEAst H)
Használt - bontott cikk!
Jelenlegi ára: 3 873 Ft
Az aukció vége: 2019-08-22 01:38 .
F1 2017 Karcmentes-PS4 játék - Jelenlegi ára: 4 500 Ft
A képeken látott F1 2017 PS4 játék eladó!
Karcmentes, kifogástalan állapotban.
Ha tőlem vásárolsz nem fogsz csalódni!
Jelenlegi ára: 4 500 Ft
Az aukció vége: 2019-08-14 13:22 .
Karcmentes, kifogástalan állapotban.
Ha tőlem vásárolsz nem fogsz csalódni!
Jelenlegi ára: 4 500 Ft
Az aukció vége: 2019-08-14 13:22 .
GYÁRI ALUFELNI VOLVO XC 17" ET49 - Jelenlegi ára: 70 000 Ft
4 DB 7X17 5X108 ET49, GYÁRI VOLVO ALUFELNI XC TÍPUSOKRA, GUMIK NÉLKÜL ELADÓ.
Jelenlegi ára: 70 000 Ft
Az aukció vége: 2019-08-21 13:57 .
Jelenlegi ára: 70 000 Ft
Az aukció vége: 2019-08-21 13:57 .
100 halálos technika - a túléléshez - Egy hajdani - Jelenlegi ára: 2 541 Ft
Kedves Érdeklődő!
Üdvözli Önt a lira. hu online könyváruház csapata.
Áruházunk közel 50 éve széles könyvválasztékkal áll a vevők rendelkezésére.
A megrendelt könyveket házhozszállítással veheti át. A szállítási díj a rendelés értékétől függ: 5000 Ft alatt 799 Ft, 5001-10000 Ft között 599 Ft, 10000 Ft felett ingyenes az ország egész területén.
Minden könyvünk új, kiváló állapotú, azonban a folyamatosan változó készlet miatt előfordulhat, hogy a megrendelt könyv elfogyott áruházunk készletéből.
LEÍRÁS
1186738
Clint Emerson
100 halálos technika - a túléléshez - Egy hajdani SEAL kommandós útmutatója az önvédelemhez, az üldözők lerázásához és a vészhelyzetek túléléséhez
"Sorsunkat az határozza meg, meddig vagyunk hajlandók elmenni az életünkért - azok a döntések, amelyeket az életben maradásunkért hozunk. Minden tőlünk telhetőt meg kell tennünk azért, hogy megóvjuk, és folytathassuk életünket. " - Bear Grylls
A könyvben található technikákat nem véletlenül nevezik >>halálosnak
Szállítási és átvételi lehetőségek:
Házhozszállítás
A szállítási díj a rendelés értékétől függ: 5000 Ft alatt 799 Ft, 5001-10000 Ft között 599 Ft, 10000 Ft felett ingyenes az ország egész területén.
Köszönjük, hogy bennünket választott, reméljük, hogy a jövőben is megelégedésére szolgálunk.
Üdvözlettel:
A lira. hu csapata
Jelenlegi ára: 2 541 Ft
Az aukció vége: 2019-08-21 09:18 .
Ocarina: El condor pasa magnókazetta, kazetta - Jelenlegi ára: 1 Ft
Ocarina: El condor pasa magnókazetta, kazetta
jó állapotban
Jelenlegi ára: 1 Ft
Az aukció vége: 2019-08-15 00:00 .
jó állapotban
Jelenlegi ára: 1 Ft
Az aukció vége: 2019-08-15 00:00 .
Matchbox MOY Y-23 A.E.C. S Type Omnibus + eredeti doboz - Jelenlegi ára: 1 999 Ft
Ingyen posta, a vásárlások mennyiségének figyelembe vételével, megbeszélés/egyeztetés szerint!!!
Autó a képeken látható jó állapotban, doboz a képek szerint, jó állapotban.
Szállítás/postázás megegyezés szerint, ajánlott postai küldeményben, a Magyar Posta díjszabásait figyelembe véve, vagy DPD futárszolgálattal, előre utalás után.
Az aukció zárását követően, 5 napon belül vegye fel velem a kapcsolatot és 14 napon belül kérem kifizetni a tétel postaköltséggel növelt árát. Ha ez nem teljesül az aukciót lezártnak tekintem és újraindítom. Ez esetben nem tudok pozitív értékelést adni.
Áraim bizonyos mértékig alkuképesek! Minden kérdésre készséggel válaszolok.
Nézze meg a többi aukciómat is! Köszönöm!
Jelenlegi ára: 1 999 Ft
Az aukció vége: 2019-08-21 01:35 .
Autó a képeken látható jó állapotban, doboz a képek szerint, jó állapotban.
Szállítás/postázás megegyezés szerint, ajánlott postai küldeményben, a Magyar Posta díjszabásait figyelembe véve, vagy DPD futárszolgálattal, előre utalás után.
Az aukció zárását követően, 5 napon belül vegye fel velem a kapcsolatot és 14 napon belül kérem kifizetni a tétel postaköltséggel növelt árát. Ha ez nem teljesül az aukciót lezártnak tekintem és újraindítom. Ez esetben nem tudok pozitív értékelést adni.
Áraim bizonyos mértékig alkuképesek! Minden kérdésre készséggel válaszolok.
Nézze meg a többi aukciómat is! Köszönöm!
Jelenlegi ára: 1 999 Ft
Az aukció vége: 2019-08-21 01:35 .
...az álmok mégis Afrikában maradtak - Stefanie Zw - Jelenlegi ára: 2 520 Ft
... az álmok mégis Afrikában maradtak - Stefanie Zweig
odahagy mindent: családot, hivatást, múltat, és sorsfordító szafarira szánja el magát. De Paul nem számol Gabriellel. Gabriel a bérelt terepjáró kormánya mögött ül, és már a szafari első napján rájön, hogy Paul, aki szuahéliül beszél vele, és a majmokat testvérként üdvözli, nem turista, mint a többiek. Magával viszi Pault a hósipkás Mount Kenya lábánál levő kis faluba, és Paul elmerül a számára megbízható világban. A lenyűgöző természettől körülvéve újra megtanulja, mit jelent embernek lenni, olyan érzéseket és reményeket kelteni, amelyekről már régóta azt hiszi, hogy számára elvesztek. De Paul sejti, nem adatik meg neki, hogy egy asszony szerelméért a lelkét adja. De nem tudja, hogyan fog dönteni. Hol leli meg jövőjét. Telítve van a felejtés hatalmas nyugalmával, míg egy váratlan fordulat veszélyt hoz az életébe.
Fordítók: Wintersteinné Német Éva
Kiadó: Canissa Kiadó
Kiadás helye: Budapest
Nyomda: Alföldi Nyomda Rt.
ISBN: 9639379298
Kötés típusa:: kemény papírkötés, kiadói borítóban
Terjedelem: 317 oldal
Nyelv: magyar
Méret: Szélesség: 14. 00cm, Magasság: 21. 50cm
Súly: 0. 50kg
Állapot: Jó
Internetes könyváruházon keresztül fogjuk a kosárba rakott tételével kiszolgálni. Mivel a Vatera felületén csak szállítási módot tud kiválasztani, de konkrét helyszínt nem tud megjelölni, ezért szükséges, hogy pontosítsuk ezt. Ezért körülbelül 20 perccel a rendelés leadását követően kapni fog egy e-mait tőlünk, amely tartalmaz egy linket. Ha erre a linkre kattint, beállíthatja a szállítás pontos módját, helyszínét, illetve a fizetési módot. Ha nem találja a levelet, kérjük, nézze meg a SPAM mappájában is. Ha sehol nem találja, kérjük lépjen kapcsolatba az eladóval! Vásárlás után kérjük, hogy bármilyen probléma esetén az e-mailben küldött címen vagy telefonon lépjen velünk kapcsolatba! Átvételi módok: Ingyenes, személyes átvételi lehetőség: Budapest V. kerületHázhozszállítás GLS futárszolgálattal: Feladandó könyvek értéke - Szállítási díj0-3. 990 Ft - 890 Ft4. 000-7. 999 Ft - 690 Ft8. 000 Ft felett - ingyenesÁtvétel PickPackPont-ban: Feladandó könyvek értéke - Szállítási díj0-3. 990 Ft - 690 Ft4. 000-7. 999 Ft - 550 Ft8. 000 Ft felett - ingyenesFizetés: - Készpénzben átvételkor- PayPal rendelés véglegesítéskor- OTP online fizetés rendelés véglegesítéskor
[(**29325047**)]
Jelenlegi ára: 2 520 Ft
Az aukció vége: 2019-08-21 21:32 .
odahagy mindent: családot, hivatást, múltat, és sorsfordító szafarira szánja el magát. De Paul nem számol Gabriellel. Gabriel a bérelt terepjáró kormánya mögött ül, és már a szafari első napján rájön, hogy Paul, aki szuahéliül beszél vele, és a majmokat testvérként üdvözli, nem turista, mint a többiek. Magával viszi Pault a hósipkás Mount Kenya lábánál levő kis faluba, és Paul elmerül a számára megbízható világban. A lenyűgöző természettől körülvéve újra megtanulja, mit jelent embernek lenni, olyan érzéseket és reményeket kelteni, amelyekről már régóta azt hiszi, hogy számára elvesztek. De Paul sejti, nem adatik meg neki, hogy egy asszony szerelméért a lelkét adja. De nem tudja, hogyan fog dönteni. Hol leli meg jövőjét. Telítve van a felejtés hatalmas nyugalmával, míg egy váratlan fordulat veszélyt hoz az életébe.
Fordítók: Wintersteinné Német Éva
Kiadó: Canissa Kiadó
Kiadás helye: Budapest
Nyomda: Alföldi Nyomda Rt.
ISBN: 9639379298
Kötés típusa:: kemény papírkötés, kiadói borítóban
Terjedelem: 317 oldal
Nyelv: magyar
Méret: Szélesség: 14. 00cm, Magasság: 21. 50cm
Súly: 0. 50kg
Állapot: Jó
Internetes könyváruházon keresztül fogjuk a kosárba rakott tételével kiszolgálni. Mivel a Vatera felületén csak szállítási módot tud kiválasztani, de konkrét helyszínt nem tud megjelölni, ezért szükséges, hogy pontosítsuk ezt. Ezért körülbelül 20 perccel a rendelés leadását követően kapni fog egy e-mait tőlünk, amely tartalmaz egy linket. Ha erre a linkre kattint, beállíthatja a szállítás pontos módját, helyszínét, illetve a fizetési módot. Ha nem találja a levelet, kérjük, nézze meg a SPAM mappájában is. Ha sehol nem találja, kérjük lépjen kapcsolatba az eladóval! Vásárlás után kérjük, hogy bármilyen probléma esetén az e-mailben küldött címen vagy telefonon lépjen velünk kapcsolatba! Átvételi módok: Ingyenes, személyes átvételi lehetőség: Budapest V. kerületHázhozszállítás GLS futárszolgálattal: Feladandó könyvek értéke - Szállítási díj0-3. 990 Ft - 890 Ft4. 000-7. 999 Ft - 690 Ft8. 000 Ft felett - ingyenesÁtvétel PickPackPont-ban: Feladandó könyvek értéke - Szállítási díj0-3. 990 Ft - 690 Ft4. 000-7. 999 Ft - 550 Ft8. 000 Ft felett - ingyenesFizetés: - Készpénzben átvételkor- PayPal rendelés véglegesítéskor- OTP online fizetés rendelés véglegesítéskor
[(**29325047**)]
Jelenlegi ára: 2 520 Ft
Az aukció vége: 2019-08-21 21:32 .
Objektív-"K/AR" Soligor 35-70 - Jelenlegi ára: 10 000 Ft
K/AR csatlakozású Soligor 3, 5-4, 5/35-70 mm. MACRO, kupakokkal, igen szép állapotban.
Jelenlegi ára: 10 000 Ft
Az aukció vége: 2019-08-21 10:26 .
Jelenlegi ára: 10 000 Ft
Az aukció vége: 2019-08-21 10:26 .
Symbol LS9203 1D lézer vonalkód olvasó USB (Zebra) scanner szkenner - Jelenlegi ára: 19 990 Ft
Eladó a képen látható Symbol LS9203 USB vonalkód olvasó.
http: //www. juta-soft. hu/pdf/pultszkenner/LS9203%20felhasznaloi%20kezikonyv. pdf
Jelenlegi ára: 19 990 Ft
Az aukció vége: 2019-08-20 21:53 .
http: //www. juta-soft. hu/pdf/pultszkenner/LS9203%20felhasznaloi%20kezikonyv. pdf
Jelenlegi ára: 19 990 Ft
Az aukció vége: 2019-08-20 21:53 .
5 db Használt Sentrol 3040 pánik kapcsoló ujjbeakasztós támadásjelző - Jelenlegi ára: 1 500 Ft
Eladó a képeken látható 5 db használt Sentrol 3040 támadásjelző. Elvileg mindegyik működik, működő rendszerből lettek leszerelve. Nem tesztelt és nem is tudom kipróbálni. Garancia, visszavétel nincs.
Jelenlegi ára: 1 500 Ft
Az aukció vége: 2019-08-21 01:29 .
Jelenlegi ára: 1 500 Ft
Az aukció vége: 2019-08-21 01:29 .
Fifa 14 (PS3) Magyar szinkronos! - Jelenlegi ára: 1 990 Ft
Az aukció tárgya a képen látható termék.
PAL-os(európai).
A vásárlás menete:
A termék megrendelése után 2db e-mailt fog kapni, amiben minden vásárlással kapcsolatos információ megtalálható, akár személyesen, akár postai úton szeretné átvenni.
Személyes átvételre kizárólag üzletünkben van lehetőség!
Utánvétellel nem postázunk!
Minden terméket kizárólag ajánlottan és bélelt borítékban adunk fel(kivéve a csomagként küldendőket).
Jelenlegi ára: 1 990 Ft
Az aukció vége: 2019-08-20 19:57 .
HellermannTyton 109-00018 Q50R-PA66-NA-C1 Kábelkötöző 210 mm Natúr Nyílt kötöző véggel 100 db - Jelenlegi ára: 2 340 Ft
HellermannTyton 109-00018 Q50R-PA66-NA-C1 Kábelkötöző 210 mm Natúr Nyílt kötöző véggel 100 db
Termék azonosító: 618924
n. a. Mennyiség: 1 db(Egységár: 2 340 Ft/db)
Státusz
Rendelhető
Szállítási idő
5-7 munkanap
Vidéki PPP-ra a szállítás +1 munkanap!
Szállítási díjak
Futárszolgálat: 1100 Ft*
Pick Pack Pont: 950 Ft*
FoxPost: 790 Ft *
Személyes (11-16h)
30 000 Ft felett Ingyenes!
* Futár maximum: 30 kg, 120x60x60 cm!
* PPP maximum: 30 kg, 50x50x50 cm!
* FoxPost maximum: 25 kg, 62x60x36 cm!
Fizetési módok
UtánvétElőre utalás
Jelenlegi ára: 2 340 Ft
Az aukció vége: 2099-01-01 00:00 .
Angol-magyar magyar-angol útiszótár - Magay Tamás - Jelenlegi ára: 420 Ft
Angol-magyar magyar-angol útiszótár - Magay Tamás
Kiadó: Akadémiai Kiadó
Kiadás éve: 1988
Kiadás helye: Budapest
Kiadás: Kilencedik kiadás
Nyomda: Akadémiai Nyomda
ISBN: 9630548380
Kötés típusa:: kemény papírkötés
Terjedelem: 313+315
Nyelv: magyar
Méret: __edition. size. text
Súly: 0. 30kg
Állapot: Jó
Internetes könyváruházon keresztül fogjuk a kosárba rakott tételével kiszolgálni. Mivel a Vatera felületén csak szállítási módot tud kiválasztani, de konkrét helyszínt nem tud megjelölni, ezért szükséges, hogy pontosítsuk ezt. Ezért körülbelül 20 perccel a rendelés leadását követően kapni fog egy e-mait tőlünk, amely tartalmaz egy linket. Ha erre a linkre kattint, beállíthatja a szállítás pontos módját, helyszínét, illetve a fizetési módot. Ha nem találja a levelet, kérjük, nézze meg a SPAM mappájában is. Ha sehol nem találja, kérjük lépjen kapcsolatba az eladóval! Vásárlás után, kérjük, hogy bármilyen probléma esetén az e-mailben küldött címen vagy telefonon lépjen velünk kapcsolatba! Átvételi módok: Ingyenes, személyes átvételi lehetőség: Ajka, Baja, Békéscsaba, Budapest IV. kerület, V. kerület, Debrecen, Eger, Gyöngyös, Győr, Kaposvár, Kecskemét, Miskolc, Nagykanizsa, Nyíregyháza, Pécs, Szarvas, Szeged, Szekszárd, Székesfehérvár, Szentes, Szolnok, Tatabánya, Veszprém, ZalaegerszegHázhozszállítás GLS futárszolgálattal: Feladandó könyvek értéke - Szállítási díj0-3. 990 Ft - 1 050 Ft4. 000-7. 999 Ft - 850 Ft8. 000 Ft felett - ingyenesÁtvétel PickPackPont-ban: Feladandó könyvek értéke - Szállítási díj0-3. 990 Ft - 950 Ft4. 000-7. 999 Ft - 650 Ft8. 000 Ft felett - ingyenesFizetés: - Készpénzben átvételkor (kivéve a vidéki átvételi pontokon)- PayPal a rendelés véglegesítéskor- OTP online fizetés a rendelés véglegesítéskor- Banki átutalás a rendelés véglegesítése után
[(**71197301**)]
Jelenlegi ára: 420 Ft
Az aukció vége: 2019-08-20 16:51 .
Kiadó: Akadémiai Kiadó
Kiadás éve: 1988
Kiadás helye: Budapest
Kiadás: Kilencedik kiadás
Nyomda: Akadémiai Nyomda
ISBN: 9630548380
Kötés típusa:: kemény papírkötés
Terjedelem: 313+315
Nyelv: magyar
Méret: __edition. size. text
Súly: 0. 30kg
Állapot: Jó
Internetes könyváruházon keresztül fogjuk a kosárba rakott tételével kiszolgálni. Mivel a Vatera felületén csak szállítási módot tud kiválasztani, de konkrét helyszínt nem tud megjelölni, ezért szükséges, hogy pontosítsuk ezt. Ezért körülbelül 20 perccel a rendelés leadását követően kapni fog egy e-mait tőlünk, amely tartalmaz egy linket. Ha erre a linkre kattint, beállíthatja a szállítás pontos módját, helyszínét, illetve a fizetési módot. Ha nem találja a levelet, kérjük, nézze meg a SPAM mappájában is. Ha sehol nem találja, kérjük lépjen kapcsolatba az eladóval! Vásárlás után, kérjük, hogy bármilyen probléma esetén az e-mailben küldött címen vagy telefonon lépjen velünk kapcsolatba! Átvételi módok: Ingyenes, személyes átvételi lehetőség: Ajka, Baja, Békéscsaba, Budapest IV. kerület, V. kerület, Debrecen, Eger, Gyöngyös, Győr, Kaposvár, Kecskemét, Miskolc, Nagykanizsa, Nyíregyháza, Pécs, Szarvas, Szeged, Szekszárd, Székesfehérvár, Szentes, Szolnok, Tatabánya, Veszprém, ZalaegerszegHázhozszállítás GLS futárszolgálattal: Feladandó könyvek értéke - Szállítási díj0-3. 990 Ft - 1 050 Ft4. 000-7. 999 Ft - 850 Ft8. 000 Ft felett - ingyenesÁtvétel PickPackPont-ban: Feladandó könyvek értéke - Szállítási díj0-3. 990 Ft - 950 Ft4. 000-7. 999 Ft - 650 Ft8. 000 Ft felett - ingyenesFizetés: - Készpénzben átvételkor (kivéve a vidéki átvételi pontokon)- PayPal a rendelés véglegesítéskor- OTP online fizetés a rendelés véglegesítéskor- Banki átutalás a rendelés véglegesítése után
[(**71197301**)]
Jelenlegi ára: 420 Ft
Az aukció vége: 2019-08-20 16:51 .
0X411 Régi rózsaszín szódásüveg BÉKÉSCSABA - Jelenlegi ára: 32 000 Ft
Régi szép állapotú rózsaszín szódásüveg szikvizes üveg palack, jelzett, madaras fejjel. A testen egy hiba található, lásd fotó.
Fejen felirat:
BÉKÉSCSABAI ITALMÉRŐK SZIKVÍZGYÁRA
BÉKÉSCSABA
VÉGH BÉLA ÉS TÁRSAI
99% BETÉT
BÉKÉS
Oldalán feliratok:
KERESKÉNYI JÓZSEF SZIKVÍZGYÁRA
LŐRINCZI
Szélesség: 10. 5 cmMagasság: 30 cmSúly: 1. 77 kg
Termékeim között több szódásüveg ugyanabból a gyűjteményből található, kérem tekintse meg őket ide kattintva! Termékeim között több szódásüveg található, kérem tekintse meg őket ide kattintva!
A termékről további nagy felbontású képek!
ÁRUIM ZÖME ANTIK ÉS RÉGI TÁRGYAKBÓL ÁLL.
SZEMÉLYES ÁTVÉTELI LEHETŐSÉG BUDAPESTEN (IX. ) ILLETVE SZEGEDEN!
Szállítás
Termékeinket az MPL futárszolgálattal küldjük! Terjedelmes tárgyaink szállításában külön díjazás mellett tudunk segíteni! Szállítási módok az alábbiak szerint alakulnak
Személyes átvétel Budapest IX.
Személyes átvétel Szeged
MPL csomag előre utalással
MPL csomag utánvét
Fizetés
A vételár és szállítási költség kiegyenlítésére az alábbi lehetőségeket biztosítjuk
Személyes átvételkor készpénzben
Banki átutalás
Utánvét
Paypal (MasterCard, Visa)
Szállítási, átvételi idő
A termék vásárlását követően a szállítási, kézhez vételi idő az alábbiak szerint alakul belföldön
Személyes átvétel
1-5 munkanap
MPL csomag előre utalással
2-3 munkanap
MPL csomag utánvét
1-3 munkanap
( szódásüveg szódásballon szódás üveg szódás szifon szóda szódás szódásszfon szódás ballon )
Jelenlegi ára: 32 000 Ft
Az aukció vége: 2019-08-03 18:02 .
Fejen felirat:
BÉKÉSCSABAI ITALMÉRŐK SZIKVÍZGYÁRA
BÉKÉSCSABA
VÉGH BÉLA ÉS TÁRSAI
99% BETÉT
BÉKÉS
Oldalán feliratok:
KERESKÉNYI JÓZSEF SZIKVÍZGYÁRA
LŐRINCZI
Szélesség: 10. 5 cmMagasság: 30 cmSúly: 1. 77 kg
Termékeim között több szódásüveg ugyanabból a gyűjteményből található, kérem tekintse meg őket ide kattintva! Termékeim között több szódásüveg található, kérem tekintse meg őket ide kattintva!
A termékről további nagy felbontású képek!
ÁRUIM ZÖME ANTIK ÉS RÉGI TÁRGYAKBÓL ÁLL.
SZEMÉLYES ÁTVÉTELI LEHETŐSÉG BUDAPESTEN (IX. ) ILLETVE SZEGEDEN!
Szállítás
Termékeinket az MPL futárszolgálattal küldjük! Terjedelmes tárgyaink szállításában külön díjazás mellett tudunk segíteni! Szállítási módok az alábbiak szerint alakulnak
Személyes átvétel Budapest IX.
Személyes átvétel Szeged
MPL csomag előre utalással
MPL csomag utánvét
Fizetés
A vételár és szállítási költség kiegyenlítésére az alábbi lehetőségeket biztosítjuk
Személyes átvételkor készpénzben
Banki átutalás
Utánvét
Paypal (MasterCard, Visa)
Szállítási, átvételi idő
A termék vásárlását követően a szállítási, kézhez vételi idő az alábbiak szerint alakul belföldön
Személyes átvétel
1-5 munkanap
MPL csomag előre utalással
2-3 munkanap
MPL csomag utánvét
1-3 munkanap
( szódásüveg szódásballon szódás üveg szódás szifon szóda szódás szódásszfon szódás ballon )
Jelenlegi ára: 32 000 Ft
Az aukció vége: 2019-08-03 18:02 .
Mini Micro Deluxe roller, sárga - Jelenlegi ára: 24 990 Ft
Roller súlya:
1, 99 kg
Kormánymagasság:
48-68 cm
Szélesség:
22 cm
Hossz:
55 cm
Kerék átmérők:
120/85 mm
Kerekek szélessége:
24mm
Csapágy:
preciziós csapágyak
Tengelytáv:
43 cm
Felhasznált anyagok:
GFK, PP, ALU
Fellépő hossza:
30 cm
Fellépő szélessége:
11cm
Maximum terhelhetőség:
35 kg!
A mini Micro 2-5 éves gyermekek részére. 2 éves gyártói garancia. Maximum terhelhetőség 35kg.
Itt az új Mini Micro Deluxe gyermek roller. Újdonságok: a roller 35 kg súlyhatárig terhelhető, a csúszásmentesített fellépőt a roller márkanevének kiemelésével alkották meg, valamint itt a várva-várt fokozatmentes kormánymagasság állítási lehetőség (48-68cm között) is. A Mini Micro Deluxe háromkerekű roller 2-5 éves korú gyermekek részére készült 3 kerékkel, hogy a gyermeked egyensúlyát minél hatékonyabban fejlessze, illetve a rollernek minél nagyobb stabilitást adjon az egyébként biztonságos rollerezés közben. A gyermek a kormány oldalirányú billentésével és a test súlypontjának áthelyezésével könnyedén elsajátítva a technikát kormányozza a rollert akár hepehupás, repedésekkel teli aszfalton is. Ismertesd meg gyermeked a gördeszkázás, szörfözés élményével az aszfalton. Az ipari csapágyaknak és a kerekek minőségének köszönhetően egy minőségi rollerrel tud manőverezni gyermeked a számára egyébként általában unalmas sétálás helyett.
A roller rendeltetésszerű használat mellett az eladástól számított 2 éves gyártói garanciával rendelkezik.
A roller használata közben bukósisak viselése javasolt.
..
Jelenlegi ára: 24 990 Ft
Az aukció vége: 2099-01-01 00:00 .
1, 99 kg
Kormánymagasság:
48-68 cm
Szélesség:
22 cm
Hossz:
55 cm
Kerék átmérők:
120/85 mm
Kerekek szélessége:
24mm
Csapágy:
preciziós csapágyak
Tengelytáv:
43 cm
Felhasznált anyagok:
GFK, PP, ALU
Fellépő hossza:
30 cm
Fellépő szélessége:
11cm
Maximum terhelhetőség:
35 kg!
A mini Micro 2-5 éves gyermekek részére. 2 éves gyártói garancia. Maximum terhelhetőség 35kg.
Itt az új Mini Micro Deluxe gyermek roller. Újdonságok: a roller 35 kg súlyhatárig terhelhető, a csúszásmentesített fellépőt a roller márkanevének kiemelésével alkották meg, valamint itt a várva-várt fokozatmentes kormánymagasság állítási lehetőség (48-68cm között) is. A Mini Micro Deluxe háromkerekű roller 2-5 éves korú gyermekek részére készült 3 kerékkel, hogy a gyermeked egyensúlyát minél hatékonyabban fejlessze, illetve a rollernek minél nagyobb stabilitást adjon az egyébként biztonságos rollerezés közben. A gyermek a kormány oldalirányú billentésével és a test súlypontjának áthelyezésével könnyedén elsajátítva a technikát kormányozza a rollert akár hepehupás, repedésekkel teli aszfalton is. Ismertesd meg gyermeked a gördeszkázás, szörfözés élményével az aszfalton. Az ipari csapágyaknak és a kerekek minőségének köszönhetően egy minőségi rollerrel tud manőverezni gyermeked a számára egyébként általában unalmas sétálás helyett.
A roller rendeltetésszerű használat mellett az eladástól számított 2 éves gyártói garanciával rendelkezik.
A roller használata közben bukósisak viselése javasolt.
..
Jelenlegi ára: 24 990 Ft
Az aukció vége: 2099-01-01 00:00 .
RÉGI, KÖTÉNY, RÓZSÁS, ÚJSZERŰ ÁLLAPOTBAN, (2225) - Jelenlegi ára: 3 000 Ft
RÉGI, ÚJSZERŰ ÁLLAPOTÚ KÖTÉNY, VIRÁGOS DÍSZÍTÉSSEL.
MÉRETE: 54 X 67 CM.
Jelenlegi ára: 3 000 Ft
Az aukció vége: 2019-08-20 12:45 .
MÉRETE: 54 X 67 CM.
Jelenlegi ára: 3 000 Ft
Az aukció vége: 2019-08-20 12:45 .
Tárolós plüss robot, akár 1Ft-ért! - Jelenlegi ára: 1 Ft
Eladó a képen látható plüssfigura.
Mérete: 47 cm
Állapotát a képek tükrözik, foltos.
Kérlek vedd figyelembe, hogy a termékek használtak, így apró folt, kopás előfordulhat rajtuk. A nagyobb hibákat próbálom jelezni. Ha esetleg valamit nem vettem észre, bátran szólj, s megbeszéljük : )!
A termékeket használat előtt tisztítani szükséges!!
Kérdezz Bátran: ))
Pontos postaköltséget csomagolás után tudok mondani!!
2019. 07. 15.
Jelenlegi ára: 1 Ft
Az aukció vége: 2019-08-20 19:31 .
2019. július 30., kedd
Lagúna kék Fractal ételfesték por felületi festéshez - Jelenlegi ára: 891 Ft
A lagúna kék Fractal ételfesték por rendkívül sokoldalú, por állagú ételfesték.
Az élénk szín eléréséhez kevés vízzel vagy alkohollal higítva festhetünk velük tortákra, figurákra, virágokra.
Ha csak árnyékolni szeretnénk , száraz ecsettel vigyük fel a festendő felületre.
Burkolómasszák, fondantok, marcipánok anyagában való színezésére is alkalmas, csak jó alaposan be kell dolgozni az anyagba.
A Fractal ételfesték porok zsírban és olajban oldódnak . Színezhetsz velük csokoládét, vajat és szappant is .
A lagúna kék Fractal ételfesték port 3cm átmérőjű és 3cm magasságú csavaros visszazárható tégelyben forgalmazunk.
A Fractal ételfesték porok sokféle színben elérhetőek a Süss Velem kínálatban. Tetszés szerint keverhetjük őket.
Jelenlegi ára: 891 Ft
Az aukció vége: 2099-01-01 00:00 .
Az élénk szín eléréséhez kevés vízzel vagy alkohollal higítva festhetünk velük tortákra, figurákra, virágokra.
Ha csak árnyékolni szeretnénk , száraz ecsettel vigyük fel a festendő felületre.
Burkolómasszák, fondantok, marcipánok anyagában való színezésére is alkalmas, csak jó alaposan be kell dolgozni az anyagba.
A Fractal ételfesték porok zsírban és olajban oldódnak . Színezhetsz velük csokoládét, vajat és szappant is .
A lagúna kék Fractal ételfesték port 3cm átmérőjű és 3cm magasságú csavaros visszazárható tégelyben forgalmazunk.
A Fractal ételfesték porok sokféle színben elérhetőek a Süss Velem kínálatban. Tetszés szerint keverhetjük őket.
Jelenlegi ára: 891 Ft
Az aukció vége: 2099-01-01 00:00 .
Esztergakés,MENETKÉS/KÜLSŐ/BELSŐ 2db10*10MM es +10db lapkával,SZÁMLÁVAL,GARIVA - Jelenlegi ára: 10 500 Ft
SER TÍPUSÚ KÜLSŐ/BELSŐ MENETKÉS 2DB 10*10MMES +10DB MITSUBISHI LAPKÁVAL
Alkalmas acél megmunkálásához, lapka profilszöge 60fok, bevonat carbide pvd.
Minden terméket SZÁMLÁVAL GARANCIÁVAL adom.
Jelenlegi ára: 10 500 Ft
Az aukció vége: 2019-08-20 09:56 .
Alkalmas acél megmunkálásához, lapka profilszöge 60fok, bevonat carbide pvd.
Minden terméket SZÁMLÁVAL GARANCIÁVAL adom.
Jelenlegi ára: 10 500 Ft
Az aukció vége: 2019-08-20 09:56 .
Q Fotós táska (22x20x10cm) - Jelenlegi ára: 2 500 Ft
Fotós hátizsák közepes méretű kamerák és felszerelés számára (pl.: MILC vagy kompakt gépek). Párnázott középső rekesz + két oldalzseb. A táskához vállpánt is tartozik.
22x20x10cm
Jelenlegi ára: 2 500 Ft
Az aukció vége: 2019-08-21 01:30 .
22x20x10cm
Jelenlegi ára: 2 500 Ft
Az aukció vége: 2019-08-21 01:30 .
Akasa SATA Proslim cable 50cm Blue AK-CBSA05-50BL - Jelenlegi ára: 1 500 Ft
50cm, Blue,
Jelenlegi ára: 1 500 Ft
Az aukció vége: 2099-01-01 00:00 .
Jelenlegi ára: 1 500 Ft
Az aukció vége: 2099-01-01 00:00 .
KÜLFÖLDI HANGLEMEZCSOMAG 9DB.LP 10. - Jelenlegi ára: 1 990 Ft
KIADÁS-
ÁLLAPOT-VEGYES ÁLLAPOTBAN, MIND JÁTSZHATÓ
BORÍTÓ-A KÉPEN
2 KG A SÚLY
KÉSZLET CSÖKKENTÉS MIATT OLCSÓ, AZ ELKÖVETKEZŐ HETEKBEN 100-150 ILYEN FELTÖLTÉS LESZ.
2000 FT FELETTI LEMEZEK GÉPPEL MOSVA!!!
FIZETÉS-PAY PAL CSAK 15000FT FELETT, ELŐRE UTALÁS, CSEKK, KP, UTÁN VÉTEL NINCS!!!!!
SZEMÉLYES BEFIZETÉS A BANKBAN KÜLÖN KÖLTSÉGGEL JÁR 450FT, KÉREM EZT VEDD FIGYELEMBE!!!
200 FT ÉRTÉK ALATT CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL!
SZÁLLÍTÁS-MPL FUTÁR /LENTI TÁBLÁZAT SZERINT/
CSOMAGOLÁS-PIZZA DOBOZBAN /
20000 FT FELETT INGYEN POSTA AUTOMATÁBA!
TERMÉKEKET ÖSSZE LEHET VÁRNI 1 HÓNAPIG.
KÉRLEK VEDD FEL A KAPCSOLATOT VÁSÁRLÁS UTÁN.
SZÁLLÍTÁS , UTALÁSI SORRENDBEN /SOK A CSOMAG/. ÁRAK A LENTI TÁBLA SZERINT!!!
Súly (tól-ig)Átvétel helye
2
kg-ig
5
kg-ig
10
kg-ig
20
kg-ig
30
kg-ig
40
kg-ig
Háznál
1245Ft
1390 Ft
1475 Ft
2150Ft
4585Ft
623Ft
PostaPont
1135 Ft
1290 Ft
1415 Ft
1975 Ft
2900 Ft
-
MOL/COOP PostaPonton
1135 Ft
1290 Ft
1415 Ft
1975 Ft
-
-
Csomagautomatánál
700 Ft
800 Ft
800 Ft
1100 Ft
-
-
KISLEMEZEK ÉS CD LEMEZEK /KAZETTA/ 2 DB 700 FT LEVÉLKÉNT, E FELETT A TÁBLÁZAT SZERINT.
TERMÉKEKET MÁSHOL IS ÁRULOM , EZÉRT LEJÁRAT ELŐTT LEKERÜLHET AZ OLDALRÓL.
JÓ VÁSÁRLÁST.
M (Mint ? ? újszerű, kifogástalan? ) Teljesen kifogástalan állapotú (le nem játszott) lemez.
NM (Near mint ? ? szinte újszerű? ) Szinte kifogástalan állapotú lemez, egy-két nagyon apró felületi hajszálkarc fellelhető rajta, a lejátszás teljesen sercegésmentes.
EX (Excellent ? ? kiváló? ) Alig használt, szinte újértékű lemez, apró felületi sérülés előfordulhat, ám ez a lejátszáskor nem hallható. A borítón minimális kopás fedezhető csak fel az éleknél vagy sarkoknál.
VG (Very good ? ? nagyon jó? ) Keveset használt lemez, felületi karcok lehetnek rajta; kis mértékű, ám a lejátszást érdemben nem zavaró sercegés előfordulhat. A borítón fellelhető árcédula, vagy annak nyoma, illetve lemez-okozta kisebb mértékű körkopás is lehetséges.
G (Good ? ? jó? ) Erősen használt lemez, zavaró sercegés hallható, de a lemez végigjátszható. A borítón nagyobb felületi kopás, gyűrődés, élén pedig szakadás található.
F (Fair ? ? tűrhető? ) Rossz állapotú lemez, erős sercegés, a tű néhol ugrik. A borító szakadt, foltos vagy gyűrött.
P (Poor ? ? gyenge? ) Lejátszhatatlan, mélyen karcos vagy hullámos lemez, a borító erősen sérült vagy hiányos.
B (Bad ? ? rossz? )
W (Worn ? ? megviselt? )
Jelenlegi ára: 1 990 Ft
Az aukció vége: 2019-08-18 20:01 .
ÁLLAPOT-VEGYES ÁLLAPOTBAN, MIND JÁTSZHATÓ
BORÍTÓ-A KÉPEN
2 KG A SÚLY
KÉSZLET CSÖKKENTÉS MIATT OLCSÓ, AZ ELKÖVETKEZŐ HETEKBEN 100-150 ILYEN FELTÖLTÉS LESZ.
2000 FT FELETTI LEMEZEK GÉPPEL MOSVA!!!
FIZETÉS-PAY PAL CSAK 15000FT FELETT, ELŐRE UTALÁS, CSEKK, KP, UTÁN VÉTEL NINCS!!!!!
SZEMÉLYES BEFIZETÉS A BANKBAN KÜLÖN KÖLTSÉGGEL JÁR 450FT, KÉREM EZT VEDD FIGYELEMBE!!!
200 FT ÉRTÉK ALATT CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL!
SZÁLLÍTÁS-MPL FUTÁR /LENTI TÁBLÁZAT SZERINT/
CSOMAGOLÁS-PIZZA DOBOZBAN /
20000 FT FELETT INGYEN POSTA AUTOMATÁBA!
TERMÉKEKET ÖSSZE LEHET VÁRNI 1 HÓNAPIG.
KÉRLEK VEDD FEL A KAPCSOLATOT VÁSÁRLÁS UTÁN.
SZÁLLÍTÁS , UTALÁSI SORRENDBEN /SOK A CSOMAG/. ÁRAK A LENTI TÁBLA SZERINT!!!
Súly (tól-ig)Átvétel helye
2
kg-ig
5
kg-ig
10
kg-ig
20
kg-ig
30
kg-ig
40
kg-ig
Háznál
1245Ft
1390 Ft
1475 Ft
2150Ft
4585Ft
623Ft
PostaPont
1135 Ft
1290 Ft
1415 Ft
1975 Ft
2900 Ft
-
MOL/COOP PostaPonton
1135 Ft
1290 Ft
1415 Ft
1975 Ft
-
-
Csomagautomatánál
700 Ft
800 Ft
800 Ft
1100 Ft
-
-
KISLEMEZEK ÉS CD LEMEZEK /KAZETTA/ 2 DB 700 FT LEVÉLKÉNT, E FELETT A TÁBLÁZAT SZERINT.
TERMÉKEKET MÁSHOL IS ÁRULOM , EZÉRT LEJÁRAT ELŐTT LEKERÜLHET AZ OLDALRÓL.
JÓ VÁSÁRLÁST.
M (Mint ? ? újszerű, kifogástalan? ) Teljesen kifogástalan állapotú (le nem játszott) lemez.
NM (Near mint ? ? szinte újszerű? ) Szinte kifogástalan állapotú lemez, egy-két nagyon apró felületi hajszálkarc fellelhető rajta, a lejátszás teljesen sercegésmentes.
EX (Excellent ? ? kiváló? ) Alig használt, szinte újértékű lemez, apró felületi sérülés előfordulhat, ám ez a lejátszáskor nem hallható. A borítón minimális kopás fedezhető csak fel az éleknél vagy sarkoknál.
VG (Very good ? ? nagyon jó? ) Keveset használt lemez, felületi karcok lehetnek rajta; kis mértékű, ám a lejátszást érdemben nem zavaró sercegés előfordulhat. A borítón fellelhető árcédula, vagy annak nyoma, illetve lemez-okozta kisebb mértékű körkopás is lehetséges.
G (Good ? ? jó? ) Erősen használt lemez, zavaró sercegés hallható, de a lemez végigjátszható. A borítón nagyobb felületi kopás, gyűrődés, élén pedig szakadás található.
F (Fair ? ? tűrhető? ) Rossz állapotú lemez, erős sercegés, a tű néhol ugrik. A borító szakadt, foltos vagy gyűrött.
P (Poor ? ? gyenge? ) Lejátszhatatlan, mélyen karcos vagy hullámos lemez, a borító erősen sérült vagy hiányos.
B (Bad ? ? rossz? )
W (Worn ? ? megviselt? )
Jelenlegi ára: 1 990 Ft
Az aukció vége: 2019-08-18 20:01 .
EzStax Póló- és iratrendszerező - Jelenlegi ára: 2 190 Ft
EzStax Póló- és iratrendszerező
Kínszenvedés a szekrény rendben tartása? Alighogy rendet raktál, a gondosan összehajtogatott ruhák rögtön összekeverednek, amint középről akarsz kihúzni egy darabot?
Az EzStax segít rendet tenni szekrényed összevissaságában! A műanyag lapokkal elszeparált pólók nem keverednek össze gyűrötten, miután kivettél egy másik felsőt alóluk. Használat előtt és után a szekrény ugyanolyan rendezett marad!
Ez a rendezőszett számtalan felhasználási lehetőséggel rendelkezik, így nem csak az otthoni pólókat tarthatod katonás rendben vele, hanem jól jöhet irodában az iratok kategorizálásához is. Nem kell többé hosszasan keresgélni a szerződések között, hogy megtaláld a neked kellőt!
Utazások során is ideális segítség lehet számodra, ha nem szeretnéd a napról napra viselni tervezett ruhákat a reptéren, autóban, buszon összerázódott bőröndből előhúzni, már eleve gyűrött állapotban.
Tulajdonságok:
- Póló- és iratrendező
- 10 darabos szett
- Újrahasznosított műanyag
- Méret: 30 x 35 cm
- Utazáshoz, bőröndök rendszerezésére is alkalmas.
- Mobilis, könnyen variálható, áthelyezhető a lakás bármely pontjába.
Eredeti ár: 3 990 Ft
Akciós ár:
2190 Ft
Jelenlegi ára: 2 190 Ft
Az aukció vége: 2019-08-21 02:39 .
Lányszöktetés - Fekete Gyula - Jelenlegi ára: 540 Ft
Lányszöktetés - Fekete Gyula
Kiadó: Magvető Könyvkiadó
Kiadás éve: 1966
Kiadás helye: Budapest
Nyomda: Alföldi Nyomda
Kötés típusa:: egészvászon kiadói borítóban
Terjedelem: 318 oldal
Nyelv: magyar
Méret: __edition. size. text
Súly: 0. 20kg
Állapot: Jó
Megjegyzés: Kiadói borítója kissé viseltes.
Internetes könyváruházon keresztül fogjuk a kosárba rakott tételével kiszolgálni. Mivel a Vatera felületén csak szállítási módot tud kiválasztani, de konkrét helyszínt nem tud megjelölni, ezért szükséges, hogy pontosítsuk ezt. Ezért körülbelül 20 perccel a rendelés leadását követően kapni fog egy e-mait tőlünk, amely tartalmaz egy linket. Ha erre a linkre kattint, beállíthatja a szállítás pontos módját, helyszínét, illetve a fizetési módot. Ha nem találja a levelet, kérjük, nézze meg a SPAM mappájában is. Ha sehol nem találja, kérjük lépjen kapcsolatba az eladóval! Vásárlás után kérjük, hogy bármilyen probléma esetén az e-mailben küldött címen vagy telefonon lépjen velünk kapcsolatba! Átvételi módok: Ingyenes, személyes átvételi lehetőség: Budapest V. kerületHázhozszállítás GLS futárszolgálattal: Feladandó könyvek értéke - Szállítási díj0-3. 990 Ft - 890 Ft4. 000-7. 999 Ft - 690 Ft8. 000 Ft felett - ingyenesÁtvétel PickPackPont-ban: Feladandó könyvek értéke - Szállítási díj0-3. 990 Ft - 690 Ft4. 000-7. 999 Ft - 550 Ft8. 000 Ft felett - ingyenesFizetés: - Készpénzben átvételkor- PayPal rendelés véglegesítéskor- OTP online fizetés rendelés véglegesítéskor
[(**32430502**)]
Jelenlegi ára: 540 Ft
Az aukció vége: 2019-08-20 21:59 .
Kiadó: Magvető Könyvkiadó
Kiadás éve: 1966
Kiadás helye: Budapest
Nyomda: Alföldi Nyomda
Kötés típusa:: egészvászon kiadói borítóban
Terjedelem: 318 oldal
Nyelv: magyar
Méret: __edition. size. text
Súly: 0. 20kg
Állapot: Jó
Megjegyzés: Kiadói borítója kissé viseltes.
Internetes könyváruházon keresztül fogjuk a kosárba rakott tételével kiszolgálni. Mivel a Vatera felületén csak szállítási módot tud kiválasztani, de konkrét helyszínt nem tud megjelölni, ezért szükséges, hogy pontosítsuk ezt. Ezért körülbelül 20 perccel a rendelés leadását követően kapni fog egy e-mait tőlünk, amely tartalmaz egy linket. Ha erre a linkre kattint, beállíthatja a szállítás pontos módját, helyszínét, illetve a fizetési módot. Ha nem találja a levelet, kérjük, nézze meg a SPAM mappájában is. Ha sehol nem találja, kérjük lépjen kapcsolatba az eladóval! Vásárlás után kérjük, hogy bármilyen probléma esetén az e-mailben küldött címen vagy telefonon lépjen velünk kapcsolatba! Átvételi módok: Ingyenes, személyes átvételi lehetőség: Budapest V. kerületHázhozszállítás GLS futárszolgálattal: Feladandó könyvek értéke - Szállítási díj0-3. 990 Ft - 890 Ft4. 000-7. 999 Ft - 690 Ft8. 000 Ft felett - ingyenesÁtvétel PickPackPont-ban: Feladandó könyvek értéke - Szállítási díj0-3. 990 Ft - 690 Ft4. 000-7. 999 Ft - 550 Ft8. 000 Ft felett - ingyenesFizetés: - Készpénzben átvételkor- PayPal rendelés véglegesítéskor- OTP online fizetés rendelés véglegesítéskor
[(**32430502**)]
Jelenlegi ára: 540 Ft
Az aukció vége: 2019-08-20 21:59 .
Bandana fejkendő Burgundy-fekete - Jelenlegi ára: 500 Ft
Bandana Fejkendő Burgundy-fekete
55x55 cm
igény esetén számlával
A terméket csak az álltalam megadott módon tudom postázni.
Nézd meg a többi termékemet is, spórolj a postaköltségen.
Jelenlegi ára: 500 Ft
Az aukció vége: 2019-08-13 15:59 .
55x55 cm
igény esetén számlával
A terméket csak az álltalam megadott módon tudom postázni.
Nézd meg a többi termékemet is, spórolj a postaköltségen.
Jelenlegi ára: 500 Ft
Az aukció vége: 2019-08-13 15:59 .
Energy Sistem Hangszóró 426775 Wifi Multiroom BT-USB-SD 60 W - Jelenlegi ára: 43 599 Ft
Energy Sistem Hangszóró 426775 Wifi Multiroom BT-USB-SD 60 W
Ha szenvedélyesen rajongsz a informatikai és elektromos termékekért, és szeretsz lépést tartani a technológiával, ne maradj le a legkisebb részletekről sem, vásárold meg Hangszóró Energy Sistem 426775 Wifi Multiroom BT-USB-SD 60 W-et verhetetlen áron. Típus: HangszóróCreative: Energy SistemHangszórók: 2. 1Bluetooth
Szállítási idő: 5-7 munkanap
Jelenlegi ára: 43 599 Ft
Az aukció vége: 2099-01-01 00:00 .
Ha szenvedélyesen rajongsz a informatikai és elektromos termékekért, és szeretsz lépést tartani a technológiával, ne maradj le a legkisebb részletekről sem, vásárold meg Hangszóró Energy Sistem 426775 Wifi Multiroom BT-USB-SD 60 W-et verhetetlen áron. Típus: HangszóróCreative: Energy SistemHangszórók: 2. 1Bluetooth
Szállítási idő: 5-7 munkanap
Jelenlegi ára: 43 599 Ft
Az aukció vége: 2099-01-01 00:00 .
100 darabos dekorációs rózsaszirom - Jelenlegi ára: 1 Ft
Esküvők, partyk elengedhetetlen kelléke
Széleskörűen felhasználható díszítőelem, csodaszép látvány
választható színek: kék, piros, lila, fehér, rózsaszín
Anyaga: Kiváló minőségű szövet
mérete: 5 * 5 cm-es
100 darab szirom/csomag
A termék külföldről érkezik, szállítási ideje 15-30 munkanap. Kérem, csak ennek ismeretében licitáljon!
Jelenlegi ára: 1 Ft
Az aukció vége: 2019-07-31 13:57 .
Széleskörűen felhasználható díszítőelem, csodaszép látvány
választható színek: kék, piros, lila, fehér, rózsaszín
Anyaga: Kiváló minőségű szövet
mérete: 5 * 5 cm-es
100 darab szirom/csomag
A termék külföldről érkezik, szállítási ideje 15-30 munkanap. Kérem, csak ennek ismeretében licitáljon!
Jelenlegi ára: 1 Ft
Az aukció vége: 2019-07-31 13:57 .
Bolti árazó cimke 10db-os!! - Jelenlegi ára: 990 Ft
A következő készülékhez jó!!!
10db van egy csomagban!!!
Bolti árazó pisztoly ! 1 soros , 8 karakteres , ÚJ!
Univerzális árazó pisztoly. Alkalmas otthoni, irodai és kisebb üzleti használatra.
Nélkülözhetetlen üzleti kellék. Egyszerű használat.
Különböző pénznem rövidítések, számok 0-tól 9-ig, szóköz, tizedespont, %, kötőjel nyomtatása.
8 karakter 1 sorban.
Jellemzők:
1 soros, 8 karakter/sor
EXP, HK, $, , RS, USD, NO., RP, RM, TL szimbólumok nyomtatása első karakterként
Újratölthető tintapárna
Egyszerű kinyitás
Pontos működés
erős Műanyag ház
Tuladonságok:
Címke mérete: 22mm x 12mm
Árazópisztoly mérete: 224x130x43mm
MENNYISÉG KEDVEZMÉNY VAN! 10 db felett 990. -Ft
Szállítási idő minimum 4-8 munkanap Személyes átvétel lehetséges csakis előre egyeztetés alapján, mivel több átvételi pontunk van nem biztos, hogy az adott termék készleten lesz mindegyik helyen!!! -Érden -vagy minden kedden és csütörtökön 14 órakor a 9. kerületben Lurdy háznál!
Jelenlegi ára: 990 Ft
Az aukció vége: 2019-08-20 10:03 .
10db van egy csomagban!!!
Bolti árazó pisztoly ! 1 soros , 8 karakteres , ÚJ!
Univerzális árazó pisztoly. Alkalmas otthoni, irodai és kisebb üzleti használatra.
Nélkülözhetetlen üzleti kellék. Egyszerű használat.
Különböző pénznem rövidítések, számok 0-tól 9-ig, szóköz, tizedespont, %, kötőjel nyomtatása.
8 karakter 1 sorban.
Jellemzők:
1 soros, 8 karakter/sor
EXP, HK, $, , RS, USD, NO., RP, RM, TL szimbólumok nyomtatása első karakterként
Újratölthető tintapárna
Egyszerű kinyitás
Pontos működés
erős Műanyag ház
Tuladonságok:
Címke mérete: 22mm x 12mm
Árazópisztoly mérete: 224x130x43mm
MENNYISÉG KEDVEZMÉNY VAN! 10 db felett 990. -Ft
Szállítási idő minimum 4-8 munkanap Személyes átvétel lehetséges csakis előre egyeztetés alapján, mivel több átvételi pontunk van nem biztos, hogy az adott termék készleten lesz mindegyik helyen!!! -Érden -vagy minden kedden és csütörtökön 14 órakor a 9. kerületben Lurdy háznál!
Jelenlegi ára: 990 Ft
Az aukció vége: 2019-08-20 10:03 .
CONTINENTAL 295/35R20 105V TS 860S XL FR NA0 téli személy gumiabroncs - Jelenlegi ára: 98 730 Ft
14 nap visszavásárlásingyenes kiszállítástéli gumiabroncsFogyasztásCFékezésBZaj2, 75Méret295/35R20GyártóContinentalIdénytéliTermék típusSzemélySebesség indexV=240 km/hSúly index105=925kgGumiabroncs mintázatWINTERCONT. TS860S NA075
Jelenlegi ára: 98 730 Ft
Az aukció vége: 2099-01-01 00:00 .
Jelenlegi ára: 98 730 Ft
Az aukció vége: 2099-01-01 00:00 .
ÁKOS AZ UTOLSÓ HANGOS DAL RÁADÁS 3dvd DVD ÚJ gyári bontatlan - Jelenlegi ára: 790 Ft
2017. JANUÁR 1. -TŐL, A POSTA LEVÉL / AJÁNLOTT LEVÉL SZÁLLÍTÁSI FELTÉTELEINEK SAJNÁLATOS MÓDOSÍTÁSAI MIATT, 1 BORÍTÉKBAN MAXIMUM CSAK 2DB. NORMÁL TOK MÉRETŰ CD-T, VAGY CSAK 2DB. NORMÁL TOK MÉRETŰ DVD-T TUDOK KÜLDENI AJÁNLOTT LEVÉLKÉNT, EZÉRT KÉREM LEÜTÉS ELŐTT EGYEZTESSÜNK 3-4 DB. -OS VÁSÁRLÁS ESETÉN, ETTŐL TÖBB LEÜTÉSE ESETÉN NEM SZÜKSÉGES, AZOK EDDIG IS CSOMAGKÉNT MENTEK, MERT ÍGY GAZDASÁGOSABB!!
ÚJ, GYÁRILAG CSOMAGOLT, BONTATLAN!
A termék garantáltan eredeti! További információk, a hátoldalról készült fotón láthatók. Bármilyen egyéb kérdésre készséggel válaszolok.
Szállítási, garanciális feltételekről adott menüpontban olvashatsz, és kérlek OLVASD IS EL!
Minden termékemet boltban is árulom, ezért a meglétükre is érdemes rákérdezni vásárlás előtt.
Nem mindegyik celofános, egyrészt a kiadók sem celofánoznak mindent, másrészt a boltban, a lopások megelőzése érdekében, a tokok, és a lemezek külön vannak kezelve. A csomagolatlan tokokon előfordulhatnak hajszálkarcolások -NEM REPEDÉSEK-, és kevés ujjlenyomat, de csakis esztétikailag is elfogadható állapotú terméket árulok. A lemezekre ezek az állítások természetesen nem vonatkoznak! A celofános gyári csomagolást minden esetben jelzem. Kérem ezt is figyelembe venni vásárlás előtt! Itt jegyzem meg, ha a vásárló hozzájárul, szeretnék minden csomagolt terméket is kibontani, és ellenőrizni postázás előtt, mert sajnos értek már kellemetlen meglepetések, az elmúlt évek során.
Folyamatosan töltök fel termékeket, érdemes körülnézni, oszlik a szállítási költség/db. Érdemes rákérdezni olyan termékekre is -ha érdekel-, amit nem hirdetek. -szerintem sosem érek a végére /sok ezer db. /-, de ha van, természetesen soron kívül feltöltöm!
Köszönöm az érdeklődést, a lehetséges vásárlást!
Jelenlegi ára: 790 Ft
Az aukció vége: 2019-08-20 08:48 .
ÚJ, GYÁRILAG CSOMAGOLT, BONTATLAN!
A termék garantáltan eredeti! További információk, a hátoldalról készült fotón láthatók. Bármilyen egyéb kérdésre készséggel válaszolok.
Szállítási, garanciális feltételekről adott menüpontban olvashatsz, és kérlek OLVASD IS EL!
Minden termékemet boltban is árulom, ezért a meglétükre is érdemes rákérdezni vásárlás előtt.
Nem mindegyik celofános, egyrészt a kiadók sem celofánoznak mindent, másrészt a boltban, a lopások megelőzése érdekében, a tokok, és a lemezek külön vannak kezelve. A csomagolatlan tokokon előfordulhatnak hajszálkarcolások -NEM REPEDÉSEK-, és kevés ujjlenyomat, de csakis esztétikailag is elfogadható állapotú terméket árulok. A lemezekre ezek az állítások természetesen nem vonatkoznak! A celofános gyári csomagolást minden esetben jelzem. Kérem ezt is figyelembe venni vásárlás előtt! Itt jegyzem meg, ha a vásárló hozzájárul, szeretnék minden csomagolt terméket is kibontani, és ellenőrizni postázás előtt, mert sajnos értek már kellemetlen meglepetések, az elmúlt évek során.
Folyamatosan töltök fel termékeket, érdemes körülnézni, oszlik a szállítási költség/db. Érdemes rákérdezni olyan termékekre is -ha érdekel-, amit nem hirdetek. -szerintem sosem érek a végére /sok ezer db. /-, de ha van, természetesen soron kívül feltöltöm!
Köszönöm az érdeklődést, a lehetséges vásárlást!
Jelenlegi ára: 790 Ft
Az aukció vége: 2019-08-20 08:48 .
92-es halloween jelmez cicás boszi boszorkány E22 218 - Jelenlegi ára: 1 500 Ft
E22 218 A többi halloween jelmezemet ide kattintva tudod megnézni.
A többi bébi jelmezemet ide kattintva tudod megnézni.
Hosszúság: 45-53 cm
Szoknyáig: 23 cm
Mellbőség (x2): 26-40 cm
Ezen az aukción egy halloween cicás boszokány jelmezre tudsz licitálni, a lemért adatokat vedd figyelembe. A képen nincs kivasalva, a felsőrész gumírozott. Hibát nem találtam rajta.
A mellékelt katalógusfotó csak illusztráció, a megvásárolható termék a további képeken látható.
Jelmezkölcsönzőm kínálatának frissítése kapcsán a következő hetekben rengeteg jelmezt fogok feltölteni, ha keresel valamit írj nyugodtan.
Kérlek nézd meg a többi aukciómat is. Amennyiben meg voltál elégedve velem végy fel a kedvenceid közé. Ugyanezzel a felhasználónévvel, de eltérő kínálattal megtalálsz a vatera és a teszvesz oldalán is.
Folyamatosan töltök fel aukciókat. Nézz be hozzám, több termék vásárlása esetén spórolhatsz a postaköltségen.
Ha keresel valamit írj, hátha be tudom szerezni.
Jelenlegi ára: 1 500 Ft
Az aukció vége: 2019-08-20 14:55 .
Quilling ékszerkészítő pink - Jelenlegi ára: 1 990 Ft
Játékbolt:
Óvodavilág játék kínálat
Korosztály:
3-6 Éveseknek
Nem:
lányoknak
Játékosok száma:
egyedül játszható
Rendelés telefonon, gyorsan és egyszerűen:
vásárlás után
FONTOS:
kínálatunk és boltunk kínálata, árai és akciói eltérhetnek egymástól.
Quilling ékszerkészítő pink készíts gyönyörű ékszereket Qulling papírcsík technológiával!
Quilling ékszerkészítő pink készítsd el a kedvenc ékszereidet vagy a kisbarátnőd kedvenc ékszereit! Legyenek varázslatos quilling ékszereid, amiket saját magad készítették ezzel a szuper eszközzel!
Quilling ékszerkészítő pink készlet tartalma:
2 db papírsodró, levehető fej
35 db színes papírcsík
instrukciók, ötletek.
A készlet nem tartalmazza a papírsodráshoz elengedhetetlen Super Quiller készüléket.
Jelenlegi ára: 1 990 Ft
Az aukció vége: 2099-01-01 00:00 .
Óvodavilág játék kínálat
Korosztály:
3-6 Éveseknek
Nem:
lányoknak
Játékosok száma:
egyedül játszható
Rendelés telefonon, gyorsan és egyszerűen:
vásárlás után
FONTOS:
kínálatunk és boltunk kínálata, árai és akciói eltérhetnek egymástól.
Quilling ékszerkészítő pink készíts gyönyörű ékszereket Qulling papírcsík technológiával!
Quilling ékszerkészítő pink készítsd el a kedvenc ékszereidet vagy a kisbarátnőd kedvenc ékszereit! Legyenek varázslatos quilling ékszereid, amiket saját magad készítették ezzel a szuper eszközzel!
Quilling ékszerkészítő pink készlet tartalma:
2 db papírsodró, levehető fej
35 db színes papírcsík
instrukciók, ötletek.
A készlet nem tartalmazza a papírsodráshoz elengedhetetlen Super Quiller készüléket.
Jelenlegi ára: 1 990 Ft
Az aukció vége: 2099-01-01 00:00 .
Kábel rögzítő tányér 700840, natúr, tartalom: 1 db - Jelenlegi ára: 45 Ft
Kábel rögzítő tányér 700840, natúr, tartalom: 1 db
Termék azonosító: 199289
Kábelrögzítő szöggel, ovális
? Problémamentes kábelrögzítéshez kábelvályatokban, és falakon
? Különböző kábel átmérők gyorsabb és biztonságosabb rögzítése
? A rendkívül lapos kialakítás problémamentes vakolást tesz lehetővé
? Ideális padlón történő vezeték fektetéshez is
? Átfúródó kábelvezetés a még nagyobb biztonság és gyorsabb szerelés érdekében.
Műszaki adatok:
Anyag: Lemez: polietilén ? Megerősített acél szög, galvanizált ? Gyártói szám: 700840 ? Kivitel: Acél szög, 3, 5 x 40 mm ? Méret, hossz: 38 mm ? Méret, szélesség: 25 mm ? Szín: Natúr ? Tartalom: 1 db
Mennyiség: 1 db(Egységár: 45 Ft/db)
Státusz
Rendelhető
Szállítási idő
5-7 munkanap
Vidéki PPP-ra a szállítás +1 munkanap!
Szállítási díjak
Futárszolgálat: 1100 Ft*
Pick Pack Pont: 950 Ft*
FoxPost: 790 Ft *
Személyes (11-16h)
30 000 Ft felett Ingyenes!
* Futár maximum: 30 kg, 120x60x60 cm!
* PPP maximum: 30 kg, 50x50x50 cm!
* FoxPost maximum: 25 kg, 62x60x36 cm!
Fizetési módok
UtánvétElőre utalás
Jelenlegi ára: 45 Ft
Az aukció vége: 2099-01-01 00:00 .
Explorer phantom sztender - Jelenlegi ára: 2 199 Ft
Eladó a képen látható explorer phantom sztender.
Vásárlói Tájékoztató!
Kérem licitálás előtt figyelmesen olvassa el, és csak akkor licitáljon, ha feltételeimmel egyetért.
Az érdeklődők kérdéseire szívesen válaszolok.
Utólagos képfeltöltésre az első licit érkezéséig van lehetőségem.
Utánvételes csomagküldést csak 10 db pozitív értékelés feletti felhasználónál vállalok.
Előre utalás esetén 2-3 munkanapon belül postázok.
Csomagolási és egyéb költségeket nem számolok fel.
Díjszabás a Magyar Posta, Mpl és egyéb futárszolgálatok mindenkori díjszabása alapján.
A vevőnek leütéstől számított 10 munkanapja van a vételár teljes átutalására amely tartalmazza a postaköltséget.
SZÁMLAIGÉNYÉT KÉREM ELŐRE JELEZZE.
Kérem, csak akkor licitáljon, ha feltételeimmel egyetért!
Kisebb termékeim átvehetők Szentendrén és Hévízen.
Tekintse meg összes aukciómat, így spórolhat a postaköltségen!
http: //www. vatera. hu/listings/index. php? us=businessman111
SZÁMLAIGÉNYÉT KÉREM ELŐRE JELEZZE.
Kérem, csak akkor licitáljon, ha feltételeimmel egyetért!
Kisebb termékeim átvehetők Szentendrén és Hévízen.
Tekintse meg összes aukciómat, így spórolhat a postaköltségen!
http: //www. vatera. hu/listings/index. php? us=businessman111
Jelenlegi ára: 2 199 Ft
Az aukció vége: 2019-08-20 13:36 .
Vásárlói Tájékoztató!
Kérem licitálás előtt figyelmesen olvassa el, és csak akkor licitáljon, ha feltételeimmel egyetért.
Az érdeklődők kérdéseire szívesen válaszolok.
Utólagos képfeltöltésre az első licit érkezéséig van lehetőségem.
Utánvételes csomagküldést csak 10 db pozitív értékelés feletti felhasználónál vállalok.
Előre utalás esetén 2-3 munkanapon belül postázok.
Csomagolási és egyéb költségeket nem számolok fel.
Díjszabás a Magyar Posta, Mpl és egyéb futárszolgálatok mindenkori díjszabása alapján.
A vevőnek leütéstől számított 10 munkanapja van a vételár teljes átutalására amely tartalmazza a postaköltséget.
SZÁMLAIGÉNYÉT KÉREM ELŐRE JELEZZE.
Kérem, csak akkor licitáljon, ha feltételeimmel egyetért!
Kisebb termékeim átvehetők Szentendrén és Hévízen.
Tekintse meg összes aukciómat, így spórolhat a postaköltségen!
http: //www. vatera. hu/listings/index. php? us=businessman111
SZÁMLAIGÉNYÉT KÉREM ELŐRE JELEZZE.
Kérem, csak akkor licitáljon, ha feltételeimmel egyetért!
Kisebb termékeim átvehetők Szentendrén és Hévízen.
Tekintse meg összes aukciómat, így spórolhat a postaköltségen!
http: //www. vatera. hu/listings/index. php? us=businessman111
Jelenlegi ára: 2 199 Ft
Az aukció vége: 2019-08-20 13:36 .
Decathlon fürdőruci 134-140es - Jelenlegi ára: 500 Ft
Elado a kè pen là tható megkímè lt, gyorsan kinőtt szuper fürdőruci.
Jelenlegi ára: 500 Ft
Az aukció vége: 2019-08-19 15:03 .
Jelenlegi ára: 500 Ft
Az aukció vége: 2019-08-19 15:03 .
Decathlonban vásárolt 33-as tornacipő - Jelenlegi ára: 790 Ft
Eladó kislányom tornacipője.
Méret: 33
Egyszer ki lett mosva, nincsen rajta szakadás stb.
Postázom is előre egyeztetett módon.
Jelenlegi ára: 790 Ft
Az aukció vége: 2019-08-19 12:03 .
Méret: 33
Egyszer ki lett mosva, nincsen rajta szakadás stb.
Postázom is előre egyeztetett módon.
Jelenlegi ára: 790 Ft
Az aukció vége: 2019-08-19 12:03 .
2019. július 29., hétfő
Scorpio Zokni frottier mintás lány 2db SKF 2-PAK 17/18 SS - Jelenlegi ára: 990 Ft
Márka:
Scorpio
Várható szállítási idő:
1-3 munkanap
ÁFA kulcs:
27%
Scorpio Zokni frottier mintás lány 2db SKF 2-PAK 17/18 SS
Jelenlegi ára: 990 Ft
Az aukció vége: 2099-01-01 00:00 .
Scorpio
Várható szállítási idő:
1-3 munkanap
ÁFA kulcs:
27%
Scorpio Zokni frottier mintás lány 2db SKF 2-PAK 17/18 SS
Jelenlegi ára: 990 Ft
Az aukció vége: 2099-01-01 00:00 .
STRASSZDÍSZÍTŐ, DEKORPÁKA SZETT, ÚJ! - Jelenlegi ára: 8 990 Ft
Felvasalható díszek rögzítéséhez alkalmazható páka. A felmelegített pákával vegye fel a felvasalható díszt, majd amikor a ragasztó megolvadt, helyezze a díszítendő felületre. Amikor kihűl a ragasztó, a dísz rögzül a felületen. A nyél kialakítása a kényelmes és folyamatos munkára is alkalmassá teszi. A szett egy kisebb csipeszt is tartalmaz, mely lehetővé teszi a kisebb díszek megfelelő elhelyezését.
Használja ruhákra, táskákra és minden szövetre.
A szett tartalma: 1 db 6 W dekorpáka, 8 db cserélhető fej, 1 db csipesz, 500 db strassz.
Jelenlegi ára: 8 990 Ft
Az aukció vége: 2019-08-19 11:39 .
Használja ruhákra, táskákra és minden szövetre.
A szett tartalma: 1 db 6 W dekorpáka, 8 db cserélhető fej, 1 db csipesz, 500 db strassz.
Jelenlegi ára: 8 990 Ft
Az aukció vége: 2019-08-19 11:39 .
Luther Márton nyomat - Jelenlegi ára: 6 800 Ft
42x32 cm
Licitálás elött szíveskedjen rákérdezni a tétel meglétére, mivel azt több helyen is árulom, és ha már nincs meg csak semleges értékelést tudok adni. Kérném az adásvételt értesítésem után 14 napon belül rendezni, mert ellenkező esetben az adásvételt automatikusan semlegesre minősítem és újraindítom.
#34074
kaalmaan_item_842015172_ vallás, hires külföldi, egyház
Jelenlegi ára: 6 800 Ft
Az aukció vége: 2019-08-08 14:30 .
Licitálás elött szíveskedjen rákérdezni a tétel meglétére, mivel azt több helyen is árulom, és ha már nincs meg csak semleges értékelést tudok adni. Kérném az adásvételt értesítésem után 14 napon belül rendezni, mert ellenkező esetben az adásvételt automatikusan semlegesre minősítem és újraindítom.
#34074
kaalmaan_item_842015172_ vallás, hires külföldi, egyház
Jelenlegi ára: 6 800 Ft
Az aukció vége: 2019-08-08 14:30 .
Jégkristály kék Fractal ehető csillámpor - Jelenlegi ára: 1 178 Ft
Jégkritály kék Fractal ehető csillámpor otthoni és professzionális használatra egyaránt alkalmasak.
A kék csillámpor különleges, alkalmi megjelenést ad tortáidnak.
Az ehető csillámpor alkalmas a marcipán és fondant tortadíszek felületi színezésre .
A Fractal ehető csillámpor használata:
Szárazon vagy néhány csepp alkohollal elkeverve, ecsettel vihetjük fel a díszítendő felületre.
Ha alkohollal keverve visszük fel, akkor élénkebb , míg szárazon felhordva halványabb színt ad a marcipán- és fondant masszának, cukorvirágoknak.
Átlátszó anyagba is bekeverhető, csillogó fényt ad neki. A Fractal csillámporok ásványi anyagok örleményéből készülnek , nem oldódnak, így minden anyagba belekeverhetőek.
Jelenlegi ára: 1 178 Ft
Az aukció vége: 2099-01-01 00:00 .
A kék csillámpor különleges, alkalmi megjelenést ad tortáidnak.
Az ehető csillámpor alkalmas a marcipán és fondant tortadíszek felületi színezésre .
A Fractal ehető csillámpor használata:
Szárazon vagy néhány csepp alkohollal elkeverve, ecsettel vihetjük fel a díszítendő felületre.
Ha alkohollal keverve visszük fel, akkor élénkebb , míg szárazon felhordva halványabb színt ad a marcipán- és fondant masszának, cukorvirágoknak.
Átlátszó anyagba is bekeverhető, csillogó fényt ad neki. A Fractal csillámporok ásványi anyagok örleményéből készülnek , nem oldódnak, így minden anyagba belekeverhetőek.
Jelenlegi ára: 1 178 Ft
Az aukció vége: 2099-01-01 00:00 .
Dolce Gusto Krups kapszulás kávéfőző gép narancssárga színű - Jelenlegi ára: 8 460 Ft
Nagyon keveset használt, megkímélt állapotban van!
Jelenlegi ára: 8 460 Ft
Az aukció vége: 2019-08-05 16:04 .
Jelenlegi ára: 8 460 Ft
Az aukció vége: 2019-08-05 16:04 .
ATI radeon HD 4650 videokártya - Jelenlegi ára: 4 999 Ft
ati radeon hd 4650 videokari, működő gépből. bővítés miatt eladó.
Jelenlegi ára: 4 999 Ft
Az aukció vége: 2019-08-19 15:02 .
Jelenlegi ára: 4 999 Ft
Az aukció vége: 2019-08-19 15:02 .
Apám igézetében - Sonkin, Francois - Jelenlegi ára: 300 Ft
Apám igézetében - Sonkin, Francois
Sorozatcím:: Modern könyvtár
Fordítók: Kolozsvári Papp László
Kiadó: Európa Könyvkiadó
Kiadás éve: 1982
Kiadás helye: Budapest
Nyomda: Alföldi Nyomda
ISBN: 9630725592
Kötés típusa:: ragasztott papír
Terjedelem: 173 oldal
Nyelv: magyar
Méret: __edition. size. text
Súly: 0. 10kg
Állapot: Jó
Megjegyzés: Tulajdonosi névbejegyzéssel.
Internetes könyváruházon keresztül fogjuk a kosárba rakott tételével kiszolgálni. Mivel a Vatera felületén csak szállítási módot tud kiválasztani, de konkrét helyszínt nem tud megjelölni, ezért szükséges, hogy pontosítsuk ezt. Ezért körülbelül 20 perccel a rendelés leadását követően kapni fog egy e-mait tőlünk, amely tartalmaz egy linket. Ha erre a linkre kattint, beállíthatja a szállítás pontos módját, helyszínét, illetve a fizetési módot. Ha nem találja a levelet, kérjük, nézze meg a SPAM mappájában is. Ha sehol nem találja, kérjük lépjen kapcsolatba az eladóval! Vásárlás után kérjük, hogy bármilyen probléma esetén az e-mailben küldött címen vagy telefonon lépjen velünk kapcsolatba! Átvételi módok: Ingyenes, személyes átvételi lehetőség: Budapest V. kerület, IX. kerület, Baja, Balatonfüred, Békéscsaba , Debrecen Dunaújváros, Eger, Gyöngyös , Győr, Kecskemét, Mátészalka, Miskolc, Nyíregyháza , Pécs, Sopron, Szarvas, Szeged, Szekszárd, Székesfehérvár, Szentes, Szolnok, Szombathely, Tatabánya, ZalaegerszegHázhozszállítás GLS futárszolgálattal: Feladandó könyvek értéke - Szállítási díj0-3. 990 Ft - 890 Ft4. 000-7. 999 Ft - 690 Ft8. 000 Ft felett - ingyenesÁtvétel PickPackPont-ban: Feladandó könyvek értéke - Szállítási díj0-3. 990 Ft - 690 Ft4. 000-7. 999 Ft - 550 Ft8. 000 Ft felett - ingyenesFizetés: - Készpénzben átvételkor- PayPal rendelés véglegesítéskor- OTP online fizetés rendelés véglegesítéskor
[(**54776582**)]
Jelenlegi ára: 300 Ft
Az aukció vége: 2019-08-19 20:15 .
Sorozatcím:: Modern könyvtár
Fordítók: Kolozsvári Papp László
Kiadó: Európa Könyvkiadó
Kiadás éve: 1982
Kiadás helye: Budapest
Nyomda: Alföldi Nyomda
ISBN: 9630725592
Kötés típusa:: ragasztott papír
Terjedelem: 173 oldal
Nyelv: magyar
Méret: __edition. size. text
Súly: 0. 10kg
Állapot: Jó
Megjegyzés: Tulajdonosi névbejegyzéssel.
Internetes könyváruházon keresztül fogjuk a kosárba rakott tételével kiszolgálni. Mivel a Vatera felületén csak szállítási módot tud kiválasztani, de konkrét helyszínt nem tud megjelölni, ezért szükséges, hogy pontosítsuk ezt. Ezért körülbelül 20 perccel a rendelés leadását követően kapni fog egy e-mait tőlünk, amely tartalmaz egy linket. Ha erre a linkre kattint, beállíthatja a szállítás pontos módját, helyszínét, illetve a fizetési módot. Ha nem találja a levelet, kérjük, nézze meg a SPAM mappájában is. Ha sehol nem találja, kérjük lépjen kapcsolatba az eladóval! Vásárlás után kérjük, hogy bármilyen probléma esetén az e-mailben küldött címen vagy telefonon lépjen velünk kapcsolatba! Átvételi módok: Ingyenes, személyes átvételi lehetőség: Budapest V. kerület, IX. kerület, Baja, Balatonfüred, Békéscsaba , Debrecen Dunaújváros, Eger, Gyöngyös , Győr, Kecskemét, Mátészalka, Miskolc, Nyíregyháza , Pécs, Sopron, Szarvas, Szeged, Szekszárd, Székesfehérvár, Szentes, Szolnok, Szombathely, Tatabánya, ZalaegerszegHázhozszállítás GLS futárszolgálattal: Feladandó könyvek értéke - Szállítási díj0-3. 990 Ft - 890 Ft4. 000-7. 999 Ft - 690 Ft8. 000 Ft felett - ingyenesÁtvétel PickPackPont-ban: Feladandó könyvek értéke - Szállítási díj0-3. 990 Ft - 690 Ft4. 000-7. 999 Ft - 550 Ft8. 000 Ft felett - ingyenesFizetés: - Készpénzben átvételkor- PayPal rendelés véglegesítéskor- OTP online fizetés rendelés véglegesítéskor
[(**54776582**)]
Jelenlegi ára: 300 Ft
Az aukció vége: 2019-08-19 20:15 .
Ace & Tate Nina Alderwood szemüveg - Jelenlegi ára: 15 000 Ft
Eladó a képen látható Ace & Tate Nina Alderwood szemüveg. A termék újszerű, csomagolás nélküli!
https: //www. aceandtate. com/hu/en/nina-alderwood
Garancia: Nincs!
Jelenlegi ára: 15 000 Ft
Az aukció vége: 2019-08-19 04:27 .
https: //www. aceandtate. com/hu/en/nina-alderwood
Garancia: Nincs!
Jelenlegi ára: 15 000 Ft
Az aukció vége: 2019-08-19 04:27 .
Jókai Anna: Ne féljetek, v3263 - Jelenlegi ára: 3 990 Ft
344 oldal. A papír védőborító hiányzik.
.:.
Átvétel és fizetés.
Budapesten, személyesen egy Oktogon közeli antikváriumban vehető át, hétfőnként, szerdánként és csütörtökönként. Kérheti postai úton is, ebben az esetben előre kérjük átutalni a vételárat és az aktuális postai díjszabás szerinti postaköltséget, majd ezt követően küldjük a tételt. A megvásárolt termékről minden esetben nyugtát vagy számlát állítunk ki. Ha a számlát nem a regisztrált névre, címre kéri, ezt kérjük jelezni. Rózsaszín postai csekken nem áll módunkban pénzt elfogadni.
Jelenlegi ára: 3 990 Ft
Az aukció vége: 2019-08-19 22:16 .
.:.
Átvétel és fizetés.
Budapesten, személyesen egy Oktogon közeli antikváriumban vehető át, hétfőnként, szerdánként és csütörtökönként. Kérheti postai úton is, ebben az esetben előre kérjük átutalni a vételárat és az aktuális postai díjszabás szerinti postaköltséget, majd ezt követően küldjük a tételt. A megvásárolt termékről minden esetben nyugtát vagy számlát állítunk ki. Ha a számlát nem a regisztrált névre, címre kéri, ezt kérjük jelezni. Rózsaszín postai csekken nem áll módunkban pénzt elfogadni.
Jelenlegi ára: 3 990 Ft
Az aukció vége: 2019-08-19 22:16 .
Philips Saeco Xsmall Hd8743 kávéfőző - Jelenlegi ára: 39 000 Ft
Fekete színű kivitel
Egyszerű használat
Tökéletes kávéélmény
Kerámia őrlőfejek
Prémium kivitel
Vízkőmentes ciklus
Automatikus öblítési ciklusok
Állítható kávéadagoló
Közvetlen őrölt kávé adagolás
Kivehető központi egység
Forró víz/gőzfúvófej
Kivehető víztartály
Forró víz funkció teához
Energiatakarékos
Programozható készenléti üzemmód
Tejhabosító
Daráló
Vízkőmentesítő funkció
Műszaki jellemzők:
80 cm kábelhossz
50 Hz frekvencia
1400 W teljesítmény
1 l víztartály kapacitás
180 g kávébab tartály kapacitás
15 bar gőznyomás
8 adag hulladéktartály kapacitás
9, 5 cm maximális csészemagasság
Súlya és mérete:
7 kg
Hosszúság: 42 cm
Mélység: 32, 5 cm
Magasság: 29, 5 cm
A kávébab tároló fedele repedt!
Nem postázom!
Jelenlegi ára: 39 000 Ft
Az aukció vége: 2019-08-19 02:28 .
Egyszerű használat
Tökéletes kávéélmény
Kerámia őrlőfejek
Prémium kivitel
Vízkőmentes ciklus
Automatikus öblítési ciklusok
Állítható kávéadagoló
Közvetlen őrölt kávé adagolás
Kivehető központi egység
Forró víz/gőzfúvófej
Kivehető víztartály
Forró víz funkció teához
Energiatakarékos
Programozható készenléti üzemmód
Tejhabosító
Daráló
Vízkőmentesítő funkció
Műszaki jellemzők:
80 cm kábelhossz
50 Hz frekvencia
1400 W teljesítmény
1 l víztartály kapacitás
180 g kávébab tartály kapacitás
15 bar gőznyomás
8 adag hulladéktartály kapacitás
9, 5 cm maximális csészemagasság
Súlya és mérete:
7 kg
Hosszúság: 42 cm
Mélység: 32, 5 cm
Magasság: 29, 5 cm
A kávébab tároló fedele repedt!
Nem postázom!
Jelenlegi ára: 39 000 Ft
Az aukció vége: 2019-08-19 02:28 .
PS2-es játék 50 Cent: Bulletproof INGYEN POSTA! - Jelenlegi ára: 1 755 Ft
Eredeti lemez, az USA-ban lett vásárolva, NTSC rendszerű. Makulátlan állapotban.
Szállítási költség nincs. Utánvételes küldésre nincs lehetőség. Kérlek vedd ezt figyelembe licited megtételekor.
Ingyenes szállítás keretén belül a terméket az alábbi módon küldöm.
Azokban a városokban, ahol van foxpost csomagautomata, ott minden terméket kizárólag foxpost csomagautomatába küldöm.
Ha nincs foxpost csomagautomata, de van MPL csomagautoma, akkor a terméket MPL csomagautomatába küldöm.
A fentiek hiányában, lakcímre, ajánlott levélként csak 1 db lemezt tudok küldeni, tekintettel arra, hogy 2017. január 1-től a Posta csak a max 2, 4 cm vastag küldeményt veszi fel levélként. 2-4 lemezt, ajánlott levélként postapontra küldöm, postán maradóra. Ennél több lemezt MPL futárral küldöm postapontra.
Nagy terjedelmű csomagban feladható terméket MPL futárral küldöm postapontra.
Személyesen Miskolcon vehető át.
Kérlek, olvassd el az ismerj+ oldalamat.
Jelenlegi ára: 1 755 Ft
Az aukció vége: 2019-08-18 21:31 .
Szállítási költség nincs. Utánvételes küldésre nincs lehetőség. Kérlek vedd ezt figyelembe licited megtételekor.
Ingyenes szállítás keretén belül a terméket az alábbi módon küldöm.
Azokban a városokban, ahol van foxpost csomagautomata, ott minden terméket kizárólag foxpost csomagautomatába küldöm.
Ha nincs foxpost csomagautomata, de van MPL csomagautoma, akkor a terméket MPL csomagautomatába küldöm.
A fentiek hiányában, lakcímre, ajánlott levélként csak 1 db lemezt tudok küldeni, tekintettel arra, hogy 2017. január 1-től a Posta csak a max 2, 4 cm vastag küldeményt veszi fel levélként. 2-4 lemezt, ajánlott levélként postapontra küldöm, postán maradóra. Ennél több lemezt MPL futárral küldöm postapontra.
Nagy terjedelmű csomagban feladható terméket MPL futárral küldöm postapontra.
Személyesen Miskolcon vehető át.
Kérlek, olvassd el az ismerj+ oldalamat.
Jelenlegi ára: 1 755 Ft
Az aukció vége: 2019-08-18 21:31 .
FORECUM Vezeték nélküli CSENGŐ DIGITÁLIS 2 VEVŐEGYSÉGGEL HÁLÓZATI 230V - Jelenlegi ára: 6 300 Ft
93132 Vezetéknélküli digitális hálózati dallamcsengő (2 vevőegység) Cikkszám 93132
Rövid leírás a termékről ? hatótávolság nyílt terepen: kb. 100 m
? 36 változatos dallam
? többszólamú, kellemes hangzás
? beállítható hangerő, 4 lépcsős
? kék LED visszajelzők
? IP44 por és víz ellen védett nyomógomb
? egyedileg előre kódolt
? működési frekvencia: 433, 9 MHz
? tápellátás: nyomógomb: LR23A (12 V), tartozék; beltéri egység: 230 V~ / 50 Hz / 1 W
? méret: beltéri egység: 90 x 60 x 30 mm; nyomógomb: 85 x 60 x 25 mm
20 mm
Jelenlegi ára: 6 300 Ft
Az aukció vége: 2019-08-19 19:41 .
Rövid leírás a termékről ? hatótávolság nyílt terepen: kb. 100 m
? 36 változatos dallam
? többszólamú, kellemes hangzás
? beállítható hangerő, 4 lépcsős
? kék LED visszajelzők
? IP44 por és víz ellen védett nyomógomb
? egyedileg előre kódolt
? működési frekvencia: 433, 9 MHz
? tápellátás: nyomógomb: LR23A (12 V), tartozék; beltéri egység: 230 V~ / 50 Hz / 1 W
? méret: beltéri egység: 90 x 60 x 30 mm; nyomógomb: 85 x 60 x 25 mm
20 mm
Jelenlegi ára: 6 300 Ft
Az aukció vége: 2019-08-19 19:41 .
XDV 4K UHD 30FPS sportkamera vízálló tokkal - Jelenlegi ára: 5 000 Ft
Eladó a képen látható XDV 4K UHD 30FPS sportkamera vízálló tokkal. A termék újszerű, a sportkamera kijelzőit fólia védi! Angol nyelv van benne, memóriakártya nem tartozék! Akku van benne!
A terméket a legtöbbet licitáló nyeri, garancia nincs!
Jelenlegi ára: 5 000 Ft
Az aukció vége: 2019-08-05 00:00 .
A terméket a legtöbbet licitáló nyeri, garancia nincs!
Jelenlegi ára: 5 000 Ft
Az aukció vége: 2019-08-05 00:00 .
RGB távirányító RGB vezérlő RGB LED szalag vezérlő - Jelenlegi ára: 1 499 Ft
44 Gombos RGB LED-szalag vezérlő
44 gombos távirányító (az elem is tartozék)
Csatlakozási mód: közös anód (+) A pozitív a közös pont
Bemenő feszültség: 10-12V
Max áram színenként: 2A/színeneként
Bemenő csatlakozó: 5. 5/2. 1 DC aljzat
Felhasználható:
5méter RGB 5050 - 300 LED/méter-es LED-szalaghoz
10méter RGB 5050 - 150 LED/méter-es LED-szalaghoz
A termékeim között találsz hozzá RGB LED-szalagokat.
Jelenlegi ára: 1 499 Ft
Az aukció vége: 2019-08-19 15:34 .
44 gombos távirányító (az elem is tartozék)
Csatlakozási mód: közös anód (+) A pozitív a közös pont
Bemenő feszültség: 10-12V
Max áram színenként: 2A/színeneként
Bemenő csatlakozó: 5. 5/2. 1 DC aljzat
Felhasználható:
5méter RGB 5050 - 300 LED/méter-es LED-szalaghoz
10méter RGB 5050 - 150 LED/méter-es LED-szalaghoz
A termékeim között találsz hozzá RGB LED-szalagokat.
Jelenlegi ára: 1 499 Ft
Az aukció vége: 2019-08-19 15:34 .
VÖRÖS SZIKRA MAGYAR MAGNÓ 1950-es évekből MÁSODIKSZÉRIÁS JAVITOTT KIADÁSA - Jelenlegi ára: 40 000 Ft
Üzemképes de egy mechanikát müködtető hurt bekell álitani, visszacsévélés egy gumigyürü hiánya miatt nemmüködik, fejtakaró burája nem eredeti. Adok hozzá egy hálózati zsinort-is ! Kép késöbb..
Jelenlegi ára: 40 000 Ft
Az aukció vége: 2019-08-18 16:34 .
Jelenlegi ára: 40 000 Ft
Az aukció vége: 2019-08-18 16:34 .
mini lézer,disco lézer, buli lézer,parti lézer - Jelenlegi ára: 5 999 Ft
Zöld piros mini lézer, parti lézer, buli lézer, disco lézer
A termék új-személyesen átvehető Pest megye déli részén a budai oldalon, vagy tudom postázni : előre utalás után!
Jelenlegi ára: 5 999 Ft
Az aukció vége: 2019-08-19 13:45 .
A termék új-személyesen átvehető Pest megye déli részén a budai oldalon, vagy tudom postázni : előre utalás után!
Jelenlegi ára: 5 999 Ft
Az aukció vége: 2019-08-19 13:45 .
VDE dugókulcs fej 8 mm (3/8" ), Bernstein 16-483 VDE - Jelenlegi ára: 6 410 Ft
VDE dugókulcs betét, (3/8") 8, 0 mm
Jellemzők:
Dugókulcs betét, (3/8") 8, 0 mm Biztonsági szerszám, az EN 60900 = 1000 V szerint gyártva és ellenőrizve.
Műszaki adatok:
Anyag: Króm-vanádium acél ? Anyagjellemző: Krómozott ? Elhajtás: Külső hatlap ? Kulcsszélesség: 8 mm ? Méret, hossz: 45 mm ? Szabvány: DIN EN 60900 ? Súly: 26 g ? Típus: VDE dugókulcs betét
A termék kiszállítási ideje 4-5 munkanap.
A termék cikkszáma: 407286
Jelenlegi ára: 6 410 Ft
Az aukció vége: 2099-01-01 00:00 .
Jellemzők:
Dugókulcs betét, (3/8") 8, 0 mm Biztonsági szerszám, az EN 60900 = 1000 V szerint gyártva és ellenőrizve.
Műszaki adatok:
Anyag: Króm-vanádium acél ? Anyagjellemző: Krómozott ? Elhajtás: Külső hatlap ? Kulcsszélesség: 8 mm ? Méret, hossz: 45 mm ? Szabvány: DIN EN 60900 ? Súly: 26 g ? Típus: VDE dugókulcs betét
A termék kiszállítási ideje 4-5 munkanap.
A termék cikkszáma: 407286
Jelenlegi ára: 6 410 Ft
Az aukció vége: 2099-01-01 00:00 .
DVD. Sivatagi Vihar:Harckocsik. - Jelenlegi ára: 1 400 Ft
DVD. Sivatagi Vihar: Harckocsik. Háborúk és Fegyverek. A mellékletben, több harckocsi műszaki leírása.
Jelenlegi ára: 1 400 Ft
Az aukció vége: 2019-08-19 09:25 .
Jelenlegi ára: 1 400 Ft
Az aukció vége: 2019-08-19 09:25 .
2019. július 28., vasárnap
SAMSONITE Trekking fotós táska 30x18x14 AKCIÓS - Jelenlegi ára: 6 300 Ft
Az t? pô záras ráhajtó alatt teljes sz? less? gben cipzáros zseb, ezen belül 5 befüzô tasak. Hátsó fel? n teljes sz? less? gben cipzáros zseb. Köz? pen a nagy t? glalap v? dett párn? zott falakkal ? s választóval, a ráhajtható tetô szint? n párnázott, rajta teljes sz? less? gben háló cipzárral. Egy k? zifogantyuval ? s egy karabineres vállpánttal.
Jelenlegi ára: 6 300 Ft
Az aukció vége: 2019-08-18 18:05 .
Jelenlegi ára: 6 300 Ft
Az aukció vége: 2019-08-18 18:05 .
Orlando váltóház tömítés - Jelenlegi ára: 1 990 Ft
Eladó egy új, gyári csomagolású Chevrolet Orlando személyautóra való váltóház tömítés. Ár: 1. 990. - forint. A termék Budapesten személyesen átvehető. Postázást vállalni nem tudok. Köszönöm megértését.
Jelenlegi ára: 1 990 Ft
Az aukció vége: 2019-08-19 05:25 .
Jelenlegi ára: 1 990 Ft
Az aukció vége: 2019-08-19 05:25 .
Csipke pedálos szemetes kuka 11L tört fehér kerek - Jelenlegi ára: 1 950 Ft
Csipke pintás 11L szemetes .
Tört fehér színben .
Kivehető betéttel, ezáltal könnyen üríthető és tisztítható.
Méret: 23x25x28cm
Minden termékünk készleten van így azonnal tudjuk küldeni.
Jelenlegi ára: 1 950 Ft
Az aukció vége: 2019-08-18 16:32 .
Tört fehér színben .
Kivehető betéttel, ezáltal könnyen üríthető és tisztítható.
Méret: 23x25x28cm
Minden termékünk készleten van így azonnal tudjuk küldeni.
Jelenlegi ára: 1 950 Ft
Az aukció vége: 2019-08-18 16:32 .
Rimmel Lycra Pro körömlakkok ÚJ FÉLÁRON! - Jelenlegi ára: 599 Ft
Rimmel Lycra Pro körömlakk
Elasztikus tulajdonságú lycrát, vitaminokat és ásványi anyagokat tartalmaz, így rugalmas és sima réteget képez a körmön.
UV-védelme hosszan tartó, a ragyogó, nem fakuló színt garantál akár 10 napig.
12 ml
394 Red Award - 1-2. kép, 1 db van
359 Little Brown Dress - 3. kép, 2 db van
MINDEN LAKK ÚJ!
FÉLÁRON!
A lakkok eredeti ára: 1200. -
Az ár 1 darabra vonatkozik.
Leütés előtt kérdezz, hogy megvan-e még, amelyiket szeretnéd!
Nézz körül nálam, sok márkás kozmetikai terméket kínálok féláron!
*
Személyes átvétel: Bp. III. kerület, Kolosy térnél munkanapokon 10: 30-18h, szombaton 10: 30-13h
Postázási díjakat lásd a "Szállítási és garanciális feltételek" fülnél.
Simán nem postázok, kérlek, csak akkor licitálj, ha ezt el tudod fogadni.
Ha több terméket vásárolsz, spórolhatsz a postaköltségen!
Kérlek, a licit lezárása után 3 napon belül vedd fel velem a kapcsolatot, és egy héten belül rendezzük az adásvételt.
Jelenlegi ára: 599 Ft
Az aukció vége: 2019-08-18 12:51 .
Alufelni alutec 16-os + téli gumi 4db - Jelenlegi ára: 100 000 Ft
Eladó 4db alufelni Alutec 16-os + téli gumi Dunlop Winter sport 3D 205 /55 /R16 gumival (20db csavarral) Ford focus és hasonló járműre. Újszerű, nagyon jó állapotban.
Jelenlegi ára: 100 000 Ft
Az aukció vége: 2019-08-18 21:31 .
Jelenlegi ára: 100 000 Ft
Az aukció vége: 2019-08-18 21:31 .
Aquarium - Akvárium AQUAEL LEDDY 40 - Jelenlegi ára: 10 000 Ft
Eladó 1 db bontatlan csomagolású
Akvárium
AQUAEL LEDDY 40
40*25*25
25 literes használatra kész, komplett szett
FÉLÁRON!!!
Kifejezetten ajánlott gyerekeknek és kezdő akvaristáknak.
Tartozékok:
belső levegőztető, több funkcióval ellátott szűrő
energiatakarékos LED villágítás
automata fűtőberendezés
Teljesen felszerelt, minőségi kidolgozású, mutatós akvárium készlet.
Jelenlegi ára: 10 000 Ft
Az aukció vége: 2019-08-18 19:17 .
BNC mérőzsinór RG58 1m piros 50 ohm-os Testec 81022 - Jelenlegi ára: 2 490 Ft
BNC mérőzsinór RG58 1m piros 50 ohm-os Testec 81022
Termék azonosító: 136546
BNC mérővezeték
Hossz: 1 m
Piros
Jellemzők:
Jóminőségű koaxiális csatlakozó vezetékek ? 2 db BNC dugó ? színes törésgátló burkok.
Műszaki adatok:
Csatlakozó típus A (illetve bemenetek): BNC dugó ? Csatlakozó típus B (illetve kimenetek): BNC dugó ? Impedancia: 50 ? ? Kábel típus: BNC mérővezeték ? Kábelhossz: 1 m ? Kábeltípus: RG 58 ? Szín: Piros
Mennyiség: 1 db(Egységár: 2 490 Ft/db)
Státusz
Rendelhető
Szállítási idő
5-7 munkanap
Vidéki PPP-ra a szállítás +1 munkanap!
Szállítási díjak
Futárszolgálat: 1100 Ft*
Pick Pack Pont: 950 Ft*
FoxPost: 790 Ft *
Személyes (11-16h)
30 000 Ft felett Ingyenes!
* Futár maximum: 30 kg, 120x60x60 cm!
* PPP maximum: 30 kg, 50x50x50 cm!
* FoxPost maximum: 25 kg, 62x60x36 cm!
Fizetési módok
UtánvétElőre utalás
Jelenlegi ára: 2 490 Ft
Az aukció vége: 2099-01-01 00:00 .
Bukósisak L-es - Jelenlegi ára: 3 500 Ft
kihasználatlanság miatt, kb 3x használt, kis karcokkal.
Jelenlegi ára: 3 500 Ft
Az aukció vége: 2019-08-18 10:59 .
Jelenlegi ára: 3 500 Ft
Az aukció vége: 2019-08-18 10:59 .
V19-36 sétabot,túrabot - Jelenlegi ára: 3 200 Ft
Zöl színű sétabot, túrabot, kirándulóbot, vagy vándorlegény barátja.
Anyaga nyár hossza 102 cm .
Jelenlegi ára: 3 200 Ft
Az aukció vége: 2019-08-18 15:25 .
Anyaga nyár hossza 102 cm .
Jelenlegi ára: 3 200 Ft
Az aukció vége: 2019-08-18 15:25 .
~ABC~ 35 játékos TV-re dugható játékgép - Jelenlegi ára: 2 500 Ft
body, td, th { color: #000000; } . style1 {color: #FFFFFF} Általános információk:
Az aukció tárgyát a képen látható tárgy(ak) képezik, ezen kívül mást nem adok. A termék állapotát kérlek a képek alapján mérd fel, ha valami nem tiszta inkább kérdezz, mert aukciozárás után erre hivatkozva kifogást nem fogadok el. Személyes átvétel, postai teljesítés:
Személyes átvételre a szállítási feltételeknél írtak szerint van lehetőség, fix helyen és fix időpontban mindkét esetben. Ezen időpontokon kívül Veresegyház környékén van lehetőség átvenni a terméket egyeztetetés után. Postai teljesítés esetén aukciózárás után e-mailben küldöm a paramétereket az utaláshoz. Kapcsolattartás:
A kommunikáció e-mailben zajlik, így könnyebb nyomon követni a kéréseket és lehetséges adatokat és nem zavarjuk egymást a telefonálgatással. Kérlek ha citromail felhasználó vagy, akkor készülj fel, hogy ez nem lesz problémamentes. Minden esetben nézd meg a spam/kéretlen levélszemét könyvtárat, a levelek néha itt landolnak. A további vásárlási feltételeket, információkat az "Ismerj meg" oldal tartalmazza, kérlek ezt figyelmesen olvasd el a későbbi félreértések, viták elkerülése érdekében. [-------------------------------------------------] A licitálásra/vásárlásra ajánlott termékről: A kép szerint. Működik rendesen. [-------------------------------------------------]
Jó licitálást kívánok ! Foreign buyers happy to see. Mailed anywhere in the world.
Jelenlegi ára: 2 500 Ft
Az aukció vége: 2019-08-18 17:52 .
Az aukció tárgyát a képen látható tárgy(ak) képezik, ezen kívül mást nem adok. A termék állapotát kérlek a képek alapján mérd fel, ha valami nem tiszta inkább kérdezz, mert aukciozárás után erre hivatkozva kifogást nem fogadok el. Személyes átvétel, postai teljesítés:
Személyes átvételre a szállítási feltételeknél írtak szerint van lehetőség, fix helyen és fix időpontban mindkét esetben. Ezen időpontokon kívül Veresegyház környékén van lehetőség átvenni a terméket egyeztetetés után. Postai teljesítés esetén aukciózárás után e-mailben küldöm a paramétereket az utaláshoz. Kapcsolattartás:
A kommunikáció e-mailben zajlik, így könnyebb nyomon követni a kéréseket és lehetséges adatokat és nem zavarjuk egymást a telefonálgatással. Kérlek ha citromail felhasználó vagy, akkor készülj fel, hogy ez nem lesz problémamentes. Minden esetben nézd meg a spam/kéretlen levélszemét könyvtárat, a levelek néha itt landolnak. A további vásárlási feltételeket, információkat az "Ismerj meg" oldal tartalmazza, kérlek ezt figyelmesen olvasd el a későbbi félreértések, viták elkerülése érdekében. [-------------------------------------------------] A licitálásra/vásárlásra ajánlott termékről: A kép szerint. Működik rendesen. [-------------------------------------------------]
Jó licitálást kívánok ! Foreign buyers happy to see. Mailed anywhere in the world.
Jelenlegi ára: 2 500 Ft
Az aukció vége: 2019-08-18 17:52 .
DZ09 okosóra, Smart Watch! - Magyar menüvel - Jelenlegi ára: 4 229 Ft
TABLET, MOBIL, OKOSÓRA > MOBIL, OKOSÓRA > Okosóra
DZ09 okosóra, Smart Watch! - Magyar menüvel
90471209
DZ09 okosóra, Smart Watch! - Magyar menüvel
Fekete színben kapható!
Kiváló minőségű okosóra számos igazán hasznos funkcióval.
Ez a fantasztikus eszköz nem egy egyszerű óra, hanem mobiltelefon, fényképezőgép, kamera, stopper, ébresztő óra és még sok hasznos funkciót ellátó készülék egyben.
Bluetooth-os kapcsolaton keresztül kommunikál okostelefonunkkal, így hívásindítást kezdeményezhetünk vele, fogadhatjuk bejövő hívásainkat, jelzi a beérkező sms-eket, de SIM kártyafoglalattal is rendelkezik, így önálló, kártyafüggetlen telefonként is használhatjuk. 2 megapixeles kamerája támogatja fényképek készítését.
Elegáns szilikon szíja kényelmes viselést biztosít. Az óra bővíthető memóriakártyával 32GB-os méretig. Használhatjuk telefonunk védelmére a beépített lopásgátló funkcióval, ugyanis az óra jelez, ha a vele összepárosított telefon hatótávon kívülre kerül. Kompatibilis android és iOS operációs rendszerekkel rendelkező telefonkészülékekkel(Bluetooth 3. 0 vagy újabb). Android esetében minden funkció használható, iOS esetében az alábbi funkciókon kívül minden egyéb használható: üzenet továbbítás, értesítés továbbítás, kamera távoli vezérlés, BT zene és, telefonkeresés, elvesztésgátló.
Technikai adatok:
- Kártyafüggetlen készülék GSM 850/900/1800/1900 MHz
- Használható bármely magyar szolgáltatóhálózatán
- Hívásindítás, hívásfogadás(Android, iOS, SIM mód)
- SMS küldés, fogadás(Android, SIM mód)
- Telefonkönyv, hívásinfó szinkronizálás(Android, iOS, SIM mód)
- Eseményértesítések fogadása a csatlakoztatott telefonról, SMS, e-mail, Facebook... stb. A telefonunkra érkező eseményekről értesítést kapunk egyenesen az óránkra, így nem maradunk le semmiről (Android)
- Zenelejátszó
- Telefon zenetár vezérlése(Android)
- Beépített fényképezőgép
- Fényképnézegető
- Telefon kamera távoli vezérlés (Fotókészítés a csatlakoztatott telefonnal az óráról vezérelve, exponálva)
- 39, 62mm átmérőjű TFT HD LCD érintőképernyős kijelző
- 32GB-ig bővíthető memória-TF kártya
- RAM/ROM: 64MB/128MB
- CPU: MT62610A
- 380mAh Lithium-Polymer akkumulátor
- Beépített mikrofon és hangszóró
- Alvásfigyelő
- Lépésszámláló
- Emlékeztető funkció
- QR kód a menüben(Az egyes funkciókhoz szükséges applikációt ezen kód beolvasásával tölthetjük le telefonunkra
- Lopásgátló/Elvesztésgátló (Ha a telefonunk a bluetooth hatótávolságon kívül kerül az óránk azonnal jelez) Android
- Hangfelvevő
- Ébresztőóra
- Naptár
- Rozsdamentes acél keret
- USB töltő
- Menü nyelve: Magyar, Angol, Francia, Német, Spanyol, Lengyel, Portugál, Olasz, Holland, Török, Orosz, Görög
Csomag tartalma:
1db okosóra
1db USB kábel
90471209
Minimális vásárlási összeg: 2000 Ft
Szállítási idő: 1-2 munkanap
Több termék együttes vásárlásakor a szállítási díjat csak egyszer kell fizetni.
Személyes átvételre nincs lehetőség!
Jelenlegi ára: 4 229 Ft
Az aukció vége: 2099-01-01 00:00 .
DZ09 okosóra, Smart Watch! - Magyar menüvel
90471209
DZ09 okosóra, Smart Watch! - Magyar menüvel
Fekete színben kapható!
Kiváló minőségű okosóra számos igazán hasznos funkcióval.
Ez a fantasztikus eszköz nem egy egyszerű óra, hanem mobiltelefon, fényképezőgép, kamera, stopper, ébresztő óra és még sok hasznos funkciót ellátó készülék egyben.
Bluetooth-os kapcsolaton keresztül kommunikál okostelefonunkkal, így hívásindítást kezdeményezhetünk vele, fogadhatjuk bejövő hívásainkat, jelzi a beérkező sms-eket, de SIM kártyafoglalattal is rendelkezik, így önálló, kártyafüggetlen telefonként is használhatjuk. 2 megapixeles kamerája támogatja fényképek készítését.
Elegáns szilikon szíja kényelmes viselést biztosít. Az óra bővíthető memóriakártyával 32GB-os méretig. Használhatjuk telefonunk védelmére a beépített lopásgátló funkcióval, ugyanis az óra jelez, ha a vele összepárosított telefon hatótávon kívülre kerül. Kompatibilis android és iOS operációs rendszerekkel rendelkező telefonkészülékekkel(Bluetooth 3. 0 vagy újabb). Android esetében minden funkció használható, iOS esetében az alábbi funkciókon kívül minden egyéb használható: üzenet továbbítás, értesítés továbbítás, kamera távoli vezérlés, BT zene és, telefonkeresés, elvesztésgátló.
Technikai adatok:
- Kártyafüggetlen készülék GSM 850/900/1800/1900 MHz
- Használható bármely magyar szolgáltatóhálózatán
- Hívásindítás, hívásfogadás(Android, iOS, SIM mód)
- SMS küldés, fogadás(Android, SIM mód)
- Telefonkönyv, hívásinfó szinkronizálás(Android, iOS, SIM mód)
- Eseményértesítések fogadása a csatlakoztatott telefonról, SMS, e-mail, Facebook... stb. A telefonunkra érkező eseményekről értesítést kapunk egyenesen az óránkra, így nem maradunk le semmiről (Android)
- Zenelejátszó
- Telefon zenetár vezérlése(Android)
- Beépített fényképezőgép
- Fényképnézegető
- Telefon kamera távoli vezérlés (Fotókészítés a csatlakoztatott telefonnal az óráról vezérelve, exponálva)
- 39, 62mm átmérőjű TFT HD LCD érintőképernyős kijelző
- 32GB-ig bővíthető memória-TF kártya
- RAM/ROM: 64MB/128MB
- CPU: MT62610A
- 380mAh Lithium-Polymer akkumulátor
- Beépített mikrofon és hangszóró
- Alvásfigyelő
- Lépésszámláló
- Emlékeztető funkció
- QR kód a menüben(Az egyes funkciókhoz szükséges applikációt ezen kód beolvasásával tölthetjük le telefonunkra
- Lopásgátló/Elvesztésgátló (Ha a telefonunk a bluetooth hatótávolságon kívül kerül az óránk azonnal jelez) Android
- Hangfelvevő
- Ébresztőóra
- Naptár
- Rozsdamentes acél keret
- USB töltő
- Menü nyelve: Magyar, Angol, Francia, Német, Spanyol, Lengyel, Portugál, Olasz, Holland, Török, Orosz, Görög
Csomag tartalma:
1db okosóra
1db USB kábel
90471209
Minimális vásárlási összeg: 2000 Ft
Szállítási idő: 1-2 munkanap
Több termék együttes vásárlásakor a szállítási díjat csak egyszer kell fizetni.
Személyes átvételre nincs lehetőség!
Jelenlegi ára: 4 229 Ft
Az aukció vége: 2099-01-01 00:00 .
Lenovo A6000 tok - fekete azték rajz - Jelenlegi ára: 2 950 Ft
Egyedi fényképes mobiltelefon tok, amely tökéletesen illeszkedik készülékedhez. Vásárold meg azonnali raktárkészletről.
Amennyiben egyedi fotóval szeretnél tokot készíttetni vedd fel velünk a kapcsolatot és megvalósítjuk elképzelésedet.
Üdvözlettel, egyedihatlapok csapata
Jelenlegi ára: 2 950 Ft
Az aukció vége: 2019-08-18 10:00 .
Amennyiben egyedi fotóval szeretnél tokot készíttetni vedd fel velünk a kapcsolatot és megvalósítjuk elképzelésedet.
Üdvözlettel, egyedihatlapok csapata
Jelenlegi ára: 2 950 Ft
Az aukció vége: 2019-08-18 10:00 .
KERÁMIA gyöngy 35 x 22 mm darabra - Jelenlegi ára: 90 Ft
Égetett mázas kerámia gyöngy .
Mindig a képen látható színt, formát kínálom eladásra.
Méret a főcímben!
Minden termékem új, a kép a valós raktáron levő termékről készült.
Jelenlegi ára: 90 Ft
Az aukció vége: 2019-08-18 03:48 .
Mindig a képen látható színt, formát kínálom eladásra.
Méret a főcímben!
Minden termékem új, a kép a valós raktáron levő termékről készült.
Jelenlegi ára: 90 Ft
Az aukció vége: 2019-08-18 03:48 .
Mással-hangzók… Az augmentatív és alternatív kommunikáció alapjai - Jelenlegi ára: 2 500 Ft
Az augmentatív és alternatív kommunikáció, azaz a kiegészítõ, segítõ kommunikáció megmutathatóvá teszi a kimondhatatlant. Igazi humanista tudomány, a fejlesztõ pedagógia, a logopédia, a kommunikáció tudománya.
Szerző: Kálmán Zsófia
Megszűnt könyvesbolt könyveiből maradt, kifogástalan állapotú új példány
Jelenlegi ára: 2 500 Ft
Az aukció vége: 2019-08-17 19:26 .
KERÁMIA gyöngy 35 x 22 mm darabra - Jelenlegi ára: 90 Ft
Égetett mázas kerámia gyöngy .
Mindig a képen látható színt, formát kínálom eladásra.
Méret a főcímben!
Minden termékem új, a kép a valós raktáron levő termékről készült.
Jelenlegi ára: 90 Ft
Az aukció vége: 2019-08-18 03:48 .
Mindig a képen látható színt, formát kínálom eladásra.
Méret a főcímben!
Minden termékem új, a kép a valós raktáron levő termékről készült.
Jelenlegi ára: 90 Ft
Az aukció vége: 2019-08-18 03:48 .
Otthon édes otthon - Jelenlegi ára: 450 Ft
Otthon édes otthon felirat házikóban Festhető, díszíthető, ragasztható Méretei: - Magasság: 150 mm - Szélesség: 150 mm - Vastagság: 3mm Anyaga: fa rétegelt lemez
Jelenlegi ára: 450 Ft
Az aukció vége: 2099-01-01 00:00 .
Jelenlegi ára: 450 Ft
Az aukció vége: 2099-01-01 00:00 .
Sagem telefonok eladóak! - Jelenlegi ára: 6 000 Ft
Sagem telefonok eladóak! Hibásak nem kapcsolnak be!
Csak a telefonok!!
Jelenlegi ára: 6 000 Ft
Az aukció vége: 2019-08-17 15:29 .
Csak a telefonok!!
Jelenlegi ára: 6 000 Ft
Az aukció vége: 2019-08-17 15:29 .
Hegeszthető törésvédő pajzs cilinderzárhoz - Jelenlegi ára: 1 Ft
Eladó a képeken látható felhegesztős törésvédő pajzs cilinderzárhoz. Új, sosem használt.
Jelenlegi ára: 1 Ft
Az aukció vége: 2019-08-17 19:57 .
Jelenlegi ára: 1 Ft
Az aukció vége: 2019-08-17 19:57 .
2019. július 27., szombat
Nissan Almera N16 alufelni, Continental Conti Winter Contact téli gumik - Jelenlegi ára: 89 000 Ft
Eladóak a képen látható gyári Nissan Almera N16 alufelnik + Continental Conti Winter Contact téli gumik
Eladás oka: autócsere
A gumik nagyon jó állapotban vannak. A felnik használt, a képeken látható állapotban vannak, használati nyomok azonban vannak rajtuk (lásd képek).
Gumik:
- 2 db Continental Conti Winter Contact TS 850
Méret: 185/65 R15 88 T
Vásárlás: 2014
DOT: 4713
Profil: 5-6 mm
- 2 db Continental Conti Winter Contact TS 860
Méret: 185/65 R15 88 T
Vásárlás: 2016. 10. 19
DOT: 4016
Profil: 6-7 mm
2 db gumi (TS 860) 2016. 10. 19-én lett vásárolva, azóta csak egy fél szezont (se) futottak. Eredeti ár 26000 Ft/db
2 db gumi (TS 850) 2014-ben lett vásárolva, a profilmélységből látszik, hogy ezek is keveset futottak. A 4 db-ból 1 db sajnos defektes lett így csak párban tudtam cserélni. Ajándékba (azaz postaköltségért) tudom hozzá adni igény esetén a 3. gumit (csak gumi). Pótkerékre tökéletes lehet.
Felnik: R15
Lyuktávolság: 114, 3 mm
A felnik kizárólag csak egyben a gumikkal együtt eladók!
Számos további Nissan Almera N16 alkatrész található a termékeim közt!
Jelenlegi ára: 89 000 Ft
Az aukció vége: 2019-08-17 17:31 .
Eladás oka: autócsere
A gumik nagyon jó állapotban vannak. A felnik használt, a képeken látható állapotban vannak, használati nyomok azonban vannak rajtuk (lásd képek).
Gumik:
- 2 db Continental Conti Winter Contact TS 850
Méret: 185/65 R15 88 T
Vásárlás: 2014
DOT: 4713
Profil: 5-6 mm
- 2 db Continental Conti Winter Contact TS 860
Méret: 185/65 R15 88 T
Vásárlás: 2016. 10. 19
DOT: 4016
Profil: 6-7 mm
2 db gumi (TS 860) 2016. 10. 19-én lett vásárolva, azóta csak egy fél szezont (se) futottak. Eredeti ár 26000 Ft/db
2 db gumi (TS 850) 2014-ben lett vásárolva, a profilmélységből látszik, hogy ezek is keveset futottak. A 4 db-ból 1 db sajnos defektes lett így csak párban tudtam cserélni. Ajándékba (azaz postaköltségért) tudom hozzá adni igény esetén a 3. gumit (csak gumi). Pótkerékre tökéletes lehet.
Felnik: R15
Lyuktávolság: 114, 3 mm
A felnik kizárólag csak egyben a gumikkal együtt eladók!
Számos további Nissan Almera N16 alkatrész található a termékeim közt!
Jelenlegi ára: 89 000 Ft
Az aukció vége: 2019-08-17 17:31 .
Mobil klíma páramentesítő funkcióval Delonghi Pinguino F11 - Jelenlegi ára: 19 000 Ft
Használt, jól működő mobil klíma tartozékokkal:
- Levegő kivezető cső,
- Levegő cső toldalék
- Víz kivezető szilikon cső,
- Kivezető tartozékok falhoz, üveghez.
Hibája a kivezető cső szűkítő szélén legy pár cm-en letört a perem.
Jelenlegi ára: 19 000 Ft
Az aukció vége: 2019-08-17 16:10 .
- Levegő kivezető cső,
- Levegő cső toldalék
- Víz kivezető szilikon cső,
- Kivezető tartozékok falhoz, üveghez.
Hibája a kivezető cső szűkítő szélén legy pár cm-en letört a perem.
Jelenlegi ára: 19 000 Ft
Az aukció vége: 2019-08-17 16:10 .
Fly London telitalpú csizma - Jelenlegi ára: 7 900 Ft
Eladó gyönyörű, minőségi bőr Fly London telitalpú csizma!
Belebújós fazon!
Beleírt méret: 38
BTH: 24, 4 cm
Szárbőség: 31, 5 cm.
Nagyon keveset használt, ez látszik a képeken is!
Az eredeti ár töredékéért most elvihető!
Jelenlegi ára: 7 900 Ft
Az aukció vége: 2019-08-17 11:25 .
Belebújós fazon!
Beleírt méret: 38
BTH: 24, 4 cm
Szárbőség: 31, 5 cm.
Nagyon keveset használt, ez látszik a képeken is!
Az eredeti ár töredékéért most elvihető!
Jelenlegi ára: 7 900 Ft
Az aukció vége: 2019-08-17 11:25 .
Kodak nyakpánt fényképezőhöz - Jelenlegi ára: 800 Ft
Szép nem használt Kodak nyakpánt. Képek szerinti állapotban.
Jelenlegi ára: 800 Ft
Az aukció vége: 2019-08-17 13:47 .
Jelenlegi ára: 800 Ft
Az aukció vége: 2019-08-17 13:47 .
Fejlesztő Fa táblás puzzle,képkereső-31x31cm-Új - Jelenlegi ára: 1 999 Ft
Aukciómon Tied lehet a képeken látható készségfejlesztő táblás képkereső puzzle.
36 db kiszedhető képkártya fa keretben, melyek között 6 db "csoportkép" van, vagyis amelyiken megtalálható 5-5 figura/alak/kiskép azonos témakörben. Keverjük össze a képkártyákat az asztalon, és helyezzük a csoportképeket a keret bal oldalára egymás alá. A feladat : Keresd ki a csoportképen szereplő ábrákat és helyezd az adott csoportkép mellé!
Témakörök: gyümölcsök, háziállatok, vadállatok, játékok, időjárás, járművek
Anyaga: fa
Ajánlott kor: 2+
Termékméret: 31 cm x 31 cm x 31 cm
Súlya: 592 gramm
Többféle fa játékot találsz az oldalamon, ha időd engedi nézd meg, köszönöm.
Bármi kérdésed van, írj nyugodtan!
Jelenlegi ára: 1 999 Ft
Az aukció vége: 2019-08-17 11:38 .
Vezeték nélküli Bluetooth Hangszóró Energy Sistem Forest 447534 50W - Jelenlegi ára: 65 245 Ft
EAN:
8432426447534
Gyártó:
Energy Sistem
Arukerseso. hu Export Név:
Vezeték nélküli Bluetooth Hangszóró Energy Sistem Forest 447534 50W
Ha szenvedélyesen rajongsz a informatikai és elektromos termékekért, és szeretsz lépést tartani a technológiával, ne maradj le a legkisebb részletekről sem, vásárold meg Vezeték nélküli Bluetooth Hangszóró Energy Sistem Forest 447534 50W-et verhetetlen áron. Kivitelezés: KépTeljesítmény: 50 WCsatlakozás: Bluetooth 5. 0Frekvencia: 2. 4 GHzHatótáv: 10 mHangoló: Radio FM87. 5 ~ 108 MHzKompatibilis: MP3Micro SDÚjratölthető lítium akkumulátor: 4400 mAhKb. önálló működési idő: 20 óraKb. töltési idő: 7 óraTápegység: Elektromos hálózatKapcsolatok: Micro USBKártyaolvasóMéretei kb.: 47, 1 x 37, 1 x 5, 5 cm
Jelenlegi ára: 65 245 Ft
Az aukció vége: 2099-01-01 00:00 .
8432426447534
Gyártó:
Energy Sistem
Arukerseso. hu Export Név:
Vezeték nélküli Bluetooth Hangszóró Energy Sistem Forest 447534 50W
Ha szenvedélyesen rajongsz a informatikai és elektromos termékekért, és szeretsz lépést tartani a technológiával, ne maradj le a legkisebb részletekről sem, vásárold meg Vezeték nélküli Bluetooth Hangszóró Energy Sistem Forest 447534 50W-et verhetetlen áron. Kivitelezés: KépTeljesítmény: 50 WCsatlakozás: Bluetooth 5. 0Frekvencia: 2. 4 GHzHatótáv: 10 mHangoló: Radio FM87. 5 ~ 108 MHzKompatibilis: MP3Micro SDÚjratölthető lítium akkumulátor: 4400 mAhKb. önálló működési idő: 20 óraKb. töltési idő: 7 óraTápegység: Elektromos hálózatKapcsolatok: Micro USBKártyaolvasóMéretei kb.: 47, 1 x 37, 1 x 5, 5 cm
Jelenlegi ára: 65 245 Ft
Az aukció vége: 2099-01-01 00:00 .
HANKOOK 225/40R18 92Y H750 XL négyévszakos személy gumiabroncs - Jelenlegi ára: 36 890 Ft
14 nap visszavásárlásingyenes kiszállításnégyévszakos gumiabroncsFogyasztásCFékezésBZaj2, 72Méret225/40R18GyártóHankookIdénynégyévszakosTermék típusSzemélySebesség indexY=300 km/hSúly index92=630kgGumiabroncs mintázatH75072
Jelenlegi ára: 36 890 Ft
Az aukció vége: 2099-01-01 00:00 .
Jelenlegi ára: 36 890 Ft
Az aukció vége: 2099-01-01 00:00 .
Esküvői ajándék szett - fényképkeret és házasságlevéltartó - Jelenlegi ára: 4 290 Ft
Mutatós esküvői ajándék szett, mely remek nászajándék. Tartalma: 2 képes esküvői fényképkeret és egy páros szívvel és karikagyűrűvel díszített házasságlevéltartó. Doboz mérete: 27x29 cm.
Jelenlegi ára: 4 290 Ft
Az aukció vége: 2099-01-01 00:00 .
Jelenlegi ára: 4 290 Ft
Az aukció vége: 2099-01-01 00:00 .
Batman : A sötét lovag ( 2 Blu-ray Disc ) - Jelenlegi ára: 2 490 Ft
Eredeti, nem másolt 2 Blu-ray Disc
Hibátlan.
Minden információt megtalál a lemezborító hátoldali képein, nagyított formátumban.
Szállítás a banki utalás érkeztét követően postán, ajánlott küldeményben.
A postaköltség a " Szállítási és garanciális feltételek " menűben. A költség a vevőt
terheli.
Személyes átvételre lehetőség van, a helyszínre vonatkozó bővebb információt a “ Szállítási és garanciális feltételek “ menűben talál.
Jelenlegi ára: 2 490 Ft
Az aukció vége: 2019-08-14 11:02 .
Hibátlan.
Minden információt megtalál a lemezborító hátoldali képein, nagyított formátumban.
Szállítás a banki utalás érkeztét követően postán, ajánlott küldeményben.
A postaköltség a " Szállítási és garanciális feltételek " menűben. A költség a vevőt
terheli.
Személyes átvételre lehetőség van, a helyszínre vonatkozó bővebb információt a “ Szállítási és garanciális feltételek “ menűben talál.
Jelenlegi ára: 2 490 Ft
Az aukció vége: 2019-08-14 11:02 .
Spin & Go mikroszálas felmosófejek - Jelenlegi ára: 1 500 Ft
Eladó két darab új Spin&Go mikroszálas felmosó fej.
Az ár mindkét darabra vonatkozik.
Nézze meg a többi termékemet is (a lejártakat is), hátha megtetszik valami. Köszönöm az érdeklődést.
Vásárlást követően a Vatera küld egy automata levelet (vásárlási értesítőt), benne az utaláshoz szükséges adatokkal, de az aukció lejárata után én is felveszem Önnel a kapcsolatot és szeretném kérni, hogy minél előbb reagáljon a megkeresésemre.
Kérem, ha bármiben bizonytalan, akár a termékkel, akár a szállítással kapcsolatban, inkább a vásárlás előtt kérdezzen.
Minden kérdésre szívesen válaszolok.
Kérem, több termék vásárlása esetén ne utaljon addig, amíg nem egyeztettük a szállítási költségeket, mert az szinte minden esetben olcsóbb, mint amit a rendszer összesítésben megad.
Csomagolási költséget soha nem számolok fel.
Személyes átvétel Újpesten lehetséges.
Együttműködését köszönöm!
Jelenlegi ára: 1 500 Ft
Az aukció vége: 2019-08-17 19:26 .
Az ár mindkét darabra vonatkozik.
Nézze meg a többi termékemet is (a lejártakat is), hátha megtetszik valami. Köszönöm az érdeklődést.
Vásárlást követően a Vatera küld egy automata levelet (vásárlási értesítőt), benne az utaláshoz szükséges adatokkal, de az aukció lejárata után én is felveszem Önnel a kapcsolatot és szeretném kérni, hogy minél előbb reagáljon a megkeresésemre.
Kérem, ha bármiben bizonytalan, akár a termékkel, akár a szállítással kapcsolatban, inkább a vásárlás előtt kérdezzen.
Minden kérdésre szívesen válaszolok.
Kérem, több termék vásárlása esetén ne utaljon addig, amíg nem egyeztettük a szállítási költségeket, mert az szinte minden esetben olcsóbb, mint amit a rendszer összesítésben megad.
Csomagolási költséget soha nem számolok fel.
Személyes átvétel Újpesten lehetséges.
Együttműködését köszönöm!
Jelenlegi ára: 1 500 Ft
Az aukció vége: 2019-08-17 19:26 .
Uniroyal 185/55 R15 téligumi szett 4x100 felnin - Jelenlegi ára: 40 000 Ft
Eladó egy garnitúra jó állapotú Renault/Nissan lemezfelni 15" 4x100 ET43 méretben keveset futott 185/55 R15 Uniroyal téligumikkal 6, 9mm profillal. Renault Clio, Megane1, Nissan Micra típusokra.
Budapest 2. kerületben van. Az ár teljes garnitúrára vonatkozik.
Jelenlegi ára: 40 000 Ft
Az aukció vége: 2019-08-17 18:39 .
Budapest 2. kerületben van. Az ár teljes garnitúrára vonatkozik.
Jelenlegi ára: 40 000 Ft
Az aukció vége: 2019-08-17 18:39 .
JAWA PIONYR LÁBTARTÓ HÁTSÓ PÁR - Jelenlegi ára: 5 450 Ft
TERMÉKEINK RAKTÁRRÓL AZONNAL!! GYÁRI SZÁM: 05-3508-M / INGYENES KISZÁLLÍTÁS 20, 000 FT FELETTI VÁSÁRLÁS ESETÉN! Több termék megrendelése esetén egy szállítási költséget számítunk fel. Vonalkód: 2100000132737
Jelenlegi ára: 5 450 Ft
Az aukció vége: 2019-08-17 01:27 .
Jelenlegi ára: 5 450 Ft
Az aukció vége: 2019-08-17 01:27 .
BM sportlövő plakett 1971 - Jelenlegi ára: 1 200 Ft
BM sportlövő plakett 1971-ből
Küldés megegyezés alapján.
Jelenlegi ára: 1 200 Ft
Az aukció vége: 2019-08-17 17:07 .
Küldés megegyezés alapján.
Jelenlegi ára: 1 200 Ft
Az aukció vége: 2019-08-17 17:07 .
Regatta isotex türkiz átmenet lány kabát 164 méret / női XS - Jelenlegi ára: 4 990 Ft
A kabát kifogástalan állapotú minden cipzár tökéletesen működik sem szakadás sem folt nincs rajta, viszont volt egy belső polláros kicipzározható pulcsi része ami sajnos nincs meg. Ezért írtam átmeneti kabátnak mert szél és vízálló viszont vékony téli kabátnak kevés.
Fényvisszaverők elől-hátul kapucnija gallérjába rejthető. zsebei cipzárosok.
Isotex technológiával: Anyaga egy fokozott vízálló, lélegző és szélálló anyag. Víztaszító és lélegző rendszere lehetővé teszi, hogy a belül keletkezett nedvesség kipárologjon
Mell : 51cm
dereka: 49cm
csípő: 51cm
hossz: 61cm
Jelenlegi ára: 4 990 Ft
Az aukció vége: 2019-08-16 19:26 .
Fényvisszaverők elől-hátul kapucnija gallérjába rejthető. zsebei cipzárosok.
Isotex technológiával: Anyaga egy fokozott vízálló, lélegző és szélálló anyag. Víztaszító és lélegző rendszere lehetővé teszi, hogy a belül keletkezett nedvesség kipárologjon
Mell : 51cm
dereka: 49cm
csípő: 51cm
hossz: 61cm
Jelenlegi ára: 4 990 Ft
Az aukció vége: 2019-08-16 19:26 .
új THE NORTH FACE katonai zöld military elasztikus strech poló,L ES - Jelenlegi ára: 4 990 Ft
ÚJ cimkés ELASZTIKUS STRECH POLÓ SZUPERKÉNYELMES ANYGABÓL A CIMKEMÉRET XXL de ez a magyar L nek felel meg
mell 112-124cm ig nyúlik, hossza 75cm, váll 46cm, himezve a mellén a márkafelirat
Jelenlegi ára: 4 990 Ft
Az aukció vége: 2019-08-16 18:21 .
mell 112-124cm ig nyúlik, hossza 75cm, váll 46cm, himezve a mellén a márkafelirat
Jelenlegi ára: 4 990 Ft
Az aukció vége: 2019-08-16 18:21 .
LOMO MBC 10 SZTEREO MIKROSZKÓP ALSÓ ÁLLVÁNY - Jelenlegi ára: 10 000 Ft
LOMO MBC 10 SZTEREO MIKROSZKÓP ALSÓ ÁLLVÁNY
SPECIÁLIS ALUMÍNIUM, MEGMUNKÁLT ÖNTVÉNY
ADOK HOZZÁ ÉGŐT, FOGLALATOT
FÉNYVISSZAVERŐ TÜKÖR NÉLKÜL.
AZT KÜLDÖM, AMI A KÉPEKEN VAN, NEM EGY MIKROSZKÓPOT.
JÓL CSOMAGOLVA, A BEFIZETÉS NAPJÁN.
Jelenlegi ára: 10 000 Ft
Az aukció vége: 2019-08-17 09:34 .
SPECIÁLIS ALUMÍNIUM, MEGMUNKÁLT ÖNTVÉNY
ADOK HOZZÁ ÉGŐT, FOGLALATOT
FÉNYVISSZAVERŐ TÜKÖR NÉLKÜL.
AZT KÜLDÖM, AMI A KÉPEKEN VAN, NEM EGY MIKROSZKÓPOT.
JÓL CSOMAGOLVA, A BEFIZETÉS NAPJÁN.
Jelenlegi ára: 10 000 Ft
Az aukció vége: 2019-08-17 09:34 .
200L-es akvárium műanyag tetővel,beép.világítással - Jelenlegi ára: 62 151 Ft
200L-es, 100x40x50cm méretű akvárium 8mm-es üvegből, fekete ragasztással, gyári fekete műanyag tetővel, beépített világítással (2 x 25W).
Szállításban tudunk segíteni, lakóhelyed szerint kérj árajánlatot! Posta, futár az áru törékeny jellege miatt kizárt.
Ha a méret nem megfelelő, nézd meg a többi terméket is, egyedi rendeléseket is elkészítünk.
Igény esetén felszereléseket is (világítás, szűrő, fűtő, stb... ) biztosítunk kedvező áron!
Ha van valamid, ami érdekelhet, CSERE is szóba jöhet (akváriumot, terráriumot nem tudunk beszámítani)!
FONTOS!!! A korábbi negatív tapasztalatok miatt leütés után a megbeszélt termék vételárának 20%-át 3 munkanapon belül előre kérjük bankszámlára befizetni/átutalni foglalóként, tehát csak abban az esetben licitálj, ha valóban szándékodban is áll azt megvásárolni! (a többit személyes átvételkor, kp. -ben rendezzük! ) Ellenkező esetben automatikusan negatívot fogok adni, utólag semmilyen kifogást nem tudok elfogadni! Köszönöm a megértést, de sajnos nem minden vaterás korrekt fél...
Bármilyen kérdés esetén állunk rendelkezésedre!
Jelenlegi ára: 62 151 Ft
Az aukció vége: 2019-08-17 04:42 .
CSIGÁS GYEREK HÁTIZSÁK - Jelenlegi ára: 1 Ft
CSIGÁS HÁTIZSÁK OVISOKNAK , BÖLCSISEKNEK
Jelenlegi ára: 1 Ft
Az aukció vége: 2019-08-03 15:18 .
Jelenlegi ára: 1 Ft
Az aukció vége: 2019-08-03 15:18 .
Sigma lencsevédő kupak 58 mm - újszerű, hibátlan - Jelenlegi ára: 1 900 Ft
Sigma lencsevédő kupak 58 mm - újszerű, hibátlan
Az objektív elülső védelme érdekében
Máshol is meghirdettem a terméket ezért kérem, hogy leütése előtt feltétlenül érdeklődjön megléte felől, köszönettel!
Jelenlegi ára: 1 900 Ft
Az aukció vége: 2019-08-16 16:36 .
Az objektív elülső védelme érdekében
Máshol is meghirdettem a terméket ezért kérem, hogy leütése előtt feltétlenül érdeklődjön megléte felől, köszönettel!
Jelenlegi ára: 1 900 Ft
Az aukció vége: 2019-08-16 16:36 .
2019. július 26., péntek
Mennyezeti, fali halogén spot lámpatest GU10 300W SLV Asto Spot IV 147444 - Jelenlegi ára: 26 740 Ft
Műszaki adatok:
Energiahatékonysági osztály (A++ - E): Fényforrástól függ ? Foglalat: GU10 ? Forgási tartomány (max. ): 310 ° ? Forgási tartomány, max.: 85 ° ? Fényforrás típus: Nagyfeszültségű halogén ? Fényforrások száma: 4 ? Kivitel: Derékszögű ? Lámpa jellemzők: Forgatható ? Lámpa típus: Mennyezeti fényszóró ? Méret, hossz: 63 cm ? Méret, magasság: 10 cm ? Méret, szélesség: 6. 5 cm ? Szín: Alumínium (csiszolt) ? Teljesítmény: 300 W ? Teljesítmény fényforrásonként: 75 W ? Védelmi osztály: I ? Üzemi feszültség: 230 V
A termék kiszállítási ideje 4-5 munkanap.
A termék cikkszáma: 489844
Jelenlegi ára: 26 740 Ft
Az aukció vége: 2099-01-01 00:00 .
Energiahatékonysági osztály (A++ - E): Fényforrástól függ ? Foglalat: GU10 ? Forgási tartomány (max. ): 310 ° ? Forgási tartomány, max.: 85 ° ? Fényforrás típus: Nagyfeszültségű halogén ? Fényforrások száma: 4 ? Kivitel: Derékszögű ? Lámpa jellemzők: Forgatható ? Lámpa típus: Mennyezeti fényszóró ? Méret, hossz: 63 cm ? Méret, magasság: 10 cm ? Méret, szélesség: 6. 5 cm ? Szín: Alumínium (csiszolt) ? Teljesítmény: 300 W ? Teljesítmény fényforrásonként: 75 W ? Védelmi osztály: I ? Üzemi feszültség: 230 V
A termék kiszállítási ideje 4-5 munkanap.
A termék cikkszáma: 489844
Jelenlegi ára: 26 740 Ft
Az aukció vége: 2099-01-01 00:00 .
Zsidómentes övezet (dedikált) - Moldova György - Jelenlegi ára: 2 560 Ft
Zsidómentes övezet (dedikált) - Moldova György
Moldova György "Zsidómentes övezet" című szatírája figyelmeztetés, hogy az ország gazdaságilag és politikailag rossz irányba halad. Ez, az emberek, a családok tragédiájához vezet. Egyre több fiatal orvos, mérnök szakember hagyja el az országot.
Illusztrátorok: Kós Mihály
Kiadó: Urbis Könyvkiadó Kft.
Kiadás éve: 2014
Kiadás helye: Szentendre
ISBN: 9789639706736
Kötés típusa:: kemény papír
Terjedelem: 155
Nyelv: magyar
Méret: __edition. size. text
Állapot: Jó
Internetes könyváruházon keresztül fogjuk a kosárba rakott tételével kiszolgálni. Mivel a Vatera felületén csak szállítási módot tud kiválasztani, de konkrét helyszínt nem tud megjelölni, ezért szükséges, hogy pontosítsuk ezt. Ezért körülbelül 20 perccel a rendelés leadását követően kapni fog egy e-mait tőlünk, amely tartalmaz egy linket. Ha erre a linkre kattint, beállíthatja a szállítás pontos módját, helyszínét, illetve a fizetési módot. Ha nem találja a levelet, kérjük, nézze meg a SPAM mappájában is. Ha sehol nem találja, kérjük lépjen kapcsolatba az eladóval! Vásárlás után, kérjük, hogy bármilyen probléma esetén az e-mailben küldött címen vagy telefonon lépjen velünk kapcsolatba! Átvételi módok: Ingyenes, személyes átvételi lehetőség: Ajka, Baja, Békéscsaba, Budapest IV. kerület, V. kerület, Debrecen, Eger, Gyöngyös, Győr, Kaposvár, Kecskemét, Miskolc, Nagykanizsa, Nyíregyháza, Pécs, Szarvas, Szeged, Szekszárd, Székesfehérvár, Szentes, Szolnok, Tatabánya, Veszprém, ZalaegerszegHázhozszállítás GLS futárszolgálattal: Feladandó könyvek értéke - Szállítási díj0-3. 990 Ft - 1 050 Ft4. 000-7. 999 Ft - 850 Ft8. 000 Ft felett - ingyenesÁtvétel PickPackPont-ban: Feladandó könyvek értéke - Szállítási díj0-3. 990 Ft - 950 Ft4. 000-7. 999 Ft - 650 Ft8. 000 Ft felett - ingyenesFizetés: - Készpénzben átvételkor (kivéve a vidéki átvételi pontokon)- PayPal a rendelés véglegesítéskor- OTP online fizetés a rendelés véglegesítéskor- Banki átutalás a rendelés véglegesítése után
[(**72299114**)]
Jelenlegi ára: 2 560 Ft
Az aukció vége: 2019-08-16 13:38 .
Moldova György "Zsidómentes övezet" című szatírája figyelmeztetés, hogy az ország gazdaságilag és politikailag rossz irányba halad. Ez, az emberek, a családok tragédiájához vezet. Egyre több fiatal orvos, mérnök szakember hagyja el az országot.
Illusztrátorok: Kós Mihály
Kiadó: Urbis Könyvkiadó Kft.
Kiadás éve: 2014
Kiadás helye: Szentendre
ISBN: 9789639706736
Kötés típusa:: kemény papír
Terjedelem: 155
Nyelv: magyar
Méret: __edition. size. text
Állapot: Jó
Internetes könyváruházon keresztül fogjuk a kosárba rakott tételével kiszolgálni. Mivel a Vatera felületén csak szállítási módot tud kiválasztani, de konkrét helyszínt nem tud megjelölni, ezért szükséges, hogy pontosítsuk ezt. Ezért körülbelül 20 perccel a rendelés leadását követően kapni fog egy e-mait tőlünk, amely tartalmaz egy linket. Ha erre a linkre kattint, beállíthatja a szállítás pontos módját, helyszínét, illetve a fizetési módot. Ha nem találja a levelet, kérjük, nézze meg a SPAM mappájában is. Ha sehol nem találja, kérjük lépjen kapcsolatba az eladóval! Vásárlás után, kérjük, hogy bármilyen probléma esetén az e-mailben küldött címen vagy telefonon lépjen velünk kapcsolatba! Átvételi módok: Ingyenes, személyes átvételi lehetőség: Ajka, Baja, Békéscsaba, Budapest IV. kerület, V. kerület, Debrecen, Eger, Gyöngyös, Győr, Kaposvár, Kecskemét, Miskolc, Nagykanizsa, Nyíregyháza, Pécs, Szarvas, Szeged, Szekszárd, Székesfehérvár, Szentes, Szolnok, Tatabánya, Veszprém, ZalaegerszegHázhozszállítás GLS futárszolgálattal: Feladandó könyvek értéke - Szállítási díj0-3. 990 Ft - 1 050 Ft4. 000-7. 999 Ft - 850 Ft8. 000 Ft felett - ingyenesÁtvétel PickPackPont-ban: Feladandó könyvek értéke - Szállítási díj0-3. 990 Ft - 950 Ft4. 000-7. 999 Ft - 650 Ft8. 000 Ft felett - ingyenesFizetés: - Készpénzben átvételkor (kivéve a vidéki átvételi pontokon)- PayPal a rendelés véglegesítéskor- OTP online fizetés a rendelés véglegesítéskor- Banki átutalás a rendelés véglegesítése után
[(**72299114**)]
Jelenlegi ára: 2 560 Ft
Az aukció vége: 2019-08-16 13:38 .
Eladók Kézműves virágtartó cserép figurák - Jelenlegi ára: 4 500 Ft
Eladók a képeken látható, egyedileg, kézzel készített, festett virágtartó cserép figurák, amelyek a lakkozásnak köszönhetően kiválóan alkalmasak bel- és kültéren egyaránt virágok tárolására. Mókás, egyedi kiegészítője lehet kerteknek és szobáknak.
Ára 4500 Ft / darab
A feje és a teste 25 cm magas, a lábával együtt 40 cm magas. A feje 13 cm cserép, a teste 15 cm cserép.
Kérésre egyedi mintával is készülhet! Ára : 5. 000 Ft 4 munka nap alatt készül el.
A virágok nincsenek az árban.
Postázom de csak mindekinek a saját felelősségére, ÉN FELELŐSSÉGET NEM VÁLLALOK ÉRTE.
Jelenlegi ára: 4 500 Ft
Az aukció vége: 2019-08-16 08:51 .
Ára 4500 Ft / darab
A feje és a teste 25 cm magas, a lábával együtt 40 cm magas. A feje 13 cm cserép, a teste 15 cm cserép.
Kérésre egyedi mintával is készülhet! Ára : 5. 000 Ft 4 munka nap alatt készül el.
A virágok nincsenek az árban.
Postázom de csak mindekinek a saját felelősségére, ÉN FELELŐSSÉGET NEM VÁLLALOK ÉRTE.
Jelenlegi ára: 4 500 Ft
Az aukció vége: 2019-08-16 08:51 .
JAWA 350 12V SÁRVÉDŐ ELSŐ FEKETE - Jelenlegi ára: 16 692 Ft
TERMÉKEINK RAKTÁRRÓL AZONNAL!! GYÁRI SZÁM: 451963843001/FEKETE / INGYENES KISZÁLLÍTÁS 20, 000 FT FELETTI VÁSÁRLÁS ESETÉN! Több termék megrendelése esetén egy szállítási költséget számítunk fel. Vonalkód: 2100000186105
Jelenlegi ára: 16 692 Ft
Az aukció vége: 2019-08-17 01:26 .
Jelenlegi ára: 16 692 Ft
Az aukció vége: 2019-08-17 01:26 .
Mini HI FI speaker - Jelenlegi ára: 550 Ft
Amint a képeken is látható.
MP3 erőteljes kihangosításam
mágnesesen árnyékolt hangszóró.
Jelenlegi ára: 550 Ft
Az aukció vége: 2019-08-17 00:02 .
MP3 erőteljes kihangosításam
mágnesesen árnyékolt hangszóró.
Jelenlegi ára: 550 Ft
Az aukció vége: 2019-08-17 00:02 .
Oxy Pastel Line háromemeletes tolltartó - Jelenlegi ára: 2 750 Ft
Az Oxy Pastel Line háromemeletes tolltartó leírása: Oxy Pastel Line háromemeletes tolltartó. A tolltartóban 40 db gumihurok található, amiben az írószereket tárolhatják a gyerekek. Az egyik emeleten található átlátszó részben az órarendet lehet tárolni. Méretei: 14 x 21 x 5 cm.
Jelenlegi ára: 2 750 Ft
Az aukció vége: 2099-01-01 00:00 .
Jelenlegi ára: 2 750 Ft
Az aukció vége: 2099-01-01 00:00 .
Cube világoszöld vászon tornacipő 39 39-as - Jelenlegi ára: 2 990 Ft
Cube világoszöld uniszex tornacipő , újszerű, talán egy-két alkalommal viselt.
Méret: 39, belső talphossz: 25, 5 cm
Posta a megadott szállítási módokon. Licitet nem törlök, vásárlás után 5 napon belül kérem átutalni a vételár és postaköltség összegét!
Nézz körül nálam! Folyamatosan töltök fel minőségi cipőket, ruhákat, táskákat, különböző méretekben! A legtöbb újszerű, új, vagy minimálisan használt, ha valamin pici esztétikai hiba van, a terméklapon feltüntetem.
Kérdezz bátran, ha valami nem egyértelmű!
Elégedett vevő=boldog eladó : )
Jelenlegi ára: 2 990 Ft
Az aukció vége: 2019-08-09 17:14 .
Disney Minnie mintás kislány fürdőruha felső bugyival - Jelenlegi ára: 2 990 Ft
Minnie mintá s kislá ny fü rdőruha felső bugyival, strasszkővel dí szí tett, fodor é s tü ll beraká ssal ellá tott
Cikkszám: 3825028460
Anyaga: 82% poliészter, 18% elasztán
Márka: Disney
Szélesség: 24 cm
Hosszúság: 32 cm
Terméken rögzített méret: 1-2 év, 98
Minden gyerekruhánk egyedi (modellenként csak 1 db van belőlük). Ha megtetszett, ne habozz a rendeléssel, mert hamar elvihetik előled.
HOGY TUDOK FIZETNI?
Utánvéttel
A rendelésed leadása után visszaigazoló e-mailben kapod a csomagod érkezésének pontos idejét és helyét. Majd a csomag kézhezvételekor tudsz fizetni a futárnak. Ebben az esetben a szállítási költség mellett a kezelési költség további 300 Ft. Előre utalással
A rendelést visszaigazoló e-mailben megtalálható minden adat, ami az utaláshoz szükséges. A számlán szereplő összeg megérkezése után adjuk fel a csomagod. Ha a vásárlás összege adott nap 14 óráig megérkezik bankszámlánkra, még aznap elindítjuk a csomagküldést. Így akár 1-2 munkanap múlva már át is veheted a futártól.
SZÁLLÍTÁSI INFORMÁCIÓ
Személyes átvételre nincs lehetőség. A csomagokat a GLS futárszolgálat szállítja ki, a megrendelést követő 1-2 munkanapon belül 8. 00-16. 00 között, ezért akár munkahelyi címed is megadhatod szállítási címként. Amikor a csomagodat elkészítettük és postára adtuk, e-mailt küldünk a csomag várható érkezésének napjáról. Csomagodat kérheted saját címedre, GLS csomagpontra, illetve Foxpost csomagpontra. Utánvétes rendelés esetén a szállítás mellett a kezelési költség további 300 Ft/csomag. INGYENES SZÁLLÍTÁS
Ha termékeink közül többet is vásárolsz egy időben és azok együttes értéke meghaladja a 15. 000 Ft-ot, úgy a szállításod INGYENES. Használd ki és a szállítási költség helyett inkább legyen egy ruhával több a kosaradban! A fenti árak kizárólag Magyarország területén belüli szállítás esetén érvényesek. Hétvégén és ünnepnapokon a szállítás szünetel.
VISSZAKÜLDÉS, HA NEM AZT KAPTAD, AMIRE VÁGYTÁL
A vásárolt termékeket 14 munkanapon belül visszaküldheted címünkre a számlával együtt, de kérlek ez esetben előre jelezd e-mailben a visszaküldés szándékát és okát). A vételárat szállítási költséggel együtt 1 héten belül visszautaljuk az e-mailben megadott bankszámlaszámra. A termékeket csakis és kizárólag eredeti állapotában vesszük vissza! Higéniai okok miatt kivételt képeznek a fehérneműk (bugyi, alsónadrág, fürdőruha).
SZÁMLÁZÁS
Minden vásárlásnál ÁFA-s számlát adunk, amit a rendeléskor leadott számlázási címre állítunk ki.
Várjuk kérdéseidet, írj nekünk! Segítünk!
Jelenlegi ára: 2 990 Ft
Az aukció vége: 2019-08-16 23:55 .
Cikkszám: 3825028460
Anyaga: 82% poliészter, 18% elasztán
Márka: Disney
Szélesség: 24 cm
Hosszúság: 32 cm
Terméken rögzített méret: 1-2 év, 98
Minden gyerekruhánk egyedi (modellenként csak 1 db van belőlük). Ha megtetszett, ne habozz a rendeléssel, mert hamar elvihetik előled.
HOGY TUDOK FIZETNI?
Utánvéttel
A rendelésed leadása után visszaigazoló e-mailben kapod a csomagod érkezésének pontos idejét és helyét. Majd a csomag kézhezvételekor tudsz fizetni a futárnak. Ebben az esetben a szállítási költség mellett a kezelési költség további 300 Ft. Előre utalással
A rendelést visszaigazoló e-mailben megtalálható minden adat, ami az utaláshoz szükséges. A számlán szereplő összeg megérkezése után adjuk fel a csomagod. Ha a vásárlás összege adott nap 14 óráig megérkezik bankszámlánkra, még aznap elindítjuk a csomagküldést. Így akár 1-2 munkanap múlva már át is veheted a futártól.
SZÁLLÍTÁSI INFORMÁCIÓ
Személyes átvételre nincs lehetőség. A csomagokat a GLS futárszolgálat szállítja ki, a megrendelést követő 1-2 munkanapon belül 8. 00-16. 00 között, ezért akár munkahelyi címed is megadhatod szállítási címként. Amikor a csomagodat elkészítettük és postára adtuk, e-mailt küldünk a csomag várható érkezésének napjáról. Csomagodat kérheted saját címedre, GLS csomagpontra, illetve Foxpost csomagpontra. Utánvétes rendelés esetén a szállítás mellett a kezelési költség további 300 Ft/csomag. INGYENES SZÁLLÍTÁS
Ha termékeink közül többet is vásárolsz egy időben és azok együttes értéke meghaladja a 15. 000 Ft-ot, úgy a szállításod INGYENES. Használd ki és a szállítási költség helyett inkább legyen egy ruhával több a kosaradban! A fenti árak kizárólag Magyarország területén belüli szállítás esetén érvényesek. Hétvégén és ünnepnapokon a szállítás szünetel.
VISSZAKÜLDÉS, HA NEM AZT KAPTAD, AMIRE VÁGYTÁL
A vásárolt termékeket 14 munkanapon belül visszaküldheted címünkre a számlával együtt, de kérlek ez esetben előre jelezd e-mailben a visszaküldés szándékát és okát). A vételárat szállítási költséggel együtt 1 héten belül visszautaljuk az e-mailben megadott bankszámlaszámra. A termékeket csakis és kizárólag eredeti állapotában vesszük vissza! Higéniai okok miatt kivételt képeznek a fehérneműk (bugyi, alsónadrág, fürdőruha).
SZÁMLÁZÁS
Minden vásárlásnál ÁFA-s számlát adunk, amit a rendeléskor leadott számlázási címre állítunk ki.
Várjuk kérdéseidet, írj nekünk! Segítünk!
Jelenlegi ára: 2 990 Ft
Az aukció vége: 2019-08-16 23:55 .
Méhek - Túlsó oldal MC ( Dedikált ) - Jelenlegi ára: 3 000 Ft
Gyüjteményből aladó, nem vólt lejátszva. Tökéletes állapot.
Jelenlegi ára: 3 000 Ft
Az aukció vége: 2019-08-12 23:58 .
Jelenlegi ára: 3 000 Ft
Az aukció vége: 2019-08-12 23:58 .
CCTV Dome kamera AVTECH KPC133ZEP - Jelenlegi ára: 4 500 Ft
Eredeti dobozában
Új kamera, még sehol nem volt felszerelve
Több darab vásárlása esetén mennyiségi kedvezmény
Jelenlegi ára: 4 500 Ft
Az aukció vége: 2019-08-16 21:11 .
Új kamera, még sehol nem volt felszerelve
Több darab vásárlása esetén mennyiségi kedvezmény
Jelenlegi ára: 4 500 Ft
Az aukció vége: 2019-08-16 21:11 .
Crystal Nails márkás ledes UV lámpa - Jelenlegi ára: 1 Ft
Minden terméket külön tudok postázni, ezért ennek tudatában licitálj! Nincsenek nagy dobozaim, borítékban tudom küldeni, melyet én is úgy vásárolok meg.
Crystal Nails márkás ledes UV lámpa
Valamiért nem kapcsol be, hozzáértő személy biztosan meg tudja csinálni
A súlyt és postaadatokat aukció után tudom megadni, mert sajnos nincs lehetőségem egyesével lemérni mindet.
Vagy kérdezz és egyeztetünk!
Nézz szét a többi termékem között is! 1Ft-os termékek, ahol nincs minimál ár!!! Azonnali postázás.
Rendszeres feltöltés. Sikeres licitet! : -)
TIPP:
Rakj a kedvenceid közé, hogy ne maradj le egy termékről sem vagy
Vásárlás -> Eladók-> Money007 Figyelése
Ha nem érsz rá a gép előtt ülni: A licithez írd be a legmagasabb összeget amit a termékért adnál. A gép automatikus licitálni fog helyetted a megadott összeghatárig! (Természetesen a legalacsonyabb nyertes licit összegnél megáll. )
Jelenlegi ára: 1 Ft
Az aukció vége: 2019-07-29 20:31 .
Crystal Nails márkás ledes UV lámpa
Valamiért nem kapcsol be, hozzáértő személy biztosan meg tudja csinálni
A súlyt és postaadatokat aukció után tudom megadni, mert sajnos nincs lehetőségem egyesével lemérni mindet.
Vagy kérdezz és egyeztetünk!
Nézz szét a többi termékem között is! 1Ft-os termékek, ahol nincs minimál ár!!! Azonnali postázás.
Rendszeres feltöltés. Sikeres licitet! : -)
TIPP:
Rakj a kedvenceid közé, hogy ne maradj le egy termékről sem vagy
Vásárlás -> Eladók-> Money007 Figyelése
Ha nem érsz rá a gép előtt ülni: A licithez írd be a legmagasabb összeget amit a termékért adnál. A gép automatikus licitálni fog helyetted a megadott összeghatárig! (Természetesen a legalacsonyabb nyertes licit összegnél megáll. )
Jelenlegi ára: 1 Ft
Az aukció vége: 2019-07-29 20:31 .
Lexmark CS820de színes lézernyomtató - Jelenlegi ára: 400 464 Ft
Ismertető
Ismertető
Jelenlegi ára: 400 464 Ft
Az aukció vége: 2099-01-01 00:00 .
Ismertető
Jelenlegi ára: 400 464 Ft
Az aukció vége: 2099-01-01 00:00 .
ÁKOS VELETEK VAGYUNK DUPLA ARÉNA 2015 2dvd DVD ÚJ gyári bontatlan - Jelenlegi ára: 1 300 Ft
2017. JANUÁR 1. -TŐL, A POSTA LEVÉL / AJÁNLOTT LEVÉL SZÁLLÍTÁSI FELTÉTELEINEK SAJNÁLATOS MÓDOSÍTÁSAI MIATT, 1 BORÍTÉKBAN MAXIMUM CSAK 2DB. NORMÁL TOK MÉRETŰ CD-T, VAGY CSAK 2DB. NORMÁL TOK MÉRETŰ DVD-T TUDOK KÜLDENI AJÁNLOTT LEVÉLKÉNT, EZÉRT KÉREM LEÜTÉS ELŐTT EGYEZTESSÜNK 3-4 DB. -OS VÁSÁRLÁS ESETÉN, ETTŐL TÖBB LEÜTÉSE ESETÉN NEM SZÜKSÉGES, AZOK EDDIG IS CSOMAGKÉNT MENTEK, MERT ÍGY GAZDASÁGOSABB!!
ÚJ, GYÁRILAG CSOMAGOLT, BONTATLAN, DUPLA!
A termék garantáltan eredeti! További információk, a hátoldalról készült fotón láthatók. Bármilyen egyéb kérdésre készséggel válaszolok.
Szállítási, garanciális feltételekről adott menüpontban olvashatsz, és kérlek OLVASD IS EL!
Minden termékemet boltban is árulom, ezért a meglétükre is érdemes rákérdezni vásárlás előtt.
Nem mindegyik celofános, egyrészt a kiadók sem celofánoznak mindent, másrészt a boltban, a lopások megelőzése érdekében, a tokok, és a lemezek külön vannak kezelve. A csomagolatlan tokokon előfordulhatnak hajszálkarcolások -NEM REPEDÉSEK-, és kevés ujjlenyomat, de csakis esztétikailag is elfogadható állapotú terméket árulok. A lemezekre ezek az állítások természetesen nem vonatkoznak! A celofános gyári csomagolást minden esetben jelzem. Kérem ezt is figyelembe venni vásárlás előtt! Itt jegyzem meg, ha a vásárló hozzájárul, szeretnék minden csomagolt terméket is kibontani, és ellenőrizni postázás előtt, mert sajnos értek már kellemetlen meglepetések, az elmúlt évek során.
Folyamatosan töltök fel termékeket, érdemes körülnézni, oszlik a szállítási költség/db. Érdemes rákérdezni olyan termékekre is -ha érdekel-, amit nem hirdetek. -szerintem sosem érek a végére /sok ezer db. /-, de ha van, természetesen soron kívül feltöltöm!
Köszönöm az érdeklődést, a lehetséges vásárlást!
Jelenlegi ára: 1 300 Ft
Az aukció vége: 2019-08-16 10:55 .
ÚJ, GYÁRILAG CSOMAGOLT, BONTATLAN, DUPLA!
A termék garantáltan eredeti! További információk, a hátoldalról készült fotón láthatók. Bármilyen egyéb kérdésre készséggel válaszolok.
Szállítási, garanciális feltételekről adott menüpontban olvashatsz, és kérlek OLVASD IS EL!
Minden termékemet boltban is árulom, ezért a meglétükre is érdemes rákérdezni vásárlás előtt.
Nem mindegyik celofános, egyrészt a kiadók sem celofánoznak mindent, másrészt a boltban, a lopások megelőzése érdekében, a tokok, és a lemezek külön vannak kezelve. A csomagolatlan tokokon előfordulhatnak hajszálkarcolások -NEM REPEDÉSEK-, és kevés ujjlenyomat, de csakis esztétikailag is elfogadható állapotú terméket árulok. A lemezekre ezek az állítások természetesen nem vonatkoznak! A celofános gyári csomagolást minden esetben jelzem. Kérem ezt is figyelembe venni vásárlás előtt! Itt jegyzem meg, ha a vásárló hozzájárul, szeretnék minden csomagolt terméket is kibontani, és ellenőrizni postázás előtt, mert sajnos értek már kellemetlen meglepetések, az elmúlt évek során.
Folyamatosan töltök fel termékeket, érdemes körülnézni, oszlik a szállítási költség/db. Érdemes rákérdezni olyan termékekre is -ha érdekel-, amit nem hirdetek. -szerintem sosem érek a végére /sok ezer db. /-, de ha van, természetesen soron kívül feltöltöm!
Köszönöm az érdeklődést, a lehetséges vásárlást!
Jelenlegi ára: 1 300 Ft
Az aukció vége: 2019-08-16 10:55 .
Prince of Persia Warrior Within Ps2 Playstation 2 eredeti játék konzol game - Jelenlegi ára: 1 500 Ft
Eladó a képen látható Prince of Persia Warrior Within
Playstation 2 játék!
Tökéletesen működik!
Tok: 5/4
Lemez: 5/3
Füzet: 5/4 egy esetben nincs
Az általam értékesítésre kínált konzolok, konzol játékok és kiegészítőik mind tesztelt és működőképes állapotban kerülnek eladásra. Minden esetben részletesen leírom, hogy milyen állapotúak. Értékeléseim alátámasztják, hogy minden esetben a vásárlóim érdekeit előrehelyezve a lehető legjobb minőségű termékeket kínálom eladásra. A szállítás és garancia menüpontban részletes felvilágosítást kapnak a garancia menetéről. Fizetési lehetségek közül is ott találnak pontos információkat.
Megnyert aukciót követően a Vatera által üzenetet kapnak majd. Az fogja tartalmazni a vásárláshoz tartozó összes információt az előre utaláshoz a számlaszámot ás a pontos végösszeget. FELHÍVOM FIGYELMÜKET ARRA IS, hogy több tétel vásárlása esetén a postaköltség nem adódik össze! Ilyen esetben kérjenek tőlem pontos postaköltséget!
Köszönöm megtisztelő figyelmüket!
Jó vásárlást!
Jelenlegi ára: 1 500 Ft
Az aukció vége: 2019-08-16 15:56 .
Playstation 2 játék!
Tökéletesen működik!
Tok: 5/4
Lemez: 5/3
Füzet: 5/4 egy esetben nincs
Az általam értékesítésre kínált konzolok, konzol játékok és kiegészítőik mind tesztelt és működőképes állapotban kerülnek eladásra. Minden esetben részletesen leírom, hogy milyen állapotúak. Értékeléseim alátámasztják, hogy minden esetben a vásárlóim érdekeit előrehelyezve a lehető legjobb minőségű termékeket kínálom eladásra. A szállítás és garancia menüpontban részletes felvilágosítást kapnak a garancia menetéről. Fizetési lehetségek közül is ott találnak pontos információkat.
Megnyert aukciót követően a Vatera által üzenetet kapnak majd. Az fogja tartalmazni a vásárláshoz tartozó összes információt az előre utaláshoz a számlaszámot ás a pontos végösszeget. FELHÍVOM FIGYELMÜKET ARRA IS, hogy több tétel vásárlása esetén a postaköltség nem adódik össze! Ilyen esetben kérjenek tőlem pontos postaköltséget!
Köszönöm megtisztelő figyelmüket!
Jó vásárlást!
Jelenlegi ára: 1 500 Ft
Az aukció vége: 2019-08-16 15:56 .
Matchbox Y-3 "E" Class Tramcar (Villamos) - Lesney England - Jelenlegi ára: 2 750 Ft
Matchbox Y-3 "E" Class Tramcar (Villamos) - Lesney England - a 60-as évekből, minimális festékkopással, némi matricahiánnyal a képeken láthatóan jó állapotban.
Szállítás költsége a vásárlót terheli.
MPL postai futárszolgálattal 1045 Ft.
MPL csomagautomatába 600 Ft.
Foxpost automata 600 Ft.
Jelenlegi ára: 2 750 Ft
Az aukció vége: 2019-08-15 19:42 .
Szállítás költsége a vásárlót terheli.
MPL postai futárszolgálattal 1045 Ft.
MPL csomagautomatába 600 Ft.
Foxpost automata 600 Ft.
Jelenlegi ára: 2 750 Ft
Az aukció vége: 2019-08-15 19:42 .
Jégvarás: Dekorációs szett - Trefl - Jelenlegi ára: 1 990 Ft
Mindenen tudsz egy kicsit szépíteni, csinosítani, hát légy lakberendező. Minden szobán lehet egy kicsit javítni, nem is kell hozzá más, mint néhány gyöngy, szalag, vagy valami csillogó díszítés. Ezzel a Jégvarázs mesefilmet idéző dekorációs készlettel min
A szett tartalmazza: - 4 db dekorációra előkészített kép - 40 db színes csillogó dísz - 40 rózsaszín gyöngy - 72 öntapadó díszítő elem
Jelenlegi ára: 1 990 Ft
Az aukció vége: 2019-08-16 03:29 .
DIN933 A4-70 M 16 x 80 - Jelenlegi ára: 509 Ft
DIN933 Fejigmenetes csavar DIN933 A4-70 M 16 x 80
DIN933 Fejigmenetes csavar DIN933 A4-70 M 16 x 80
Jelenlegi ára: 509 Ft
Az aukció vége: 2099-01-01 00:00 .
DIN933 Fejigmenetes csavar DIN933 A4-70 M 16 x 80
Jelenlegi ára: 509 Ft
Az aukció vége: 2099-01-01 00:00 .
Tribord békatalp / uszony pipa és búvár szemüveg szettben új 40/41 - Jelenlegi ára: 4 999 Ft
Tribord békatalp / uszony pipa és búvár szemüveg szettben új 40/41
Mérete: 40/ 41
UK 6, 5/ 7
Jelenlegi ára: 4 999 Ft
Az aukció vége: 2019-08-15 15:22 .
Mérete: 40/ 41
UK 6, 5/ 7
Jelenlegi ára: 4 999 Ft
Az aukció vége: 2019-08-15 15:22 .
Új,nem használt fonott kiskosár gyerekeknek - Jelenlegi ára: 1 490 Ft
Új, nem használt fonott kiskosár gyerekeknek. A "szája"20*26 cm, magassága fül nélkül 11 cm, a fülével együtt 22 cm.
Jelenlegi ára: 1 490 Ft
Az aukció vége: 2019-08-15 15:35 .
Jelenlegi ára: 1 490 Ft
Az aukció vége: 2019-08-15 15:35 .
2019. július 25., csütörtök
Gyönyörű elegáns ritka ZARIA a 60-as évekből! - Jelenlegi ára: 1 Ft
Eladó az alábbi képeken látható ritka ZARIA mechanikus férfi karóra, kb. a 60-as évekből, gyönyörű arany színű számlap (plexi picit öregedett! ), fekete színű mutatókkal, rakott fekete színű indexekkel, 6 óránál dátum ablakkal, nem gyors dátum váltós, szép, elegáns, az éleknél picit kopott aranyozott tokkal, melyben egy jól működő, jelzett 22 köves mechanikus szerkezet dolgozik, nagyon ritka, és elegáns darab, barna bőr szíjjal, most akár az Öné is lehet, a képek az eladó óráról készültek.
Mérete: 32, 6x36mm korona nélkül.
Ajánlott elsőbbségi levél előre utalással, csak "Postán maradó"-ként! : 790. -
MPL futár előre utalással: 1250. - MPL futár utánvéttel: 1600. -
MPL csomagautomatába előre utalással: 700. - FoxPost előre utalással: 599. -
A termék sikeres licitálása után, elküldöm a megadott e-mail címre a fizetéshez szükséges adatokat, kérem, hogy ezt követően legkésőbb 5 munkanapon belül vegye fel velem a kapcsolatot, ha lehetséges e-mail-en keresztül, a pontos címet ne feledje megadni!
A fent leírtak tudomásul vételével kívánok kellemes licitálást!
Kérem tekintse meg további termékeimet is!
Jelenlegi ára: 1 Ft
Az aukció vége: 2019-07-28 19:00 .
0E857 DVD csomag 12 darab - Jelenlegi ára: 4 200 Ft
12 darabos DVD csomag egyben:
A csomagban sok többlemezes film található.
- AZ ELVESZETT SZOBA
- UNDERGRUND - MÉLYBE REJTVE
- A HOLLÓ - ANGYALOK VÁROSA
- ATOR, A HARCOLÓ SAS
- A TÉBOLYULTAK - FÉLD FELEBARÁTODAT
- INFERNO POKOL
- SÁRKÁNY HERCEGNŐ
- BETOLAKODÓK
- ALKONYATTÓL PIRKADATIG
- VINYAN - AZ ELVESZETT LELKEK
- ÁRNYKÉP
- TEMETETLEN MÚLT
- VÉRES MONSZUNSzélesség: 13. 5 cmMagasság: 19 cmSúly: 1. 053 kg
Termékeim között több DVD található, kérem tekintse meg őket ide kattintva!
A termékről további nagy felbontású képek!
ÁRUIM ZÖME ANTIK ÉS RÉGI TÁRGYAKBÓL ÁLL.
SZEMÉLYES ÁTVÉTELI LEHETŐSÉG BUDAPESTEN (IX. ) ILLETVE SZEGEDEN!
Szállítás
Termékeinket az MPL futárszolgálattal küldjük! Terjedelmes tárgyaink szállításában külön díjazás mellett tudunk segíteni! Szállítási módok az alábbiak szerint alakulnak
Személyes átvétel Budapest IX.
Személyes átvétel Szeged
MPL csomag előre utalással
MPL csomag utánvét
Fizetés
A vételár és szállítási költség kiegyenlítésére az alábbi lehetőségeket biztosítjuk
Személyes átvételkor készpénzben
Banki átutalás
Utánvét
Paypal (MasterCard, Visa)
Szállítási, átvételi idő
A termék vásárlását követően a szállítási, kézhez vételi idő az alábbiak szerint alakul belföldön
Személyes átvétel
1-5 munkanap
MPL csomag előre utalással
2-3 munkanap
MPL csomag utánvét
1-3 munkanap
Jelenlegi ára: 4 200 Ft
Az aukció vége: 2019-07-30 00:42 .
A csomagban sok többlemezes film található.
- AZ ELVESZETT SZOBA
- UNDERGRUND - MÉLYBE REJTVE
- A HOLLÓ - ANGYALOK VÁROSA
- ATOR, A HARCOLÓ SAS
- A TÉBOLYULTAK - FÉLD FELEBARÁTODAT
- INFERNO POKOL
- SÁRKÁNY HERCEGNŐ
- BETOLAKODÓK
- ALKONYATTÓL PIRKADATIG
- VINYAN - AZ ELVESZETT LELKEK
- ÁRNYKÉP
- TEMETETLEN MÚLT
- VÉRES MONSZUNSzélesség: 13. 5 cmMagasság: 19 cmSúly: 1. 053 kg
Termékeim között több DVD található, kérem tekintse meg őket ide kattintva!
A termékről további nagy felbontású képek!
ÁRUIM ZÖME ANTIK ÉS RÉGI TÁRGYAKBÓL ÁLL.
SZEMÉLYES ÁTVÉTELI LEHETŐSÉG BUDAPESTEN (IX. ) ILLETVE SZEGEDEN!
Szállítás
Termékeinket az MPL futárszolgálattal küldjük! Terjedelmes tárgyaink szállításában külön díjazás mellett tudunk segíteni! Szállítási módok az alábbiak szerint alakulnak
Személyes átvétel Budapest IX.
Személyes átvétel Szeged
MPL csomag előre utalással
MPL csomag utánvét
Fizetés
A vételár és szállítási költség kiegyenlítésére az alábbi lehetőségeket biztosítjuk
Személyes átvételkor készpénzben
Banki átutalás
Utánvét
Paypal (MasterCard, Visa)
Szállítási, átvételi idő
A termék vásárlását követően a szállítási, kézhez vételi idő az alábbiak szerint alakul belföldön
Személyes átvétel
1-5 munkanap
MPL csomag előre utalással
2-3 munkanap
MPL csomag utánvét
1-3 munkanap
Jelenlegi ára: 4 200 Ft
Az aukció vége: 2019-07-30 00:42 .
Nicole Hoyt-Danielle Steel-A varázs, a mítosz,a nő - Jelenlegi ára: 900 Ft
Nicole Hoyt: Danielle Steel- A varázs, a mítosz, a nő
A világ legnépszerűbb szerzője gyönyörű, tehetséges és hihetetlenül gazdag kalandos élete saját romantikus történeteivel vetekszik.
A neve Danielle Steel
Bestsellerei örömöt, szeretetet, és varázst csempésznek sok millió nő életébe.
Ismerjék meg a varázslatos, és megfoghatatlan kép mögött rejtőző igazi embert!
Ismerjék meg:
– Elkényeztetett, magányos gyermekkorát, az East Side-on töltött éveket, és apját, a karizmatikus aranyifjút, akit bálványozott.
– Első tündérmesébe illő házasságát, és milliomos férjét.
– Második férjét, a notórius bűnözőt, akinek a rácsok mögött fogadott örök hűséget.
– Hírnevének és vagyonának eredetét, a nagy áttörést, melynek Amerika legjobb ügynökét köszönheti…. és 25 millió dolláros évi jövedelmét.
– Hogyan bűvészkedik idejével, hogy megfeleljen karrierjének, családjának és a San Franciscó-i elit társadalmi követelményeinek.
– Kilenc gyermeke iránti odaadó szeretetét.
– Hogyan talál boldogságra negyedik férje, a jóképű hajózási mágnás oldalán.
– A könyv foglalkozik még hollywoodi kapcsolataival, és exkluzív interjúkat közöl azokkal az emberekkel, akik legjobban ismerik őt.
Minden kérdésre szívesen válaszolok!
Folyamatosan töltök fel termékeket, nézz szét nálam.
Köszönöm, hogy benéztél!
Jelenlegi ára: 900 Ft
Az aukció vége: 2019-08-15 11:30 .
Aprilia Sonic kábelköteg - Jelenlegi ára: 2 500 Ft
Aprilia Sonic kábelköteg.
Fotókon látható.
Jelenlegi ára: 2 500 Ft
Az aukció vége: 2019-08-16 00:31 .
Fotókon látható.
Jelenlegi ára: 2 500 Ft
Az aukció vége: 2019-08-16 00:31 .
BIKINI -- Ha volna még időm...hazudhatnék neked - Jelenlegi ára: 2 000 Ft
A képen látható állapotban.
Lemez kondíciója: VG+ (M)
Kérdésre szívesen válaszolok, jobb vásárlás előtt kérdezni.
az ár darabra értendő
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Licittörléssel nem foglalkozom.
Csak postázom, kérlek, ennek tudatában tedd meg ajánlatodat.
Foxpost, MPL lehetséges.
Nov. 1-ig: mpl automata elméletileg 490, - gyakorlatilag 889, -ft.
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Folyamatosan töltök fel lemezeket, kísérd figyelemmel.
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Jelenlegi ára: 2 000 Ft
Az aukció vége: 2019-08-15 12:07 .
Hibátlan THE NORTH FACE HyVent membrános női outdoor kabát / túradzseki - S - 3db nincs posta ! - Jelenlegi ára: 10 000
Prémium minőségű, hibátlan állapotú használt ruhák kedvező áron,
becsületes eladótól.
A termékről:
Eredeti
THE NORTH FACE
női héjkabát / túradzseki
S-es méretben
hibátlan állapotban
méltányos áron eladó!
Tűpontos méretek:
Hossz válltól mérve: 62cm
Mellbőség : 90cm
Ujjhossz : 10+63cm
Fontos lehet:
Rendelj legalább három terméket a kínálatomból,
és átvállalom a teljes szállítási díjat!
Az ajánlat más felhasználóneveken árult termékekre nem vontkozik,
azokkal nem összevonható!
Személyes átvétel kizárólag hétköznapokon,
Budapest centrumában, a Kálvin téren és a Deák Ferenc téren lehetséges!
Mindenkit szeretnék megkérni rá,
hogy bizalommal és felelősséggel tekintsen a közös üzlet irányába,
köszönöm!
A csomag feladása minden esetben regisztrált küldeményként,
a rendelés teljesítését követő két postaforgalmi napon belül megtörténik.
Köszönöm a figyelmed, kérlek, ha időd engedi, szemezgess a termékeim között:
Érdemes!
Mindenkinek további szép napot kívánok!
Jelenlegi ára: 10 000 Ft
Az aukció vége: 2019-08-15 12:20 .
Intenz tetováló festék - sárkányzöld, zöld (dragon green) 30ml - Jelenlegi ára: 1 600 Ft
Minimális mennyiség hiányzik belőle (0, 5ml).
Szavatossági idő: 2021. 09.
Bolti ára 3500 Ft!
Személyes átvétel a Nyugati pályaudvartól néhány percnyire.
Jelenlegi ára: 1 600 Ft
Az aukció vége: 2019-08-15 15:34 .
Szavatossági idő: 2021. 09.
Bolti ára 3500 Ft!
Személyes átvétel a Nyugati pályaudvartól néhány percnyire.
Jelenlegi ára: 1 600 Ft
Az aukció vége: 2019-08-15 15:34 .
Objektív-MD- SEIMAR 35-70 - Jelenlegi ára: 5 000 Ft
Japán Seinar-Donnex 3, 5-4, 5/35-70, Minolta MD csatlakozással, átm. 52 mm., hibátlan, elől-hátul védőkupakkal, szép állapotban.
Jelenlegi ára: 5 000 Ft
Az aukció vége: 2019-08-15 04:56 .
Jelenlegi ára: 5 000 Ft
Az aukció vége: 2019-08-15 04:56 .
Kétrészes NATO szíj, fekete/szürke, 20mm - Jelenlegi ára: 1 490 Ft
Kétrészes NATO óraszíj
Ajánlott búvár (diver), katonai (military) és sportos stílusú karórához.
Klasszikus viselet!
Szín: fekete/szürke
Anyaga: nylon textil, fényes acél csatt
Szélessége: 20 mm
Hossz: 120/75 mm +csat
Vastagság: 2 mm
Jelenlegi ára: 1 490 Ft
Az aukció vége: 2019-08-15 19:23 .
Ajánlott búvár (diver), katonai (military) és sportos stílusú karórához.
Klasszikus viselet!
Szín: fekete/szürke
Anyaga: nylon textil, fényes acél csatt
Szélessége: 20 mm
Hossz: 120/75 mm +csat
Vastagság: 2 mm
Jelenlegi ára: 1 490 Ft
Az aukció vége: 2019-08-15 19:23 .
Hajóval a világ legszebb tájain Egzotikus táj vhs - Jelenlegi ára: 400 Ft
A képen látható állapotban..... ..... ..... ..... ..... ..... ....
Jelenlegi ára: 400 Ft
Az aukció vége: 2019-08-15 00:28 .
Jelenlegi ára: 400 Ft
Az aukció vége: 2019-08-15 00:28 .
NIKE Air Presto Extreme Utcai Cipő Női Férfi 36-45 Megbízható Legjobb Ár és Minőség! Extrem - Jelenlegi ára: 8 990 Ft
NIKE AIR PRESTO EXTREEM 36-45
TEVÉKENYSÉGEMET BEJELENTETT EGYÉNI VÁLLALKOZÓKÉNT VÉGZEM, MINDEN TRANZAKCIÓRÓL SZÁMLA KERÜL KIÁLLÍTÁSRA!
PÉNZE MINDIG BIZTONSÁGBAN VAN! TÖBB MINT 2000 POZITÍV ÉRTÉKELÉS! BENNEM MEGBÍZHAT!
TEKINTSE MEG AZ ISMERJ MEG OLDALAM A FELHASZNÁLÓNEVEM MELLETT LÁTHATÓ "I+" GOMBRA KATTINTVA! VAGY IDE!
TEKINTSE MEG A TÖBBI TERMÉKEMET AZ ALÁBBI KÉPEK BÁRMELYIKÉRE KATTINTVA!
Ha nem találja a keresett terméket, nyugodtan küldjön róla képet vagy linket és utána nézünk, hogy be tudjuk-e szerezni!
A cipők a képgalériában látható látható színekben és designokban elérhetőek.
A megfelelő méret kiválasztásához mérje le a talphosszát az alábbi módon, adjon hozzá 0. 5-1cm-t egyéni preferencia alapján és ez alapján válassza ki a kért méretet a mérettáblázatból és nekem az EU méretet adja meg (Általában csak egész méretek rendelhetőek, de néha vannak kivételek).
Egy pár cipő ára szállítással együtt: 16 990 Ft
A cipők alapesetben doboz nélkül érkeznek, ha szeretné eredeti dobozában rendelni, kérem jelezze leütésnél a megjegyzésbe vagy leütés után e-mailben.
Leütés előtt érdeklődjön. Csere nem érdekel. A szállítás 8 000 Ft páronként!
Minden cipő után felszámításra kerül!
Van lehetőség Express szállításra, ennek az alap szállítási díjon felül + 3200 Ft a költsége és 1-2 hetes szállítási időt ígér, ha ezt szeretné igénybe venni, akkor leütésnél az "Elsőbbségi ajánlott levél előre utalással" szállítási módot válassza.
Csak rendelésre elérhető, nincs személyes átvétel vagy utánvét.
A rendelés csak az utalás/befizetés beérkezés után történik meg. Kérem a leütés után 5 munkanapon belül egyenlítsék ki a vételárat. Ha ez nem történik meg vagy nem jelzik a késedelmet, negatív értékelés mellett lezárjuk az tranzakciót. Kérjük, hogy minden kommunikáció e-mailben történjen.
Amennyiben hibás a termék vagy nem a kért méret érkezik díjmentesen cserét biztosítunk vagy kérésre visszafizetjük a teljes vételárat!
Rendelés menete:
Leütésnél a megjegyzésben jelezze a termék kódját, a kért méretet és hogy dobozzal vagy anélkül kéri
Elküldöm a tájékoztató levelet ami minden részletet tartalmaz (Ha nem kapja meg, kérem írjon az e-mail címünkre vagy itt vaterán jelezze üzenetben. )
Átutalja vagy befizeti az összeget
Amint megérkezik az összeg már tudom is rendelni a terméket
1-5 munkanapon belül feladja a beszállító a csomagot
feladáskor megadok egy csomagkövető azonosítót amivel nyomon lehet követni a csomag állapotát.
Általában 2-4 hét szokott lenni a szállítás
Szállítási feltételek a "Szállítási és garanciális feltételek" fül alatt olvashatóak.
Az átutalás beérkezése után megrendelésre kerül a termék, ezután már nem lehet visszavonni a licitet/rendelést.
Azzal, hogy leüti a terméket és rendel elfogadja az Általános Szerzodési Feltételeket(ÁSZF)! Az ÁSZF-et itt tudja elolvasni:
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ha bármilyen kérdés van bátran kérdezzenek, igyekszem hamar válaszolni.
Üdv és Jó Vaterázást!
Jelenlegi ára: 8 990 Ft
Az aukció vége: 2019-08-15 16:20 .
3-DB RÉGI FIGYELMEZTETŐ ZOMÁNC TÁBLÁK 5. - Jelenlegi ára: 7 500 Ft
5. KÉRDEZZEN AZ ELADÓTÓL. A LICITKORLÁT 95 %-RA VAN BEÁLLÍTVA
MOTTÓ : A PÉNZ TÖRVÉNYE , HA KAPOM AKKOR KEVÉS, HA ADOM AKKOR SOK.
A FOLYTATÁSA IS KÖVETKEZIK !!!!
A BÁTOR EMBERREL FOG KEZET ÁLTALÁBAN A SZERENCSE.
HA NINCS ELLENSÉGED = ANNAK A JELE: HOGY ELHAGYOTT A SZERENCSÉD.
SZÁMLÁVAL ELADÓ!
-AZ AUKCIÓ LEÍRÁSA:
TOVÁBBI NAGY SZÁMBAN TALÁLHATÓAK
RITKA MŰSZAKI TERMÉKEK , TERMELŐESZKÖZÖK
, SZERSZÁMOK, SEGÉDANYAGOK A HONLAPOMON.
ÉRDEMES MEGNÉZNI.
3-DB RÉGI FIGYELMEZTETŐ ZOMÁNC TÁBLA 2-DB EGYFORMA
A MÉRETE: 2DB 40X25 CM , ÉS EGY DARAB 25X15CM
EGYBEN ELADÓ
A KÉPEN IS LÁTHATÓ ÁLLAPOTBAN
KÉREM TEKINTSE MEG A TOVÁBBI TERMÉKEIMET,
ÉS TERMÉKLAP ALJÁN LEVŐ KÉPGALÉRIÁMAT IS ,
AHOL SOK-SOK RITKASÁGGAL, ÉS ÉRDEKESSÉGGEL TALÁLKOZHAT .
Jelenlegi ára: 7 500 Ft
Az aukció vége: 2019-08-15 05:45 .
Palacsintás papírtálca 10x35m 100db - Jelenlegi ára: 950 Ft
Palacsintás papírtálac csomag.
10x35cm.
100db/csomag
Nem tudom bonatni a csomagot !
Minden termékünk készleten van így azonnal tudjuk küldeni.
Jelenlegi ára: 950 Ft
Az aukció vége: 2019-08-15 14:57 .
10x35cm.
100db/csomag
Nem tudom bonatni a csomagot !
Minden termékünk készleten van így azonnal tudjuk küldeni.
Jelenlegi ára: 950 Ft
Az aukció vége: 2019-08-15 14:57 .
Objektív, Mamiya, 85-205 mm. - Jelenlegi ára: 15 000 Ft
Japán Vivitar fix 3, 8/85-205 mm., Mamiya bajonettel, tokban, mint az új, papírjával, hátsó-első sapkával, hibátlan, igen szép darab.
Jelenlegi ára: 15 000 Ft
Az aukció vége: 2019-08-15 04:41 .
Jelenlegi ára: 15 000 Ft
Az aukció vége: 2019-08-15 04:41 .
Fiú felső/póló csomag, 80 (3 póló+1 ing) - Jelenlegi ára: 1 400 Ft
Eladó a képen látható 80as méretű felső csomag. 3 db póló és egy ing. A ruhák alig használtak, mind pamut. Az ár egyben az összes ruhára értendő.
Jelenlegi ára: 1 400 Ft
Az aukció vége: 2019-08-15 05:28 .
Jelenlegi ára: 1 400 Ft
Az aukció vége: 2019-08-15 05:28 .
Oskar store 240literes box - Jelenlegi ára: 24 990 Ft
Oskar store 240literes box
Cikkszám: da24boksz
Állapot: Új
Méretek: kb. 70, 6 cm x 90 cm x 124 cm (szélesség x mélység x magasság)
Standard 240 literes Wheelie Binhez
Anyag: Fa
Gázemelős karral
da24
A kép illusztráció !
Vásárlási információk:
Tisztelt Érdeklődő!
Ön jelenleg egy cég termékét böngészi. Ennek megfelelően csere nem aktuális, az ár fix, az ár a 27% áfát tartalmazza, és a számlát küldjük a termékkel!
A termékhez elérhető szállítási módokat és aktuális árakat (ez termékenként eltérő lehet) a szállítási információk fülre kattintva tekintheti meg!
20. 000 Ft feletti vásárlás esetén a szállítás ingyenes!
Jelenlegi ára: 24 990 Ft
Az aukció vége: 2019-08-14 20:30 .
Cikkszám: da24boksz
Állapot: Új
Méretek: kb. 70, 6 cm x 90 cm x 124 cm (szélesség x mélység x magasság)
Standard 240 literes Wheelie Binhez
Anyag: Fa
Gázemelős karral
da24
A kép illusztráció !
Vásárlási információk:
Tisztelt Érdeklődő!
Ön jelenleg egy cég termékét böngészi. Ennek megfelelően csere nem aktuális, az ár fix, az ár a 27% áfát tartalmazza, és a számlát küldjük a termékkel!
A termékhez elérhető szállítási módokat és aktuális árakat (ez termékenként eltérő lehet) a szállítási információk fülre kattintva tekintheti meg!
20. 000 Ft feletti vásárlás esetén a szállítás ingyenes!
Jelenlegi ára: 24 990 Ft
Az aukció vége: 2019-08-14 20:30 .
Xiaomi Mi 9, Xiaomi Mi 9 Explorer, Notesz tok, Oldalra nyíló áttetsző tükrös flip cover, asztali ... - Jelenlegi ára: 3
Termék neve: Notesz / flip tok - SÖTÉTKÉK - oldalra nyíló áttetsző tükrös flip cover, asztali tartó funkció, műanyag belső - Xiaomi Mi 9 / Xiaomi Mi 9 Explorer
Termék cikkszáma: ACC-140897
Rólunk:
A Mobil Ász Shop 2011-óta van jelen a mobiltelefon tartozékok magyarországi piacán. A Mobil Ász Shop termékeit minden esetben magyarországi raktárunkból kínáljuk eladásra a Vatera felületén, tehát általunk nem idegen nagykereskedelmi árlisták kerülnek ismételt meghirdetésre, így nálunk vásárolva nem kell tartania az akár 1 hónapig is elhúzódó szállításoktól, mint ahogy a meglepetésként érkező postai vámoktól sem. Folyamatosan bővülő termékkínálatunkkal igyekszünk minden mobiltelefon tartozék igényre megfelelő ajánlattal szolgálni a legújabb modellekre is.
Számlát adunk a vásárlásról:
Termékeink vásárlásáról minden esetben ÁFÁ-s számlát állítunk ki, így termékeink ára automatikusan tartalmazza a hatályos (jelenleg 27%-os) ÁFÁ-t is.
A szállításról:
Termékeinket szerződéses futárszolgálattal szállítjuk házhoz a megfelelő minőségbiztosítás érdekében, tehát nincs lehetőség sima vagy ajánlott levélkéknt történő kézbesítsére. Minden terméklapon megtalálható a szállítás költsége, több termék rendelése esetén természetesen egyetlen egy szállítási költség a fizetendő. Minden küldemény kiszállításáról pontos tájékoztatást adunk email üzenetben a feladás napján és SMS üzenet formájában a csomag kiérkezésének napján.
A szállítási határidőről:
Termékeinket minden esetben igyekszünk akár már a megrendelés, előre fizetés esetén a befizetés megérkezésének napján átadni a futárszolgálatnak, de a megrendelt áru legkésőbb a következő munkanapon feladásra kerül a vásárló részére.
Betartjuk a fogyasztóvédelmi törvényeket:
Amennyiben Ön a Mobil Ász Shop kínálatából vásárol, nem kell tartania attól, hogy sérülni fognak a vásárlástól való elálláshoz, a termékek kicseréléséhez történő jogai, ezért kérjük bármilyen ilyen jellegű probléma esetén forduljon ügyfélszolgálatunkhoz bizalommal.
Rugalmas fizetési lehetőségek:
A Vatera piacterén elérhető termékeink értékesítése során nincs kötelezően alkalmazott fizetési mód, ellenben számos lehetőség közül választhat, mint az előre utalás magyar belföldi bankszámlára, PayPal bankkártyás vagy PayPal fiókos fizetés, illetve futárainkál már a készpénzes fizetés mellett helyszínen is lehetőség van átvételkor a bankkártyás fizetésre is.
Garancia:
Minden termékünkre garanciát biztosítunk, amelynek ideje tételesen feltüntetésre kerül a kiállított ÁFÁ-s számlán is, tartozékaink esetében ez 6 hónap, kivétel ez alól az egyszer felhasználható termékek köre, mint a védőfóliák, védőüvegek, amelyek esetében a garancia azok méretpontosságának helyességére terjed ki. Garanciális ügyintézésünk során termékeinket nem javítjuk, amennyiben a garanciális igény jogossága bebizonyosodott, azonnal csereére vagy a termék értékének levásárlására biztosítunk lehetőséget.
A Mobil Ász Shop csapata nevében, köszönjük, hogy nálunk vásárol, bármilyen kérdés esetén írjon nekünk üzenetet!
Jelenlegi ára: 3 999 Ft
Az aukció vége: 2099-01-01 00:00 .
Termék cikkszáma: ACC-140897
Rólunk:
A Mobil Ász Shop 2011-óta van jelen a mobiltelefon tartozékok magyarországi piacán. A Mobil Ász Shop termékeit minden esetben magyarországi raktárunkból kínáljuk eladásra a Vatera felületén, tehát általunk nem idegen nagykereskedelmi árlisták kerülnek ismételt meghirdetésre, így nálunk vásárolva nem kell tartania az akár 1 hónapig is elhúzódó szállításoktól, mint ahogy a meglepetésként érkező postai vámoktól sem. Folyamatosan bővülő termékkínálatunkkal igyekszünk minden mobiltelefon tartozék igényre megfelelő ajánlattal szolgálni a legújabb modellekre is.
Számlát adunk a vásárlásról:
Termékeink vásárlásáról minden esetben ÁFÁ-s számlát állítunk ki, így termékeink ára automatikusan tartalmazza a hatályos (jelenleg 27%-os) ÁFÁ-t is.
A szállításról:
Termékeinket szerződéses futárszolgálattal szállítjuk házhoz a megfelelő minőségbiztosítás érdekében, tehát nincs lehetőség sima vagy ajánlott levélkéknt történő kézbesítsére. Minden terméklapon megtalálható a szállítás költsége, több termék rendelése esetén természetesen egyetlen egy szállítási költség a fizetendő. Minden küldemény kiszállításáról pontos tájékoztatást adunk email üzenetben a feladás napján és SMS üzenet formájában a csomag kiérkezésének napján.
A szállítási határidőről:
Termékeinket minden esetben igyekszünk akár már a megrendelés, előre fizetés esetén a befizetés megérkezésének napján átadni a futárszolgálatnak, de a megrendelt áru legkésőbb a következő munkanapon feladásra kerül a vásárló részére.
Betartjuk a fogyasztóvédelmi törvényeket:
Amennyiben Ön a Mobil Ász Shop kínálatából vásárol, nem kell tartania attól, hogy sérülni fognak a vásárlástól való elálláshoz, a termékek kicseréléséhez történő jogai, ezért kérjük bármilyen ilyen jellegű probléma esetén forduljon ügyfélszolgálatunkhoz bizalommal.
Rugalmas fizetési lehetőségek:
A Vatera piacterén elérhető termékeink értékesítése során nincs kötelezően alkalmazott fizetési mód, ellenben számos lehetőség közül választhat, mint az előre utalás magyar belföldi bankszámlára, PayPal bankkártyás vagy PayPal fiókos fizetés, illetve futárainkál már a készpénzes fizetés mellett helyszínen is lehetőség van átvételkor a bankkártyás fizetésre is.
Garancia:
Minden termékünkre garanciát biztosítunk, amelynek ideje tételesen feltüntetésre kerül a kiállított ÁFÁ-s számlán is, tartozékaink esetében ez 6 hónap, kivétel ez alól az egyszer felhasználható termékek köre, mint a védőfóliák, védőüvegek, amelyek esetében a garancia azok méretpontosságának helyességére terjed ki. Garanciális ügyintézésünk során termékeinket nem javítjuk, amennyiben a garanciális igény jogossága bebizonyosodott, azonnal csereére vagy a termék értékének levásárlására biztosítunk lehetőséget.
A Mobil Ász Shop csapata nevében, köszönjük, hogy nálunk vásárol, bármilyen kérdés esetén írjon nekünk üzenetet!
Jelenlegi ára: 3 999 Ft
Az aukció vége: 2099-01-01 00:00 .
Opel Signum 2005-2007 - féltengely, bal/jobb oldali, (z)20,32(net/se), (y/z)19,22,30(dt/dtl/dtr), je - Jelenlegi ára: 55
féltengely, bal/jobb oldali, (z)20, 32(net/se), (y/z)19, 22, 30(dt/dtl/dtr), jelölés: QP (9186550)
9186550
azonosítószám tartomány:
(z)20, 32(net/se), (y)22, 30(dt/dtr)
bal/jobb oldali
(C) -41039647
(C) -48037531
(z)19(dt/dtl)
jobb oldali, F40 kézi váltóhoz
---
Opel
Opel Signum 2005. 09. 01-2007. 08. 31 (OPESig 2)
Használt - bontott cikk!
Jelenlegi ára: 55 330 Ft
Az aukció vége: 2019-08-14 22:26 .
9186550
azonosítószám tartomány:
(z)20, 32(net/se), (y)22, 30(dt/dtr)
bal/jobb oldali
(C) -41039647
(C) -48037531
(z)19(dt/dtl)
jobb oldali, F40 kézi váltóhoz
---
Opel
Opel Signum 2005. 09. 01-2007. 08. 31 (OPESig 2)
Használt - bontott cikk!
Jelenlegi ára: 55 330 Ft
Az aukció vége: 2019-08-14 22:26 .
18" Yamaha motor felni kerék 18*MT3.50 DOT - Jelenlegi ára: 9 999 Ft
A képen látható állapotban, belső nélküli alufelni. Tengellyel, féktárcsa nélkül eladó.
A felni felirata 18*MT3. 50 DOT
Jelenlegi ára: 9 999 Ft
Az aukció vége: 2019-08-15 04:57 .
A felni felirata 18*MT3. 50 DOT
Jelenlegi ára: 9 999 Ft
Az aukció vége: 2019-08-15 04:57 .
2019. július 24., szerda
Összecsukható, görgős, szerelőágy, Hazet 195-3 - Jelenlegi ára: 45 990 Ft
Összecsukható, görgős, szerelőágy, Hazet 195-3
Termék azonosító: 127701
Görgős ágy
Maximum 150 kg terhelhetőség
Kényelmes munka a járműnél és alatta
Jellemzők:
Görgős ágy és ülés "egyben" ? Gyorsabb és egyszerűbb váltás a két funkció között ? Párnázott fekvőfelület ? A fejrész Hazet világoskék ? Könnyen tisztítható ? Stabil, masszív acél cső keret 6 görgővel.
Műszaki adatok:
Súly: 9 kg ? Tartalom: 1 db ? További műszaki adatok: Görgő ?: 63 mm ? Méret Fekvő helyzet (H x Sz x Ma) 1198 x 450 x 130 mm ? Ülés magasság: 420 mm ? Ülőfelület: 300 x 310 mm
Mennyiség: 1 db(Egységár: 45 990 Ft/db)
Státusz
Rendelhető
Szállítási idő
5-7 munkanap
Vidéki PPP-ra a szállítás +1 munkanap!
Szállítási díjak
Futárszolgálat: 1100 Ft*
Pick Pack Pont: 950 Ft*
FoxPost: 790 Ft *
Személyes (11-16h)
30 000 Ft felett Ingyenes!
A termék szállítása most:
INGYENES!
* Futár maximum: 30 kg, 120x60x60 cm!
* PPP maximum: 30 kg, 50x50x50 cm!
* FoxPost maximum: 25 kg, 62x60x36 cm!
Fizetési módok
UtánvétElőre utalás
Jelenlegi ára: 45 990 Ft
Az aukció vége: 2099-01-01 00:00 .
Ragasztó négyzetek, 414 db/csomag, kétoldalas, APLI - Jelenlegi ára: 850 Ft
otthoni, irodai vagy iskolai felhasználásra
alkalmas fotók, plakátok, rajzok vagy egyéb dekorációk rögzítésére
a csomag 414 darab 5x5 mm méretű kis négyzetet tartalmaz
A termék kiszállítási ideje 2-3 munkanap.
A termék cikkszáma: LCA13814
Jelenlegi ára: 850 Ft
Az aukció vége: 2099-01-01 00:00 .
alkalmas fotók, plakátok, rajzok vagy egyéb dekorációk rögzítésére
a csomag 414 darab 5x5 mm méretű kis négyzetet tartalmaz
A termék kiszállítási ideje 2-3 munkanap.
A termék cikkszáma: LCA13814
Jelenlegi ára: 850 Ft
Az aukció vége: 2099-01-01 00:00 .
Dubrovnik Dupla Hintaágy /Stand 200B/ - Jelenlegi ára: 99 900 Ft
Fekete, bézs színben elérhető. Erős acél váz, kényelmes textilén fekvőfelület fejpárnával, praktikus napernyővel. Modern, organikus forma.
méretek: 185*174*168cm
tehetbírás: 220kg
Ár: 119. 900 Ft helyett most csak 99900 ft + szállítási költség
Jelenlegi ára: 99 900 Ft
Az aukció vége: 2019-08-14 09:50 .
méretek: 185*174*168cm
tehetbírás: 220kg
Ár: 119. 900 Ft helyett most csak 99900 ft + szállítási költség
Jelenlegi ára: 99 900 Ft
Az aukció vége: 2019-08-14 09:50 .
Multifunkciós bölcső Milly Mally Sweet Melody moon - Jelenlegi ára: 43 395 Ft
Milly Mally gyerek multifunkciós bölcső és kiságy egyben
Milly Mally gyerek multifunkciós bölcső és kiságy egyben. Jellemzői: magassága 4 féle pozícióba állítható, teteje levehető és állítható, körhintát tartalmaz, amely játékokkal és éjjeli lámpával felszerelt, dallamot játszik, a lámpa és a hang intenzitása állítható, távirányítóval rendelkezik, amely segítségével a lámpa és a hang irányítható, vibráló funkcióval ellátott, praktikus kosárral rendelkezik a pelenkák és egyéb apróságok számára, a kiságy tartozéka a puha matrac, külső fodros dekorációval díszített, az oldalak távolsága is álítható az egyszerűbb pelenkázás érdekében, huzata mosógépben mosható, 6 hónapos kortól ajánlott (8kg). Mérete: hossza 87 cm, szélessége: 47 cm, mélysége: 27 cm, magassága: 135 cm (állítható), a matrac mérete: hossza kb. 79 cm, szélessége kb. 41 cm. A körhinta feltöltését 3 C típusú elem biztosítja (nem a csomagolás része).
Jelenlegi ára: 43 395 Ft
Az aukció vége: 2099-01-01 00:00 .
Milly Mally gyerek multifunkciós bölcső és kiságy egyben. Jellemzői: magassága 4 féle pozícióba állítható, teteje levehető és állítható, körhintát tartalmaz, amely játékokkal és éjjeli lámpával felszerelt, dallamot játszik, a lámpa és a hang intenzitása állítható, távirányítóval rendelkezik, amely segítségével a lámpa és a hang irányítható, vibráló funkcióval ellátott, praktikus kosárral rendelkezik a pelenkák és egyéb apróságok számára, a kiságy tartozéka a puha matrac, külső fodros dekorációval díszített, az oldalak távolsága is álítható az egyszerűbb pelenkázás érdekében, huzata mosógépben mosható, 6 hónapos kortól ajánlott (8kg). Mérete: hossza 87 cm, szélessége: 47 cm, mélysége: 27 cm, magassága: 135 cm (állítható), a matrac mérete: hossza kb. 79 cm, szélessége kb. 41 cm. A körhinta feltöltését 3 C típusú elem biztosítja (nem a csomagolás része).
Jelenlegi ára: 43 395 Ft
Az aukció vége: 2099-01-01 00:00 .
geromino hadművelet új dvd - Jelenlegi ára: 600 Ft
a képen látható új álapotban személyesen kizárolag kispesten vehető át utánvételel nem küldöm
Jelenlegi ára: 600 Ft
Az aukció vége: 2019-08-14 19:19 .
Jelenlegi ára: 600 Ft
Az aukció vége: 2019-08-14 19:19 .
Elgato Eve Degree - Jelenlegi ára: 12 000 Ft
Elgato Eve Degree, teljesen újszerű állapotban eladó, az eredeti dobozával együtt.
Jelenlegi ára: 12 000 Ft
Az aukció vége: 2019-08-14 14:58 .
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)